NSW/ACT Club Results – 5 August 2023

PLAY TODAY NSW/ACT Daily Club Golf Results, Saturday, 5 August 2023.

ANTILL PARK: Medley: Stableford White: W Pennell (20) 35. I Cooper (19) 34. Women: Stroke: Medal Aug: A Dickey (16) 73. Jnr: B Devine (33) 70. Men: A: B Higgins (8) 67. K McGuire (5) 69. B: T Foley (14) 63. B Wyw (13) 72 cb. C: W Moody (22) 66. B Devine (33) 70. A Scr: J Richards (1) 71 cb. B Scr: B Farrell (13) 83 cb. C Scr: W Nagel (21) 92 cb.

ASQUITH: Medley: Stroke: A: R Johnson (11) 67. A Scr: D Keith (4) 72. B: C Lee (16) 62. B Scr: P Swan (14) 81. C: N Walker (21) 66. C Scr: V Sood (20) 86.

AVALON: Women: Stroke: L Christy (24) 91. J Pike (28) 64.

AVONDALE: Men: Stroke: A: Z Arain (10) 64. B: I Dear (19) 67. C: H Henderson (26) 67. A Scr: Z Arain 74.

BALGOWLAH: Medley: Stroke Medal Aug: Black: A: M Douglas (10) 67. B: E Mort (16) 65 cb. C: M Olds (24) 62.

BANKSTOWN: Men’s & Women’s Monthly Medal Nett A: A Craddock -5. Nett B: J Holloway -3. Nett C: J Cominos -4. Men’s & Women’s Monthly Medal A: L Killen +2. B: P Marshall +11. C: J Cominos +16.

BARDWELL VALLEY: Men: Stroke: Medal Aug: A: M Gilmour (8) 60. B: M Abrahams (14) 58. C: L Mcmartin (19) 58. A Scr: B Forsythe 63. B Scr: E Hunter 78. C Scr: A Edmonds 80. Women: Stableford: L Ritchie (17) 38.

BARHAM: Men: Stableford: A: P Robinson (3) 37. B: D Currie (13) 35. C: N Mcnair (23) 41. Women: C Bennett (22) 40.

BARNWELL PARK: Men: Stroke: Medal Aug: A: J Leonardi (9) 61 cb. A Scr: K Brown (5) 66. B: L Howarth (19) 60. B Scr: J Marsters (13) 73. C: D Penning (21) 59. C Scr: D Penning (21) 80. Women: A: G Bannon (23) 65. B: J Fryer (25) 67.

BAYVIEW: Men: Stroke Medal Aug: Black: A: R Loewenthal (4) 68. B: D Lewis (18) 71. C: F Coates (22) 67. Scr: A Scr: R Loewenthal 72. B Scr: S Murray (Howlong) 81. C Scr: F Coates 89. Stableford: P Trew (31) 40. Women: Stroke: Medal Aug: Div 1: L White (16) 78. Div 2: H Owens (30) 77 cb. Div 3: L McConachie (38) 71. Scr: Div 1 Scr: L Smith 83. Div 2 Scr: A Haynes 105. Div 3 Scr: L McConachie 109.

BERMAGUI: Men: Stableford: 4B: S Lingard (15) G Lingard (23) 87.

BEVERLEY PARK: Men: Stroke: Medal Aug: A: S Doran (6) D Elhindi (11) 68 to playoff. A Scr: J Doran 74 cb. B: K Borges (16) 66. B Scr: S Labroski 81. C: R Magill (22) 63. C Scr: G Jahns 83. Medal Jul: A: S Williams (11) 75. Women: K Caruso (24) 72.

BEXLEY: Men: Stroke: Medal Aug: A: A Flood (11) 62. B: J Chalker (17) 59. C: M Kittos (22) 60. Scr: G Heffernan 66.

BLACKHEATH: Women: Stableford: R Allen (34) 43. Men: Stroke Medal Aug: Black: A: J Thomas (+1) 65. B: M Ashford (18) 63. C: H Herron (23) 69. Stableford: J Robertson (22) 41.

BONDI: Men: Stroke Black: A: Q Murphy (3) 53. B: R Aoukar (16) 59. C: M Kearney (24) 61.

BONNIE DOON: Stroke Black: A: M Rodgers (9) 67 cb. A Scr: P Todd 70. B: M Owen (15) 67. C: S Levy (34) 66.

BONVILLE: Medley: Stableford: B Angelo (+1) 39. S Maureen (37) 38 cb. A Justin (16) 38. B Andy (3) 37 cb.

BRIGHTON LAKES: Stroke: A: P Anand (10) 63. B: J Foley (15) 69. C: H Nguyen (37) 67. A Scr: P Anand 73. B Scr: R Smee 82. C Scr: M Hannan 90.

CAMDEN: Women: Par: Medal Aug: A: L Newcombe (11) 1 up. A Scr: L Newcombe 8 down. B: S Goodall (21) 1 up. B Scr: S Goodall 13 down. C: C Pettitt (33) 1 up. C Scr: C Pettitt 15 down. Men: Par Black: A: R Zelesco (10) 4 up. A Scr: D Mc Dermott 2 down cb. B: M Turvey (18) 3 up. B Scr: S Maddern 10 down cb. C: S Hodkinson (30) 8 up. C Scr: G Wackett 12 down.

CAMPBELLTOWN: Men: Stroke Medal Aug: Black: A: G Field (12) 66. B: A Davis (13) 67 cb. C Garrad (14) 67. C: J Waltho (23) 67. A Scr: B Vella 72. B Scr: K Ballard 85 cb. C Scr: C Dawson 94 cb.

CARNARVON: Men: Stroke: 2B Agg: T Kim (28) S Yo (13) 135. 2B Agg Scr: P Ellison J Lind 147. A: K Oh (12) 70. A Scr: P Ellison 73. B: S Yo (13) 65. B Scr: S Kari 82. C: R Kim (20) 69. C Scr: G Rosman 90.

CASTLE HILL: Men: Stroke Medal Aug: Black: A: C Gilvear (7) 70. B: P Trainor (18) 68. C: R Ward (23) 69. A Scr: J Hatchett (-1) 77 cb. B Scr: D Geraghty (14) 86 cb. C Scr: R Ward (23) 92. Veteran: P Trainor (18) 68. Men: Stableford: G Mcmanus (36) 34. Stroke PM: Black: A: D Harvey (11) 69 cb. B: S Hutton (16) 71 cb. C: T Kim (22) 71 cb. A Scr: M Thomson (0) 72 cb. B Scr: R Gatt (14) 87 cb. C Scr: T Kim (22) 93. Veteran: T Cruise (12) 69. Men: Stableford: G Brangwin (30) 41.

CONCORD: Mxd: Stroke Black: A: P Loftus (11) 69 cb. B: G Brown (16) 66. C: L Bleasel (29) 70 cb. A Scr: M Thomas 73. B Scr: G Brown 82. C Scr: J Kuiters 95.

CROMER: Medley: Stroke Medal Aug: Black: A: M Bishop (9) 64. A Scr: N Phelps 70. B: T Eadie (16) 65. C: J Needham (29) 64.

CRONULLA: Men: Stroke Black: A: D Carroll (10) 63. A Scr: G Rodgers (1) 72. B: G Degan (19) 67 cb. B Scr: L O’Neil (14) 82. C: B Morgan (21) 65 cb. C Scr: B Morgan (21) 86.

CUMBERLAND: Men: Stroke: A: P Takla 67. B: J Balajan 68. C: T Burt 64. A Scr: J Butt 71. B Scr: P Kennedy 82. C Scr: N Cutler 86.

DUNHEVED: Men: Stroke: Medal Aug: A: R Delany (9) 68. A Scr: C Carruthers 72. B: R Fanning (14) G Ravet (13) 72 to playoff. C: P Ward (19) 69. C Scr: M Casey 90. D: G Bishop (25) 74. D Scr: B Murray 100.

EASTLAKE: Men: Stroke Medal Aug: Black: A: C Hicks (2) 69. B: B Poole (16) 70. C: D Fleming (22) 72. A Scr: S Campbell (-1) 74. B Scr: M Sowter (17) 88. C Scr: S Pracy (21) 97.

ELANORA: Men: Stableford: Hcp: C Taylor (24) 42. 4B: T Blackburn (8) L Willis (18) 46.

EVERGLADES: Men: Stroke: Medal Aug: A: G Patterson (11) 64. A Scr: M Ireland (4) 73. B: P Spence (18) 63. B Scr: R Mole (14) 78. C: B Smyth (23) 60. C Scr: B Smyth (23) 83.

FINLEY: Men: Stroke White: Div 1: M Wilson (12) 69. Div 2: T Smith (24) 75. Women: Stroke: M Polkinghorne (18) 73. Men: Stroke Medal Aug: White: A Scr: M Wilson 81. A: M Wilson (12) 69. Women: Stroke: A Scr: S Pyle 90. A: M Polkinghorne (18) 73.

FOX HILLS: Men: Stroke: Medal: A: S Johnston (9) 64. A Scr: T Hensberg 74. B: J Gaerlan (17) 64. B Scr: G Riddles 83. C: A Francis (22) 64. C Scr: J Barden 91 cb.

GEORGES RIVER: Medley: Stroke: Medal Aug: A: D Sookee (9) 71 cb. A Scr: B Milton (Macquarie Links) 76 cb. B: W Poulivaati (15) 66. B Scr: K Bridgement 83. C: L Hollands (34) 66. C Scr: J Rudd 93 cb. Stableford: B Sinai (21) 38.

GLENMORE: Medley: Stroke: Div 1: B Michelmore (1) 69 cb. Div 2: G Moxey (Dunheved) (19) 66. Div 1 Scr: S Zingle 74.

GORDON: Men: Stroke: Medal Aug: A: N Brady (3) 63. B: J Back (18) 65. C: J Murphy (32) 64. N Brady (Winter Classic) (3) 128.

GOSFORD: Men: Stroke Black: A: B Burns (11) 66. B: C Ward (15) 69. C: W Terry (25) 69 cb. A Scr: M Coombs (0) 74 cb. B Scr: D Grant (13) 83 cb. C Scr: J Geercke (20) 89.

GOULBURN: Men: Stroke: Medal Aug: P Falk (14) 64 cb. A: L Dial (6) 64. B: W Croker (11) 66. C: M Maher (17) 65. A Scr: S Nolan (+2) 66. B Scr: C McDonald (11) 78. C Scr: H Falk (18) 84. Women: M Antony (33) 72.

HAWKS NEST: Women: Stroke: A: D Davis (17) 70 cb. B: D O’Brien (21) 64. Men: Medal Aug: A: G Matheson (14) 68. B: S Parker (16) 70. C: G Illand (29) 70.

HURSTVILLE: Men: Stroke: Medal Aug: A: D Curtis (12) 66. A Scr: K Kerrigan 77. B: M Cowell (16) 65 cb. B Scr: G Tucker 79. C: J May (23) 60. C Scr: J May 83. Women: Div 1: L Samuelson (28) 66. Div 1 Scr: J Lisle 87.

KAREELA: Men: Stroke: Medal Aug: A: S Foster (10) 62. A Scr: J Brooks (6) 69. B: G Reilly (14) 63 cb. B Scr: S Hardey (17) 80. C: D Lane (28) 62. C Scr: B Hammond (20) 85.

KILLARA: Men’s & Women’s Stableford A Grade: M Finfer (5) 38 cb. B Grade: P Mead (16) 40. C Grade: S Falster (18) 41 cb. Ladies K Wood (9) 32. Men’s 2BBB Stableford 2BBB: J McLenaghan 18 P Robertson (17) 48. 2BBB Scratch: K Pike I Norton 39.

KOGARAH: Medley: Stroke: Cup: J Borg (17) 61 cb. Men: Medal Aug: A: M Lee (6) 65 cb. B: J Borg (17) 61. C: G Penn (24) 61. A Scr: P Cooper 69.

LAKESIDE: Men: Stroke: A/Medal: W Meredith (4) 68. B/Medal: B Kanniappen (18) 67. C: G Shortland (32) 68. A Scr/Medal: M Albee (4) 69. B Scr/Medal: M Shepherd (14) 83. C Scr: P Dutt (20) 89.

LANE COVE: Mxd: Stroke Medal Aug: White: P Kelley (11) 77. T Sinclair (12) 79.

LEONAY: Men: Stroke: Medal Aug: A: W Cartner (11) 65. B: G Denny (17) 64. C: D Carter (18) 66. D: A Smith (20) 64 cb. A Scr: A Wright 68. B Scr: W Chin-nam 79. C Scr: D Carter 84. D Scr: A Smith 87. Veteran: A Smith (23) 64 cb.

LIVERPOOL: Men: Stroke: Medal Aug: A: W Rattray (12) 66. A Scr: S Quagliata (3) 75. B: J Dao (19) 68. B Scr: D Coots (14) 88. C: K Forbes (24) 70. C Scr: D Tew (20) 93.

LONG REEF: Men: Stroke Black: A Scr: R Bockman 71. A: A Herriot (8) 65. B: P Blanshard (18) 66. C: P Lindwell (26) 67. Women: Stroke: J Hagan (21) 73.

MACQUARIE LINKS: Medley: Stroke Medal: Black: A: S Wunderlich (7) 70. A Scr: S Speller (3) 75. B: S Zaarour (16) 68. B Scr: M McPherson (15) 85. C: M Goolam (24) 67. C Scr: L Maturana (22) 90. Div 1: A Cummings (26) 71. Div 1 Scr: K Riley (23) 100.

MANGROVE MOUNTAIN: Stroke: Medal Aug: Div 1: S Reed (18) 62. Div 2: R Palm (20) 65.

MANLY: Men: Stroke: A: H Binsted (11) 65. B: P Madsen (13) 65. C: P Amate (21) 71 cb. Women: S Brown (17) 75.

MARRICKVILLE: Medley: Stableford: 2B: P Stafford (11) P Helm (11) 45. 2B Scr: T Shaw D Cremin 38. Hcp: D Fink (19) 41. Scr: J Dunn 34.

MASSEY PARK: Men: Stroke: Medal: A: L Waterhouse (8) 63 cb. A Scr: C Smith 68 cb. B: P Dimmocks (17) 63. B Scr: J Tonkin 79. C: E Parker (26) 62. C Scr: G Gerard 86. Women: Div 1: A Brownlee (18) 68. Div 2: L Wright (27) 68.

MONA VALE: Men: Stroke Medal: Black: A: A Bufton (13) 71 cb. B: A Peagam (17) 66. C: N Anderson (25) 65. Stroke: Scr: B Edwards 74. Stableford Black: J Tolmie (18) 35. 2B: M Robotham (8) J Reilly (23) 50.

MONASH: Mxd: Stroke: Medal Aug: A: A Tse (7) 69. B Lee (11) 69. B: K Lewis (18) 69. J Sacco (13) 71. C: M Cohen (21) 67. M Ross (23) 68. Scr: S Patel (1) 75. Stableford White: M Page (21) 33.

MOORE PARK: Men: Stroke: A: R Kelly (10) 67. B: P Churchill (12) 68. C: C Roberts (20) 64. Stableford: Scr: M Nowosadko (2) 32. Women: Stroke: S Mori (18) 72. Stableford: Scr: L Quilliam (5) 25.

MOSS VALE: Women’s Stroke Overall: K Delaney (14) 70. Men’s Monthly Medal A Grade: C Oakley (12) 65. B Grade: C Rasmussen (17) 67. C Grade: P Wright (21) 71C/B. Gross: A Grade (1) 68 D Reeves. B Grade: H Hedley (13) 83 C Grade: P Wright (21) 92. Hole In One: K. Koutalistras (17) Par 3 6th.

MUIRFIELD: Medley: Stableford: A: C Harvey (9) 41. B: B Stewart (13) 39 cb. C: R Jansz (32) 40. 4B: B Stewart P Westwood 47 cb.

MURRAY DOWNS: Men: Stroke Black: J Tripodi (17) 69. A: M Warren (12) 70. B: B Smith (17) 72. C: G Slater (25) 72. Women: Stroke: J Krahnert (32) 72.

NELSON BAY: Men: Stableford: Christmas Bush: A: R Castles (13) 40. J Wade (15) 39 cb. B: I Faulkner (20) 45. W Moss (22) 42. C: M Stocker (26) 36. N Goudge (28) 34 cb. Stroke: Gymea Lily,: R Gabb (36) 64. A: W Finney (14) 69 cb. L Lawson (3) 69. C Lawson (13) 70. B: J Sylvestri (18) 67. M Pisani (21) 70. D Gay (18) 71 cb. C: R Gabb (36) 64. G Walker (24) 69. P Bowles (25) 71. Women: Stableford: Christmas Bush: B Suska (43) 40. L Drake (23) 37. S Dunn (21) 32.

NORTH RYDE: Men: Stableford 2B: White: A: Z Dale (36) R Dale (13) 46. A Scr: G Blundell (1) S Panetta (12) 37. Hcp: A: R Palmer (13) 41. B: P Lee (14) 40. C: A Song (23) 38.

NORTHBRIDGE: Men: Stroke: A: C Newton (12) 58. A Scr: T Wilson (5) 66. B: E Frino (21) 61. B Scr: A Gowthorp (15) 78. Stroke White: C: R Haskard (20) 61. C Scr: R Haskard (20) 81. Stableford: T Twyman (27) 39. Women: Stableford: K McVeity (22) 34 cb.

NOWRA: Medley: Stroke: Medal: A: P Russell (7) 64. A Scr: J Francis 69. B: D Murphy (15) 64. B Scr: D Murphy 79. C: V Barwick (22) 61. V Barwick 83.

NSW: Men: Stroke: A: B Herring (5) 66. B: D Zhou (19) K Friendship (16) D Spilstead (13) 68. C: R Batchelor (22) 69. Scr: J Baker 70. Women: C Tatley (22) 76 cb. Men: Stableford Gold: K Nossiter (27) 34.

OATLANDS: Stableford: A: P Schliebs (6) 39. B: S Rahmati (18) 43. C: S Pratt (23) 41 cb. D: J Wehbe (27) 42. A Scr: R Easterbrook 35.

PALM BEACH: Women: Stroke: L Hutchison (18) 64. Men: Medal Aug: A/Medal: T Hunt (2) 62. B/Medal: S Wannell (13) 62. C: S Brown (21) 66.

PENNANT HILLS: Medley: Stableford: A: D Lenz (11) 38. A Scr: H Maguire 33. B: E Ainslie (17) 40. C: I Ritchie (26) 43.

PENRITH: Mxd: Stableford: Medal Aug: A: B Hughes (8) 42 cb. B: G Bond (14) 41. C: R Watkins (33) 43. Scr: A Scr: D Turner 38 cb. B Scr: N Byrnes 25 cb. C Scr: L Hausfeld 20. Hole in one: D Turner at 7th. Jnr: Stableford: Bowl: Z Button (10) 29 cb.

PYMBLE: Stroke Medal Aug: Black: A: J Hooper (9) 68. B: J McIlwaine (17) 63. C: R Armstrong (19) L Leung (25) 69 to playoff. A Scr: S Cowan 72.

RANDWICK: Men: Stroke: Medal Aug: A: M Kandara (9) 52. A Scr: M Williams 56. B: G Haines (15) 56. B Scr: G Haines 71. C: A Smith (21) 57. C Scr: S Sneddon 76. Jnr: K Todd (13) 58. Men: Medal Jul: A: M Williams (+1) 57. B: J Mcmahon (13) 63. Women: M Sakakibura (17) 67.

RICH RIVER: Women: Stableford West: Green: N Mitchell (28) 35. Men: Black: A: G Rogers (6) 38 cb. B: T Nelson (18) 39. C: H Reid (20 & Privilege Cup) 43.

ROSEVILLE: Men: Stableford Green: G Harrison (27) 39. White: A Sanghvi (21) 37. Women: Stableford: J Lamble (27) 40. Stroke: L Hess (27) 62. Men: Medal Aug: A: I Delaney (10) 62. B: M Court (15) 62. C: R Towers (20) 62. Scr: C Roles (3) 69.

RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stroke: Medal Aug: A: R Green (11) 64. A Scr: M Green 72. B: J Li (14) 67. B Scr: S Cleave 85. C: C McAlinden (20) 71. C Scr: K Donley 91. D: D Lee (24) 67. D Scr: G Unit-Muller 96. Stableford: P Salamone (26) 37.

SEFTON: Men: Stroke: Medal Aug: A: W Edworthy (7) 55. B: J Livingstone (15) 57.

ST MICHAELS: Men: Stroke: D Shneier (4) 68. Scr: A Powter 72. Stableford White: B: A Lindenberg (17) 66. C: J Lee (18) 68. Gold: Gold: W Kilcran (25) 37. Women: Stableford: P Pitsawong (8) 37.

STRATHFIELD: Medley: Hole in one: E Moon at 6th. Stableford: Medal Aug: S Priestman (27) 64. A: P Lee (4) 67. B: J Dib (16) 67. C: S Priestman (27) 64. A Scr: P Lee (4) 71. E Jung (22) 40.

TALLWOODS: Men: Stroke: A: S Priest (10) 73. S Murphy (11) 74. B: B White (19) 67. L Burke (21) 70. Women: J Prykaza (38) 66. J Stephens (24) 70.

TERREY HILLS: Medley: Stroke Medal Aug: Black: A: C Kwon (11) 68. B: J Russo (20) 67. Stroke: C: R Yoon (21) 67. Stableford Scr: Black: L Houghton 79.

THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: Trophy: T Brady (10) 42. A: T Brady (10) 42. B: N Nikas (14) 39. C: B Robins (27) 38 cb. A Scr: M Giles 36. Team: A Ayles (15) E Cowan (10) J Banfield (12) P Hofbauer (27) 52 cb.

THE COAST: Women: Stableford: S Britton (26) 41 cb. Men: Stroke: Medal: A: P Thornton (10) 65. A Scr: T Podvorec (7) 73. Stroke White: B: S Ede (13) 67. C: G Auld (36) 62.

THE LAKES: Stroke: Medal Aug: A: M Carter (8) 68. B: A Sank (18) 69 cb. C: D Wayn (28) 66. L Hammond (22) 73. Scr: T Sidley 74. Stableford: 9-hole: R Mitchell (44) 18.

THE RIDGE: Medley: Stroke: A: D Heslehurst (7) 66. B: P Mooney (21) 63. C: A Ferlazzo (24) 68. Scr: A: T Schulz 69. B: G Wilson 82. C: K Ritchard 97.

TOCUMWAL: Men: Stableford: Div 1: R Smith (6) 36. Div 2: D Perrett (19) 38. Div 3: D Webb (22) 38. Women: Div 1: A Beveridge (21) 42. Div 2: M Murphy (27) 34.

TOUKLEY: Men: Stroke: Medal Aug: A: D Carrigan (10) 70. A Scr: R Oliver 75. B: R Lee (16) 67. B Scr: R Lee 83. C: G Shelton (19) 67. C Scr: G Shelton 86. Medal Jul: A: R Duffy. B: G Collins. C: B Montgomery. Women: Stableford: K McKinnon (12) 36.

TWIN CREEKS: Medley: Stableford: 2B Agg: J Julian (22) R Pearce (7) 70. 2B Scr: D Enu N Abdul 64. Men: A: H Kim (11) 36. B: K Kim (13) 35 cb. C: J Julian (22) 39. A Scr: N Abdul 34. B Scr: G Wood 20 cb. C Scr: K Walker 15. Women: Div 1: R Kang (32) 41.

WAKEHURST: Men: Stableford: W Brown (32) 46. Stroke: Medal: A: D Mason (11) 66 cb. A Scr: M Glenton 75. B: A Lowther (16) 64. B Scr: D Iglis 77. C: B Hancott (24) 68. C Scr: P Mcllwaine 90. Women: R Charnell (12) 70.

WALLACIA: Men: Stroke: Medal Aug: A: L Atherton (8) 67. A Scr: C Holmes 72. B: C Casis (17) 67. B Scr: G Donald 84. C: B Treak V Gallen 70 to playoff. C Scr: T Sharpe 90. Medal Jul: B: G Donald (13) 71. B Scr: J Donoso 85. Women: Stableford: M Chester (26) 32 cb.

WARRINGAH: Medley: Stroke: Medal Aug: A: A Baker (11) 65. B: J Conway (15) 65. C: P Benbow (23) 66. D: C Susans (28) 65. Trophy: J Conway (15) 65 cb. Scr: J Phillis (6) 74.

WINDSOR: Medley: Stroke Medal: Black: A: P Gillham (14) 71. B: T Cutting (22) 65. C: B Micallef (36) 69.

WOOLLAHRA: Men: Stroke: Matchplay: Presidents Cup Semi Final: G Hardaker bt G Pepper 6-5. N Sullivan bt T Crowe.

WOOLOOWARE: Men: Stroke Medal Aug: Black: A: C Bennett (12) 59. A Scr: J Brown 71. B: S Kouspakidis (17) 67. B Scr: M Hull 82. C: T Smith (26) 66 cb. C Scr: A Tam 86. Stroke: Trophy: C Bennett (12) 59.

WYONG: Men: Stroke: Medal Aug: A: B Rowe (12) 69. B: B Toyne (13) 66. C: L Ward (25) 66.

YARRAWONGA MULWALA: Men: Stableford: Medal Aug: Murray: L Quinlivian (9) 42. Lake: B/Medal: S Blackley (17) 39. A: T Robertson (0) 37. Women: Murray: A: W Hennessy (18) 36 cb. B: S McGuinness (39) 38 cb.

Our Partners