NSW/ACT Club Results – 1 July 2023

PLAY TODAY NSW/ACT Daily Club Golf Results, Saturday, 1 July 2023.

ANTILL PARK: Women: Stroke: Medal Jul: L MacMillan (23) 74. Medley: Stableford White: O Smith (28) 35. J Kelly (26) 34. Men: Stroke: Medal Jul: A: R Moolhuyzen (12) 68. W Bergmann (11) 70 cb. B: R McNeill (18) 68 cb. W Parkes (17) 68. C: S Kerr (22) 68 cb. G Payne (19) 68. A Scr: K Shepherd (1.4) 74. B Scr: S Pulbrook (13) 84 cb. C Scr: R Dalibozek (19) 92 cb.

ASQUITH: Medley: Stroke: Medal Jul: A: C Kim (10) 63. A Scr: M Harvey 74 cb. B: R Abbott (14) 66. B Scr: S Jenkins (14) 83. C: J Cassidy (26) 69 cb. C Scr: J Gammie 89. Men: Gold Medal: J Cassidy 69.

AVALON: Women: Stroke: J Johnson (40) 64. Medal Jul: Div 1/Medal: C Gardner (29) 66. Div 2: J Johnson (40) 64.

AVONDALE: Men: Stableford: A: N Glover (11) 40. B: R Case (18) 40. C: D Williams (36) 38. A Scr: D O’Donovan 43.

BALGOWLAH: Medley: Stroke: Medal Jul: A: D Garrett (10) 61. B: B McPherson (15) 62. C: P Ross (22) 60.

BANKSTOWN: Monthly Medal Scratch: A Grade: S Costa, -2. B Grade: B Richardson, +7. C Grade: M Currie, +15. Men’s Monthly Medal Nett: A Grade: D Marler (10), -4. B Grade: B Richardson (14), -7. C Grade: M Currie (21), -6.

BARDWELL VALLEY: Women: Stableford: V Berry (24) 36. Men: Stroke: Medal Jul: A: M Doidar (11) 62. B: H James (13) 62. C: G Malpass (23) 56. A Scr: B Forsythe 66. B Scr: T Riches 79. C Scr: J Pehm 79.

BARHAM: Men: Stableford: A: K Windridge (6) 36. B: P Crooks (17) 37. C: D Dudding (18) 36. Women: S Hall (27) 34 cb.

BARNWELL PARK: Women: Stroke: Medal Jul: A: S Hormann (21) 67. B: R Berenger (31) 59. Men: A: F Jiminez (9) 62 cb. A Scr: K Brown (3) 69. B: L Howarth (19) 61. B Scr: M Hunt (13) 77. C: R McGuiness (27) 63. C Scr: A Kuti (20) 85 cb.

BAYVIEW: Men: Stroke Medal Jul: Black: A: S Green (6) A Carter (4) 71 to playoff. B: K Payne (15) 69. C: M Zylstra (21) 67. Scr: A Scr: A Carter 75 cb. B Scr: K Payne 84. C Scr: M Zylstra 88. Women: Stroke: Medal Jul: Div 1: N Klug (14) 78. Div 2: T Gillett (25) L Taylor (30) 81 to playoff. Div 3: R Cetinich (45) 78. Scr: W Harrington 89. Medley: Split Six: J Gojnich (19) 20.

BERMAGUI: Men: Stroke Medal Jul: Black: M Smith (30) 69. A: S Lingard (13) 72. B: M Dumburs (21) 71. C: H Whitwell (36) 71.

BEVERLEY PARK: Men: Stroke: Medal Jul: A: N Brandt (11) S Williams (11) T Cleary (11) 70. A Scr: B Johnson 78. B: T Martin (14) 63. B Scr: C Bletsas 79. C: M Holt (27) 67. C Scr: G Fernandes 88 cb. Medal Jun: C: R Burmuzoski (22) 72. Medal May: A: C Rayner (6) 76. Women: J Smith (19) 77.

BEXLEY: Men: Stroke: Medal Jul: A: M McDeed (3) 61. B: H Hassapis (13) 63. C: D Young (17) 61. Scr: M McDeed 61. Women: S McKay 65.

BLACKHEATH: Men: Stableford: J Still (19) 37 cb. Women: R Brown (24) 34.

BONDI: Mxd: Par 2B: Black: R Corne S Walton 9 up. A: B Lainchbury (7) 1 up. B: R Corne (12) 3 up. C: I Bell (24) 3 up.

BONNIE DOON: Medley: Stroke Black: A Scr: S Macaulay (0) 34 cb. A: C Goth (11) 67. B: T Eldridge (18) 65. C: L Bewes (19) 69. I Harris (14) 38. I Harris (0) 24.

BONVILLE: Medley: Stableford: P Gallagher (1) 39 cb. I Williams (10) 39. R Williams (3) 36 cb. T Punnett (2) 36 cb. A Wood (0) 36. J Puntney (+4) 35 cb.

BRIGHTON LAKES: Stroke Black: A: M Song (7) 70. B: T Bieri (15) 70. C: M Hannan (20) 68. A Scr: M Song 77. B Scr: T Bieri 81. C Scr: M Hannan 88.

CAMDEN: Men: Hole in one: D Cummins at 3rd. Women: Stroke: American Foursome: P Dilucchio B Johnston (12.375) 75.625. Men: Stableford: A: N Besgrove (9) 40. A Scr: D Cummins 38. B: F Michael (17) 42. B Scr: A Geary 23 cb. C: S White (34) 39. C Scr: K Bate 17. Team Agg: F Michael (17) D Grzelak (11) M Wright (15) J Strickland (18) 87.

CARNARVON: Men: Stroke: A: G Loughnan (9) 68. A Scr: J Lind 76. B: M Okeefe (13) 67. B Scr: K Manivong 85. C: R Mathias (35) 70. C Scr: S Jeon 92.

CASTLE HILL: Men: Stroke Black: A: M Brooker (12) 70. B: J Camillieri (19) 72. C: D Zilic (28) 70. A Scr: M Brooker 82. B Scr: D Bloom 89. C Scr: G Hanigan 95. A: I Head (11) 70. B: M Nasso (16) 71. C: R Ward (23) 72. A Scr: J Hatchett 72. B Scr: K Holmes 85. C Scr: P Lulic 94.

CASTLECOVE: Men: Stroke: Medal Jul: A: G Kranias (8) 64. A Scr: G Kranias (8) 72. B: J Diggins (11) M Brooke (17) 63. C: D Colwell (19) 65. Women: M Lapargo (29) 65.

COBRAM BAROOGA: Women: Par: B Truelsen (39) 2 down. Men: A: R Koers (7) 1 up cb. B: D Clarke (13) 5 up. C: C Lucas (32) 5 up.

CROMER: Medley: Stroke Medal Jul: Black: A: T Hofbauer-jonas (7) -4. B: L Storey (17) -4. C: I Onsomu (28) -5. A Scr: C Rae (+1) -1.

CRONULLA: Men: Stroke Black: A: P Supple (6) 67. B: B Jennings (17) 68 cb. C: C Allouche (23) 67. A Scr: T Wilson (4) 73. B Scr: C Mackenzie (14) 82. C Scr: C Allouche (23) 90.

CUMBERLAND: Men: Stroke: Medal Jul: Div 1: A Tarabay 69. Div 1 Scr: I Pemble 73. Div 2: R Springer 67. Div 2 Scr: J Zheng 83. Div 3: L Attwill 66. Div 3 Scr: G Frost 90.

DUNHEVED: Men: Stroke: Medal Jul: A: B Van dongen (8) 66. A Scr: D Bain 76 cb. B: D Ebbett (16) 69. B Scr: M Ritchie 85. C: K Mudge (21) 69. C Scr: J Delaney 91 cb. D: S Overton (23) S Atherton (29) 75 to playoff.

EASTLAKE: Medley: Stroke Medal Jul: Black: A: D Yang (6) 73. B: P Friary (16) 76. C: W Kim (29) 73. A Scr: J Whiteford (2) 75. B Scr: S Guthrie (14) 92. C Scr: B Kelly (23) 96.

ELANORA: Men: Stableford: Hcp: A: C Mushan (8) 37 cb. B: R Davies (18) 43. C: M Lord (25) 40.

EVERGLADES: Men: Hole in one: J Bowron at 16th. Stroke: Medal Jul: A: S Bennett (11) 61. B: D Markey (18) 62. C: S Simpson (26) A Bamforth (26) 63 to playoff. Scr: A Scr: L Papps (1) 71 cb. B Scr: D Markey (18) 80. C Scr: D Parker (22) 86. Women: N Skripkina (22) 77. Men: Stableford: D Paull (30) 35.

FORSTER TUNCURRY: Men: Stroke: Medal Jul: Forster: A: R Meehan (10) 64. A Scr: T Jay (2) 68. B: P Steele (17) 65 cb. B Scr: P Smith (14) 81 cb. C: F Barton (21) 60. C Scr: G Byrnes (20) 86.

GEORGES RIVER: Medley: Stroke: Medal Jul: A: W Kelly (9) 71. A Scr: A Johnson 84. B: C Flick (19) 71 cb. B Scr: L Searle 84. C: R Wynn (28) 69. C Scr: T Elley 96 cb. Stableford: I McNair (25) 38 cb.

GLENMORE: Medley: Stroke: D Scr: G McCall (6) 71 cb. Div 2: G Moxey (Dunheved) (19) 70. Div 1 Scr: W Hoven 74.

GORDON: Men: Stroke: A/Medal: S Henry (9) 65. B/Medal: C Mooney (17) 66. C: S Van de Linde (20) 65. B/Medal: M Taylor (18) 71. C: P Ruff (22) 73.

GOSFORD: Men: Stroke Black: A: P Jefferson (4) 71 cb. A Scr: P Jefferson (4) 75 cb. B: G Sammons (14) 69 cb. B Scr: G Sammons (14) 83. C: R Hall (22) 70. C Scr: I Witt (19) 91.

HAWKS NEST: Women: Stroke: A: A Benten (15) 69. B: D Gardner (30) 70.

HOWLONG: Women: Stroke: A: G Goodman (20) 72. Men: A: B Baring (8) 68. B: M Blight (13) 67. C: J Galinovic (29) 69. A Scr: Q Cooke (1) 72.

KAREELA: Men: Stroke: Medal Jul: A: B Zhang (9) 66. A Scr: D Thompson (+3) 69. B: R Mead (18) 67 cb. B Scr: M Broach (13) 82. C: P Tierney (24) 64. C Scr: I Colley (22) 88.

KILLARA: Men’s Par A Grade: P Kerr (2) +3 cb. B Grade: I Curl (13) +7. C Grade: T Percival (19) +2. Scratch 1 $15 B Hohnen +1.

KOGARAH: Medley: Hole in one: A Demery at 8th. Stroke: Medal Jul: A: N Kalatzis (9) 62. A Scr: D Gallagher 69. B: J McBarron (13) 65. C: C Lawrence (20) 66.

KOOINDAH WATERS: Men: Stroke Black: A: A Whittaker (7) 71. B: B Thompson (20) 66. C: W Fleeton (28) 70. Women: Stroke: S Rapmund (19) 74.

LAKESIDE: Men: Stroke: A: M Giovenco (11) 67. A Scr: R Vella (3) 75. B: A Blachura (19) 69. B Scr: G Price (16) 87. C: B Scheidler (28) 67. C Scr: P Dutt (21) 97. Medal Jul: A: M Giovenco. B: A Blachura. C: B Scheidler.

LANE COVE: Mxd: Stableford White: W Edmonson (17) 36. R Emerson (18) 35. Medley: 4B: W Edmonson (17) A Limmer (12) 48.

LEONAY: Mxd: Stroke: Medal: A Scr: S Meyers 71. A: P Mcfarlane (12) 65. B Scr: S Malesevic 80. B: S Malesevic (14) 66. C Scr: T Davies 84. C: T Davies (19) 65. D Scr: T Muller 85. D: T Muller (25) 60. Hole in one: S Malesevic at 10th. T Sweeney at 18th.

LIVERPOOL: Men: Stroke: Medal Jul: A: D Clogher (11) 70. B: E Lee (19) 71. C: A Saroufim (25) 67. A Scr: D Shepherd (+3) 75. B Scr: L Anderson (14) 90. C Scr: H Kim (20) 91.

LONG REEF: Men: Stroke Black: A Scr: J Knox 69. A: A Haywood (8) 66. B: M O’Caroll (20) 66. C: P March (24) 66. Women: Stroke: J Brown (16) 70. Men: Stroke Cup: Black: P March (24) 66.

MACQUARIE LINKS: Medley: Stroke MM: Black: A: S Wunderlich (7) 71. A Scr: L Campbell (5) 76. B: R Lalor (18) 71. B Scr: M Vranjkovic (13) 87. C: M Everett (22) 70. C Scr: A De Leon (21) 98. Div 1: A Cummings (26) 75. Div 1 Scr: K Riley (23) 106.

MANGROVE MOUNTAIN: Stroke: Medal Jul: Div 1 Scr: M Smart (12) 69. Div 2: M Doyle (26) 70. Hole in one: K Wright At 5th.

MANLY: Men: Stroke: A: R New (12) 70 cb. B: R Stewart (14) 72 cb. C: M Patience (30) 68. Women: S Brown (18) 76.

MARRICKVILLE: Medley: Stableford: 2B Agg: R Albert (18) M Fyfe (17) 76. Hcp: K Heath (13) 41. Scr: D Wonnocott 33.

MASSEY PARK: Women: Stroke: Div 1: T Unwin (16) 62. Div 2: D McCarty (31) 63. Men: A: L Waterhouse (10) 61. A Scr: S Waton (3) 65 cb. B: F Ragen (16) 63. B Scr: F Ragen (16) 79. C: O Quinn (25) 63. C Scr: B Kwong (20) 84.

MONA VALE: Men: Stroke: MM: A: M Tuinman (9) 69. B: T Henderson (18) 71 cb. C: E Murga (28) 67. Stroke Scr: Black: S Alfbinski 76 cb. Stableford: D Collins (36) 34. Stableford: 2B: J Boughton (15) T Sheedy (6) 45.

MONASH: Men: Stroke: A: M Eksteen (5) 75. B: R Bird (16) 74. C: K Hutcheson (23) 72. Scr: M Eksteen (5) 75. Medley: Stableford: S Robinson (18) 31 cb.

MOORE PARK: Men: Stroke: Medal Jul: A: R Kelly (10) 69. B: A Sorial (16) 69. Scr: A: J Boaz (-2) 69. B: S Tangkunboriboon (13) 88. Stroke Medal Jul: White: C: J Brett (25) 69. Scr: C: J Costello (19) 90. Women: Stroke: Medal Jul: B: Y Yu (18) 71. Scr: S McNally (19) 95.

MOSS VALE: Women’s Stroke: E Jeffery (21) 94. Men’s Monthly Medal A Grade: D O’Shannessy (2) 68. J Hughes (11) 68. C Austin (12) 68. B Grade: S Rath (16) 67. C Grade: C Drake (20) 64. Gross A Grade: D O’Shannessy (2) 70. B Grade: S Rath (16) 83. C Grade: C Drake (20) 84.

MUIRFIELD: Medley: Stroke: Medal: A: I Bamford (9) 66. B: B Connell (15) 64. C: S Jones (22) 71 cb.

MURRAY DOWNS: Women: Stableford: A: N Cox (50) 47. Men: Stroke Black: T Free (16) 68. A: S McLean (7) 71. B: J Condely (19) 69. C: T Phillips (20) 69.

NELSON BAY: Men: Stableford: Christmas Bush: A: A Pride (14) 35 cb. J Rowland (11) 35 cb. B: R Johnson (18) 39. C Buchanan (21) 38 cb. C: J Keane (24) 39. A Driscoll (30) 35 cb. Stroke: Medal: Gymea Lily,: C Mackenzie (10) 69. L Lawson (3) 71. N Matwijow (2) 72 cb. A: C Mackenzie (10) 69. L Lawson (3) 71. N Matwijow (2) 74 cb. B: L Woods (18) 74 cb. M Thornber (19) 74 cb. C James (18) 74. C: I Sandy (26) 73. P Sutcliffe (32) 75 cb. C Dunn (28) 75.

NORTHBRIDGE: Men: Stroke: A: J Cayzer (10) 60 cb. A Scr: Z France (5) 67. B: E Evans (16) 62. B Scr: E Evans (16) 78. C: W Sanger (30) 64. C Scr: J Lane (21) 86. Stableford White: M Hardwick-Morris (25) 37 cb. Women: Stableford: P Sherman (21) 32.

NOWRA: Medley: Stroke: Medal: A: J Rosskelly (2) 67. A Scr: J Rosskelly 69. B: K Priestley (20) 67 cb. B Scr: C Lott 85. C: J Evans (27) 64. C Scr: M Balzer 89.

NSW: Medley: Stroke: A: R Payne (4) T McDonald (12) 68 to playoff. B: J Frieberg (19) 70. C: G Martin (20) 63. J Widarma (2) 78. Stableford Gold: T Ellis (21) 31 cb. Stroke: Scr: R Payne 72. Medal Jun: A/Medal: R Payne (4) 68.

OATLANDS: Stableford: A: D Eun (2) 40. B: G Kim (17) 42. C: A Park (40) 44. A Scr: S Reece 35.

PALM BEACH: Women: Stroke: Medal: Medal: V Jones (31) 67. Medal: L Hutchison (17) 92. Men: Medal Jul: A: T Parker (12) 66. B: R Lester (18) 62. C: P Bourne (21) 66. A Scr: M Degotardi 74.

PENNANT HILLS: Stableford: A: T Whitney (12) 42. B: G Rogers (13) 40. C: K Lane (22) 43. Scr: R Richards 40.

PENRITH: Mxd: Stableford: Medal Jul: A: C Neill (7) 40. B: R D’souza (18) 38. C: L Hausfield (24) 39. Scr: A Scr: M Organ 36. B Scr: P Gregersen 22 cb. C Scr: A Johnson 17. Jnr: Bowl: B Gadd (9) 34.

PYMBLE: Mxd: Stroke: A: S Cowan (3) 69. B: L Southwell (13) 72. C: A Gourlay (28) 72. Women: L Dickinson (12) 76.

RANDWICK: Men: Hole in one: S Jamieson at 4th. Stroke: Medal Jul: A: R Paulsen (12) A Danza (12) M Williams (+1) D Johnson (5) 57 to playoff. A Scr: M Willaims 56. B: C Dowie (16) J Gellin (14) J Mcmahon (13) R Ella (16) 58 to playoff. B Scr: J Mcmahon 71. C: M Feehan (18) 59. C Scr: M Feehan 77. Medal: A: C Barrett (11) 63.

RICH RIVER: Men: Stableford Cup: East: Black: A: G Radley (11) 41. B: N Laffy (15) 40 cb. C: C Griffin (27) 46.

RICHMOND: Medley: Stroke Medal Jul: Black: A: G Piccoli (11) 64. A Scr: G Jacobsen (2) 69. B: P Evans (17) 66. B Scr: N Gounder (13) 80. C: S Brecko (22) 65. C Scr: N Linnane (21) 93.

ROSEVILLE: Men: Stableford Green: R Anthony (25) 34. Women: Stableford: J Sindell (27) 32. Men: Stroke: Medal Jul: A: T Savage (11) 64. B: M O’sullivan (18) 64. C: B Milas (25) 70. Women: G Lynn (20) 71. Men: Scr: M Cheng 71.

RYDE-PARRAMATTA: Stableford: D Park (15) 38. Medley: Stroke: A: O Giltinan (11) 69. A Scr: J Kim 73. B: J Hobden (15) 70. B Scr: R Hayden 87. C: D Simpson (21) 65. C Scr: S Dowse 90. D: L Hutton (25) 72. D Scr: B Seager 101.

SEFTON: Men: Stroke: Medal Jul: A: D Kassis (10) 60. B: P Kingi (12) 59 cb.

SHELLY BEACH: Men: Stableford: A: K Barkel (10) 36 cb. B: N Dunn (16) 35. C: M Campbell (19) 39 cb. Women: N Dunstan (48) 39. Medal Jul: C Worrall. Men: 2B: J Curtis I Waterson 47. Medley: N Dunstan F Higson 47.

ST MICHAELS: Men: Stroke: E Bourke (6) 68. Scr: M Hammond 74. Stroke White: B: J Docking (12) 67. C: P Haddock (18) 66. Stableford Gold: Gold: T Brandtman (24) 34.

STRATHFIELD: Medley: Stroke: Medal Jul: M Elias (34) 63. A: W Michael (9) 67. B: D Kim (18) 63. C: M Elias (34) 63. A Scr: R Kim (4) 75. Stableford: D Hoggart (24) 38.

TALLWOODS: Men: Stroke: A: S Murphy (11) 70. D Bullock (19) 73 cb. B: J Sepos (28 Stroud GC) 65. R Aleidzans (16) 74 cb. Women: K Gordon (32) 68 cb. S Collins (32) 68.

TERREY HILLS: Stroke: Medal Jul: A Scr: L Houghton 79. A: W Redfearn (17) H Park (12) 72. B: T Yu (20) 71. C: B Peterson (25) C Cai 74.

THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: A: T Sidwell (12) 39. B: N Falloon (14) 38. C: P Menary (24) 40. A Scr: I Bradley 31.

THE COAST: Women: Par: L Foley (22) 6 up. Men: Stroke Medal Jul: White: B: P Stewart (16) 67. C: G Leighton (24) 66. Stroke: A: C Weber (5) 68. Hole in one: White: T MacPherson M Alas.

THE LAKES: Medley: Stableford: A: C Heys (11) 41. A Scr: J Hawkes 75. B: M Tucker (17) 40. C: J Kavanagh (26) 37. Women: A Chang (29) 39. Medley: 9-hole: M Stubbs (22) 14. J Davis (25) 13 cb.

THE RIDGE: Medley: Stroke: A: D James (6) 68. B: J Boyd-Myers (18) 66. C: C Beencke (23) 71 cb. Scr: A: R Leader 73. B: T Papua 86 cb. C: P Kain 98.

TOCUMWAL: Men: Stableford: Div 1: J Rogers (8) 38. Div 2: R McKenzie (36) 42. Women: R Seymour (28) 36.

TOUKLEY: Men: Stroke: A: R Duffy (9) 73 cb. A Scr: R Oliver 74. B: G Collins (17) 70 cb. B Scr: S Shelton 83. C: R Kennedy (19) 72 cb. C Scr: R Kennedy 91 cb. Women: Stableford: C Walters (24) 35.

TWIN CREEKS: Men: Stableford Black: A: S Joo (9) 41. B: B Lasam (17) 35. C: J Julian (28) 35. A Scr: J White 37. B Scr: D Yun 20. C Scr: K Neat 15. Women: Stableford: Div 1: S Yoo (22) 36.

WALLACIA: Men: Stroke: Medal Jul: A: G Simpson (7) 69. A Scr: C Holmes 73. B: G Donald (13) P Merrick (18) J Donoso (14) 70 to playoff. C: N O’Neill (23) 70. C Scr: G McMillen 92. Medal Jun: B: H Hoppe (15) 77. B Scr: B Evans 84. Women: Stableford Yellow: D Chant (26) 30.

WARRINGAH: Medley: Stroke: Medal Jul: A: I Gallacher (11) 66. B: M Alexander (16) 66. C: J Crawford (24) 67. D: N Winterton (16) 67 cb. Trophy: I Gallacher (11) 66 cb. Scr: F Allan (1) 73.

WINDSOR: Medley: Stroke Black: A: D Bartlett (12) 68. A Scr: C Knobbs 79. B: M Lee (18) 70 cb. B Scr: D Miller 87. C: A Cha (25) 70 cb. C Scr: J Spanjol 95. Men: Medal Jul: A: D Bartlett (12) 68. B: M Lee (18) A Johan (19) D Miller (17) 70 to playoff. C: A Cha (25) J Spanjol (25) 70 to playoff.

WOOLLAHRA: Men: Stroke: 36-hole: Snr C’ship scr: P Garvan 152. N Odze 165. Hcp: M Bryan (23) 138 cb. J Blondin (15) 138. Medal Jul: A: Y Naito (7) 68 cb. B: N Odze (14) 64. C: W Twaits (22) 66. Scr: D Deemer 72.

WOOLOOWARE: Men: Stroke Trophy: Black: V Ying (10) 65 cb. Stroke: Medal Jul: A: V Ying (10) 65. A Scr: J Hallinan 72. B: P Hankin (16) 65. B Scr: J Pappas 81. C: A Lohman (20) 68. C Scr: A Carr 90. Cup: C Jamieson (5) 68. Medal Jun: A: S Swinbourne (9) 66. C: A Cropp (24) 66.

WYONG: Men: Stroke: Medal Jul: A: M Hanson (12) 66. B: B Kennedy (16) 69. C: D Daziel (30) 68. A Scr: H Ireland (1) 71.

YARRAWONGA MULWALA: Men: Stableford: Lake: B/Medal: R Woodgate (20) 36. A: L Quinlivian (8) 35. Murray: A/Medal: L Scerri (7) 39. B: D Gregson (19) 35 cb. Women: A: J Cronk (17) 38. B: O Ng (31) 35.

Our Partners