April 13, 2024

Daily Club Golf Friday, 24 June 2021

NSW/ACT Club Results – Coraki Golf Club

Daily club golf results from across regional New South Wales, the Australian Capital Territory, metropolitan Sydney and Victoria for Friday, 24 June 2021.

NSW THURSDAY

ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B: White: J Malcolm (23) C Holmes (16) 47. A: M Larkin (9) 37 cb. B: P Shiels (Camden 16) 38 cb. C: J Malcolm (23) 38.

ASQUITH: Women: Stableford: 2B: M Baek (29) C Lee (29) 45 cb. M Baek (29) 40. 9-hole: A Grossman (35) 24.

AVONDALE: Men: Stableford Team Multi: White: R Wallace C Lemon D Worrad W Hogan 116. A: W Stanwell (9) 39. B: M Biggs (18) 38. C: K Smith (19) 40. Scr: W Moody 36.

BALGOWLAH: Women: Stableford: 9-hole: T Corbel (52) 20.

BANKSTOWN: Women: Stableford: 2B Multi: A Kang S Kim 71. R Candy (23) 37.

BARDWELL VALLEY: Men: Stableford: 2B: D Williams (11) K Beck (3) 43. R Griffith (27) 38. Women: M O’Neill (31) 36 cb. Veteran Women: W Prideaux (27) 36 cb.

BAYVIEW: Women: Stroke: Foursome C’ship: Div 1: D Sainty A Gluckman (13.5) 73.5. Div 1 Scr: S Calebretta W Harrington (10.5) 85. Div 2: M DeJong R Pitt (25.5) 77.5. Div 2 Scr: J Abrahams K Platt (21.5) 100. Div 3: D Nash D McConaghy 83.5. Div 3 Scr: J Spicer M Reed (33) 114. Stableford: P Wise (27) 39.

BERMAGUI: Women: Par: Div 1: L Ponsford (19) sq. B Whiffen (27) 2 down. Div 2: T Howarth (36) 3 down. F Hanks (35) 5 down. Men: Stableford White: A: B Mairs (11) 39. B: R Cullen (21) 38. C: J Stichbury (23) 34.

BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: 2B: H Lucey (45) D Lucey (21) 43 cb. Men: A: A Rennie (8) 35. B: J McClelland (15) 37. C: M Kean (21) 35. Women: J Smith (17) 36 cb.

BOWRAL: Women: Stableford: S Flaxman (23) 35.

BREAKERS: Women: Stableford: Div 1: J Gibson (24) 36. Div 2: S Tierney (31) 35. Div 3: M Strada (35) 32.

BRIGHTON LAKES: Medley: Stableford White: A: W Wardman (12) 39. B: J McNaught (15) 38. C: P Mudie (23) 38. A Scr: T Barnes 31. B Scr: T Vernados 22. C Scr: D Mccartney 18. T Vernados (17) 49. P Holland (26).

CABRAMATTA: Veteran: Stableford White: A: G Bunce (19) 40. T Pendlebury (14) 35. Medley: C Andrews (7) 40.

CAMDEN: Men: Stableford: 2B: N Nagan (10) D Fungavaka (19) 47 cb. 2B Scr: J Harvey C Jaeger 38. A: N Nagan (10) 42. B: D Fungavaka (19) 36 cb. C: P Tanner (25) 37. A Scr: L Mc Laren 36. B Scr: M Pogson 21. C Scr: V Mudaly 18.

CAMPBELLTOWN: Stableford Veteran Men: White: P Titherington (21) 37. J Johnston (29) 35. Stableford: S Schofield (41) 34. F Keane (15) 30 cb.

CARNARVON: Medley: Stableford 2B: White: S Honeybrook (32) A Mace (28) 46. Men: A Murdoch (20) 40. Women: A Mace (28) 40.

CASTLE HILL: Women: Stableford: 2B Multi: J Kim (43) G White (31) 56 cb. 2B Scr: K Jansen C Shin 21. A: S Kim rah (11) 35. B: L Jenkins (28) 34. C: J Song (38) 35.

CASTLECOVE: Women: Stableford: 9-hole: B Clark (45) 16.

CHATSWOOD: Women: Stableford: A Austin (25) 37.

CROMER: Women: Par: Div 1: S Hickey (26) 2 up. Div 2: M Smallhorn (34) sq cb. Div 3: B Thompson (38) sq. Grandmothers Trophy: S Hickey (26) 2 up. Medley: Stableford: K Latham (11) 38.

CRONULLA: Men: Stableford: A: B Otway (13) 41 cb. B: G Johansen (17) 40. C: W Piper (23) 41 cb. Scr: R Simpson 35.

CUMBERLAND: Medley: Stableford: P Takla (2) 38.

EASTLAKE: Medley: Stableford: Div 1: R Okesene (9) 38. Div 2: L Kyriazis (15) 39. Div 3: B Maree (22) 37. H Holohan (2) 32.

ELANORA: Men: Stableford: J Chambers (17) 39.

FOX HILLS: Men: Stableford: 2B: G Diener (22) F Emery (36) 47. A: M Harry (11) 40. B: S Gavin (18) 41. C: G Diener (22) 41.

GEORGES RIVER: Women: Stableford: Team Multi: A: S Armstrong C Anderson 65. B: M Campion C Reeves 61. C: S Armstrong C Kirby 59 cb. D: C Anderson C Kirby 59.

GLENMORE: Medley: Stableford: R McKay (Penrith 4) 39 cb. Women: Stroke: T Gulli (32) 70.

GORDON: Medley: Stableford: 2B: J Daly (29) G Daly (19) 45 cb. Men: A: P Brown (10) 36. B: G Daly (19) 42. C: R Haynes (27) 39. Women: A Garnett (18) 37.

GOSFORD: Women: Stableford: A: F James (22) 37. B: J Walker (27) 38.

HURSTVILLE: Medley: Stableford White: Div 1: G Boulton (12) 39. Div 2: T Lester (17) 40.

KOGARAH: Women: Stroke: Medal Jun: Div 1: B Lewis (26) 69. Div 2: T Swaffer (28) 70. Grandmothers Trophy: P Black (34) 76.

KOOINDAH WATERS: Mxd: Stableford: 2B Multi: M Avendano J Avendano 87. Men: A: R Riddle (11) 39. B: M Avendano (17) 43. C: B Russell (26) 39 cb. Women: S Rapmund (18) 35.

LANE COVE: Women: Stroke: C’ship: J Saddler (37) 71. Div 1 Scr: J Weine 82. Div 2 Scr: J Saddler 108.

LEONAY: Mxd: Stableford 2B: White: A: A Davis (13) E Greentree (11) 46. 2B Scr: A Brennan (2) L Cupples (2) 37. A: L Cupples (2) 36. B: G Denny (17) 41. C: J Lane (30) 37.

LIVERPOOL: Men: Stableford: 2B: S Bounds (20) L Davies (25) 47. A: G Lawrence (9) 34. B: A Mesiti (16) 39. C: B Wacher (30) 37.

LONG REEF: Women: Stroke: Medal: Div 1 Scr: T Moore (4) 79. Div 2 Scr: S Gillies (24) 100. Div 3 Scr: N Crump (35) 109. Div 1: A Gattas (19) 68. Div 2: S Gillies (24) 76. Div 3: N Crump (35) 74.

MANLY: Men: Stableford White: R Manson (12) 35. Women: D Paul (17) 34. 9-hole: Gold: H Barker (22) 18.

MARRICKVILLE: Veteran: Stableford: Team: C Rodgers (29) S McClure (19) T Liddicoat (25) R Bragg (21) 99.

MASSEY PARK: Medley: Stableford: 2B Agg: C Wotton (15) D Pather (15) 73 cb. A: M Bolton (9) 43. B: J Webb (19) 40. C: J Hewetson (22) 37. Scr: S Fitzpatrick 36.

MONA VALE: Women: Stroke: Foursome C’ship: A: H Stead (20) J Tebbutt (22) 74. B: N Cregan (32) J Joyes (30) 74. C: B Richardson (33) A Laracy (36) 79.5. Scr: A: E Dunn R Black 90. Scr B: T Ebeling J Curtin 102. Scr C: K Kenny B Boroughs 113.

MONASH: Mxd: Stableford: J Singh (12) 40.

MOORE PARK: Women: Stroke: G Finke (16) 68. Veteran: Stroke Gold: L Rapeport (26) 70. Men: White: B Hewitt (8.4) 67.

MUIRFIELD: Women: Stableford: Div 2: M Kim (14) 32 cb. J Jones (28) 35. Div 3: J Lee (32) 35. Medley: W Bridgwood (17) 35 cb.

NELSON BAY: Women: Stableford: Div 1: P Regan (27) 38. Div 2: S Kertesz (38) 35. Men: S Brown (10) 34. P Campbell (15) 31. Veteran: J Stuhmcke 21.

NEWCASTLE: Women: Stableford: Div 1: T Johansen 35 cb. Div 2: G Winchester 36. Div 3: D Robson 34 cb.

NORTH RYDE: Women: Stableford: M Kim (35) 47.

NORTH TURRAMURRA: Women: Stableford: A De Fraine (37) 33.

NORTHBRIDGE: Stableford: P Skurrie (7) 42. A: E Brentnall (6) 39. B: D Starte (15) 41. C: J Whelan (23) 35. Women: P Shearman 36. D Starte P Shearman 47 to playoff. Stableford Black: J King (20) 35.

NOWRA: Women: Stableford: 4B: S Balzer (48) J Levi (21) 44.

NSW: Women: Stableford: A: C Langford (21) 30 cb. B: J Kennedy (25) 30. C: A Burns (38) 30. Gold: G Squire (17) 35. Medley: Stableford: J Smith (21) 37 cb.

OATLANDS: Women: Stableford Yellow: A: C Jun (12) 37. B: R Jones (32) 39. C: J Petherbridge (41) 34. Stableford: Cup: A: M Hannaford. B: R Mcgrath.

PALM BEACH: Men: Stableford: 2B Agg: T Hasemer (23) R Osborne (36) 74. N Samodol (23) 42. Women: H Simmonds (34) 32. 9-hole: K Warren (33) 19.

PENRITH: Women: Stableford Green: Div 1: T Warne (14) 36. Div 2: D Edwards (27) 36 cb. Div 3: C Kenny (30) 34.

PYMBLE: Women: Stableford: Div 1: A Fordyce (21) 38. Div 2: C Gay (30) 33 cb. Div 3: G Sutton (31) 36. Challenge: K Fisher (20) 40.

RANDWICK: Veteran: Stableford: Div 1: D Gooch (8) 41. Div 2: D Cornwell (34) 38.

RICHMOND: Women: Stroke: Foursome: A Scr: D Stuart C Carter 98. A: J Finn (21) G Ashton (36) 75.5 cb. B Scr: C Davidson M Barclay 111. B: P Freeman (40) J Larcombe (42) 81.

ROSEVILLE: Medley: Stableford: 2B: T Clifford (24) S Frith (32) 47. Veteran: Green: D Hollott (25) 39. Men: White: A: C Archibald (8) 39. B: C Compton (14) 39. C: P Mckillop (21) 38.

ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: Centenary: B Yasukawa (42) 39. Championship: A Fulwood (19) 39.

SHELLY BEACH: Men: Stableford: MM: A: K Gardiner (10) 37. B: M Harley (14) 40. C: P Diffin (21) 42. D: C Mortimer (25) 38.

SPRINGWOOD: Medley: Stableford: 2B Agg: A Thompson (9) J McKinlay (11) 76. A: J McKinlay (11) 38 cb. B: I Sullivan (19) 39. C: R Kemp (30) 40. Scr: M Smith 36.

ST MICHAELS: Mxd: Stableford 2B: White: D Shneier (6) 46. J Pullen (+1) cb. A: J Giardina (9) 40. B: J Pollock (18) 36 cb. C: G Middleton (22) 40. Scr: A Powter 38. Div 1: J Hurwitz (Moore Park 22) 34. Men: A Scr: A Powter S Aitken 39. Stableford: Gold: T Brandtman (22) 39. 2B: T Brandtman (22) A De Manincor (21) 39.

STONECUTTERS RIDGE: Medley: Par 2B: White: D Munro (21) A Hayes (6) 11 up. 2B Scr: P McGuiffie (3) B Young (2) 3 up. A: G Soriano (8) 6 up cb. B: P Shillcock (17) 5 up. C: E Alcantara (33) 7 up. 

STRATHFIELD: Women: Stroke: Foursome: S Son (37) H Han (43) 69. Medley: Stableford: D Stacey (15) 41.

TALLWOODS: Women: Stroke: Canadian Foursome: L Norris (27) J Panada 86. J Maunder C Crombie (21.75) 86.25.

TERREY HILLS: Stableford: I Thatcher (9) 36.

THE COAST: Women: Stableford: M Crichton (20) 34.

THE RIDGE: Medley: Stableford: 2B Multi: R Upton (25) B Dragisic (8) 75. Men: A: N Bowles (9) 39. B: D Beech (18) 38. C: J Ritchie (25) 39. Women: J Cheah (28) 35. Medley: Scr: M Franklin 35.

TUNCURRY: Medley: Par: A: W Campbell (13) 5 up. B: P Duckworth (25) 5 up.

WAKEHURST: Women: Stableford: A: L Mather (27) 38. B: J Fuller (40) 36 cb.

WALLACIA: Men: Stableford 2B Agg: White: R Luckman (20) D Calrow (1) 75. 2B Agg Scr: G Vine G Donald 43 cb. A: P Cromer (12) 37. B: P Eades (18) 38 cb. C: R Grimaldi (22) 34 cb. Veteran: J Fatai (17) 42. Super Veteran: R Luckman (20) 39. 

WARRINGAH: Medley: Stableford: C Hughes (25) 40. 9-hole: J Hughes (31) 19.

WENTWORTH FALLS: Medley: Stableford 2B: White: S West (5) S West (26) 41. J Byrne (29) 35. M Zikan (16) 34.

WOOLLAHRA: Women: Stableford: A: K Lobb (28) 31. B: K Gargan (36) 36.

WORRIGEE VETERANS: Stableford: 2B: B Malvern (18) G Dwyer (19) 47. P Smith (20) A Liebert (17) 46. P Wallace (9) C Brigstock (7) 45. A: B Malvern (18) 40. P Smith (20) 37 cb. R Zionzee (7) 37.

WYONG: Men: Stableford: M Brady (17) 39. Women: C Parker (24) 39 cb.

VICTORIA THURSDAY

ALTONA LAKES: Snr Stableford: 9-hole: R Hibben (9) 15.

BAIRNSDALE: Men: Stableford: A: J Hathaway (7) 37. B: G Boyle (20) 39. C: J Haylock (25) 33.

BARHAM: Men: Stableford White: Div 1: G McCashney (7) 36. Div 2: A Dean (18) 34. Div 3: G Hehir (33) 43.

BAY VIEWS: Men: Stroke Medal Jun: White: Doyle Medal: R Hutton (6) 69. Scr: R Hutton 75.

BOX HILL: Medley: Stroke: Div 1: G May (6) 68. Div 2: J Allpress (16) 66. Div 3: F Chen (18) 68. Div 4: G Andrews (23) 71 cb.

BRIGHTON: Men: Stableford White: G Cross (19) 39. M Slatter (10) 35. Women: Gold: A: M McGowan (20) 37. B: H Tuddenham (38) 34. 9-hole: M Mooney (20) 21.

CAMBERWELL: Men: Stableford: A: T Tong (20) 38. B: O Diaz (24) 35 cb.

CARDINIA BEACONHILLS: Mxd: Par: Medal: A/Medal: J Doria (11) 5 up. B: D Hita (17) 4 up.

CARRINGTON PARK at Eagle Ridge: Men: Stableford White: A: G Mcquillan (14) 35. B: B Dial (38) 16. C: G Euhus (37) 26.

CASTLEMAINE: Medley: Par: B Christmas (16) 1 up.

CHELTENHAM: Men: Par: J Sanger (9) 2 up cb.

CHURCHILL WAVERLEY: Mxd: Stableford: Endeavour Hills: R Karan (16) 38 cb.

CLIFTON SPRINGS: Medley: Stableford: A: N Bown (16) 42. C Bassett (5) 39. D Egan (16) 38.

COBRAM BAROOGA: Men: Stableford White: A: T Hardy (15) 36. B: G Kerr (20) 33. Women: C Huggins (32) 35.

COMMONWEALTH: Men: Stableford: A: D Scaletti (9) 38. B: P Whitty (14) 41. C: R Walker (25) 41.

CRANBOURNE: Mxd: Stableford White: R Singh (8) 40. Women: A: S Cameron (10) 37. B: K Oechsle (21) 35. C: T Duncan (35) 35.

CURLEWIS: Stableford Green: A: J Flintoff (6) 34. B: A Jefferies (15) 35. C: H Hill (28) 33.

DEEP CREEK: Women: Stableford: A: Y Smith (21) 31. B: A Donovan (35) 29.

DEVILBEND: Mxd: Stableford: R Collins (21) 34 cb.

EASTWOOD: Men: Stableford White: A: X Farrell (8) 41. B: D Gibson (17) 34 cb. C: R Nicholas (21) 39. Women: D Nagel (16) 31.

FLINDERS: Women: Stableford: G Rawling (26) 33.

GARFIELD: Men: Stableford White: A: D Stanton (12) 36. B: P Johnson (19) 36. C: P Lazarus (31) 40.

GISBORNE: Men: Stableford: A: B Trotman (13) 40. B: T Green (16) 39 cb.

GLEN WAVERLEY: Men: Par: A: A Ludekens (14) 2 up cb. B: G Coster (21) 5 up.

GREEN ACRES: Women: Stableford: A: A Minter (13) 37 cb. B: C Matthews (27) 39 cb. C: E Balaam (33) 34 cb. Medley: P Robinson (10) 36. Women: 9-hole: P Devlin (19) 18.

HEIDELBERG: Mxd: Stableford White: L Maffei (4) 39.

HILLTOP TATURA: Men: Stroke White: J Ibbotson (14) 73.

HORSHAM: Women: Stroke: 4B Agg: J Pretlove L Richardson 302.

HUNTINGDALE: Men: Stableford: Y Yang (21) 38 cb. Women: Medal: A Shin (36) 44. Hole in one: A Shin at 15th.

IVANHOE: Women: Stroke Medal Jun: Black: L Hendry (35) 76.

KERANG: Stableford: D Meehan (5) 38.

KEW: Women: Stableford: C Warton (26) 38. Men: White: B Fuge (15) 37.

KEYSBOROUGH: Stableford: J Fitzgerald (26) 37 cb.

KINGSTON HEATH: Women: Stroke: Medal: S Jackson (26) 71. A: C Sayer (12) 73. C: G Morgan (30) 74.

KOORINGAL: Medley: Par: A: I Turnbull (8) 3 up. B: S Kaushal (12) 3 up. C: C Mola (17) 3 up. D: L Haywood (23) 1 down cb.

LATROBE: Stableford: A Grouse (9) 40.

LONSDALE LINKS: Mxd: Stableford: C Pidcock (16) 38. Women: 9-hole: A: R Farrell (26) 22. B: S Anderson (37) 20.

MAFFRA: Women: Stroke: A: R Walker (6) 75. B: S Burnett (30) 80. C’ship: A: R Walker (6) 240-222. B Scr: D Mulcahy (20) 303. B: M Wrigglesworth (22) 241. C: L Dunsmuir (30) 330-240.

MALVERNDALE: Women: Stableford: A: H Grenfell (28) 31. B: J Olney (29) 33. C: A King (37) 30. 9-hole: H Hayes (29) 18.

MANSFIELD: Men: Stableford: Div 1: M Walsh (9) 34.

MEDWAY: Men: Stableford: Hcp: A: K Fletcher (11) 38. B: J Helliwell (13) 39. C: T Hodges (28) 37.

MERBEIN: Par: K Matulick (9) 1 down. G Marshall (15) 3 down.

METROPOLITAN: Par: Canadian Foursome: P Bray (5) P Ansell (4) 3 up.

MIRBOO NORTH: Men: Stableford: S Beitz (20) 35.

MOONAH LINKS: Men: Stroke: Medal Jun: Open: A: D Argoon (12) 66. B: J Hunter (26) 68. Women: E Wyatt (31) 73 cb.

MT DERRIMUT: Mxd: Stableford: A: M Gregory (13) 38. B: R Sayers (29) 35.

NEWRY: Veteran: Stableford: B Morgan (17) 36.

NORTHERN: Women: Stableford Yellow: A: S Munro (15) 33 cb. B: P Mitchell (26) 32. 9-hole: E Keating (23) 16.

OAKLEIGH: Veteran: Stroke: 9-hole Medal: A: P Miller (9) 25. M Patterson (8) 27. B: T Rankin (13) 29. E Smith (10) 31. W D’Couto 31 cb. D Buckley 31 cb. D Stow 31 cb.

OLD BOYS SOCIAL: Stableford: G Hollins (17) 33. R Joy (22) 24.

PATTERSON RIVER: Men: Stableford: G Jones (14) 39. Women: A: Y Kim (8) 38. B: M Damschke (45) 35.

PENINSULA KINGSWOOD: Men: Stableford Peninsula North: White: A: B Bachman (16) 40. B: C McGrath (22) 42. Women: A: J Kemp (12) 35 cb. B: M Egan (29) 34. C: J Kemp (33) 35 cb. Grandmothers Trophy: S Cugley (19) 79. Snr L Abbott (27) 69. Men: Stableford Peninsula South: White: A: C Berechree (17) 38 cb. B: J Ivanovic (34) 39. Women: A: D McCartney (16) 33. B: S Evans (45) 40.

PORTARLINGTON: Men: Stableford: A: B Barrell (10) 37 cb. B: B King (15) 37. C: D Lappin (18) 40. D: S Bond (27) 36. Women: S Dall (30) 30.

PORTLAND: Men: Stableford: A: B Richards (7) 36 cb. B: M Hollis (13) 38. C: B Stephens (18) 42.

RACV HEALESVILLE: Mxd: Stableford: A: S Cubela (11) 35. G Hopkins (14) 35. G Urquhart (13) 34. B: I Callen (23) 34. R Harris (26) 33. P Henry (23) 33.

RICH RIVER: Men: Stableford West: White: A: B Docking (-3) 37. B: J Clohosey (12) 40. C: B Altmann (22) 37.

RIVERSDALE: Men: Par White: A: H Tan (10) 1 up cb. B: C Gwynne (17) 4 up. C: S Cholaj (26) 4 up.

ROSANNA: Men: Stableford: A: P Bertrand (11) 38. B: A Wilson (16) 41. C: M Bullock (17) 40. D: K McCabe (23) 40.

ROSEBUD COUNTRY: Women: Stableford: North: A: M Kharsas (29) 40. B: F Carruthers (36) 36.

ROYAL MELBOURNE: Men: Stableford East: White: P Burns (10) 38. West: J Kerr (14) 41.

SANDHURST: Men: Stableford: North: A: S Alford (7) 41. B: G Ashton (16) 38. C: T Keogh (24) 39. Medley: Par: Champions: A: G Oechsle (9) sq. B: H Davison (27) 4 up. Women: Stableford: 9-hole: G Carrick (35) 22.

SCOTCHMANS CREEK: Men: Stableford White: J Lindner (24) 33.

SETTLERS RUN: Women: Stableford Green: L Vague (22) 33. Men: Gold: A: R Bryden (11) 37. B: A Daniel (13) 38. C: M Nicholas (34) 42.

SHEPPARTON: Men: Par: A: S Michel (8) 3 up. B: J Myles (27) 5 up.

SOUTH PINES: Women: Stableford: Doris Chambers Foursome: C Neate V Kilmartin (30) 33.

SOUTHERN: Mxd: Stableford: A: M Thomas (+1) 39. B: M Lim (20) 43. C: B Leeming (29) 42.

SPRING PARK: Men: Stableford: M Bishop (16) 32.

SPRING VALLEY: Women: Stableford: A: H Noble (5) 37. B: A Williams (30) 36.

STRATHALLAN: Women: Stableford: W Guild (19) 32. Snr 9-hole: J Smith (36) 15.

THE DUNES: Women: Stroke: The Dunes: T Higginbottom (18) 72. The Cups: J Wilson (26) 71. 9-hole: N Chapman (28) 31.

THE NATIONAL: Mxd: Par: Long Island: T Le (14) 6 up.

THE SANDS TORQUAY: Women: Stableford: H Guyatt (29) 32.

VICTORIA: Men: Par: 2B: M Sholly (17) J Bramwell (24) 12 up. M Sholly (17) 4 up.

WARRAGUL: Mxd: Stableford: A: L Morrison (15) 36. B: M Pazek (27) 37.

WATSONIA RSL: Stroke: Medal: F Favaro (21) 73.

WONTHAGGI: Men: Stableford White: P McCrimmon (13) 37. 9-hole: N Burne (15) 20.

WOODLANDS: Men: Stableford White: A: S Menner (3) 41. B: S Robinson (19) 43. C: E Kemp (27) 43. Women: A Scammell (24) 36.

YARRA YARRA: Men: Stableford White: M Vadiveloo (11) 40.

YARRAWONGA MULWALA: Men: Stableford: Lake: D Carroll (18) 38. Murray: A: J Conway (14) 35 cb. B: E Kerr (21) 35.

YARRAWONGA MULWALA VETERANS: Veteran: Par: 9-hole: Blue: R Sisson (11) 4 up. Red: J Groves (12) sq.

YERING MEADOWS: Mxd: Stableford: Valley: C Dunkinson (29) 35.

Our Partners