September 25, 2021

Daily Club Golf 24 June 2021

|
|
|
|
|
|
Daily Club Golf 24 June 2021

Daily club golf results from across regional New South Wales, the Australian Capital Territory, metropolitan Sydney and Victoria for Thursday, 24 June 2021.

NSW THURSDAY

ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B: White: J Malcolm (23) C Holmes (16) 47. A: M Larkin (9) 37 cb. B: P Shiels (Camden 16) 38 cb. C: J Malcolm (23) 38.

ASQUITH: Women: Stableford: 2B: M Baek (29) C Lee (29) 45 cb. M Baek (29) 40. 9-hole: A Grossman (35) 24.

AVONDALE: Men: Stableford Team Multi: White: R Wallace C Lemon D Worrad W Hogan 116. A: W Stanwell (9) 39. B: M Biggs (18) 38. C: K Smith (19) 40. Scr: W Moody 36.

BALGOWLAH: Women: Stableford: 9-hole: T Corbel (52) 20.

BANKSTOWN: Women: Stableford: 2B Multi: A Kang S Kim 71. R Candy (23) 37.

BARDWELL VALLEY: Men: Stableford: 2B: D Williams (11) K Beck (3) 43. R Griffith (27) 38. Women: M O’Neill (31) 36 cb. Veteran Women: W Prideaux (27) 36 cb.

BAYVIEW: Women: Stroke: Foursome C’ship: Div 1: D Sainty A Gluckman (13.5) 73.5. Div 1 Scr: S Calebretta W Harrington (10.5) 85. Div 2: M DeJong R Pitt (25.5) 77.5. Div 2 Scr: J Abrahams K Platt (21.5) 100. Div 3: D Nash D McConaghy 83.5. Div 3 Scr: J Spicer M Reed (33) 114. Stableford: P Wise (27) 39.

BERMAGUI: Women: Par: Div 1: L Ponsford (19) sq. B Whiffen (27) 2 down. Div 2: T Howarth (36) 3 down. F Hanks (35) 5 down. Men: Stableford White: A: B Mairs (11) 39. B: R Cullen (21) 38. C: J Stichbury (23) 34.

BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: 2B: H Lucey (45) D Lucey (21) 43 cb. Men: A: A Rennie (8) 35. B: J McClelland (15) 37. C: M Kean (21) 35. Women: J Smith (17) 36 cb.

BOWRAL: Women: Stableford: S Flaxman (23) 35.

BREAKERS: Women: Stableford: Div 1: J Gibson (24) 36. Div 2: S Tierney (31) 35. Div 3: M Strada (35) 32.

BRIGHTON LAKES: Medley: Stableford White: A: W Wardman (12) 39. B: J McNaught (15) 38. C: P Mudie (23) 38. A Scr: T Barnes 31. B Scr: T Vernados 22. C Scr: D Mccartney 18. T Vernados (17) 49. P Holland (26).

CABRAMATTA: Veteran: Stableford White: A: G Bunce (19) 40. T Pendlebury (14) 35. Medley: C Andrews (7) 40.

CAMDEN: Men: Stableford: 2B: N Nagan (10) D Fungavaka (19) 47 cb. 2B Scr: J Harvey C Jaeger 38. A: N Nagan (10) 42. B: D Fungavaka (19) 36 cb. C: P Tanner (25) 37. A Scr: L Mc Laren 36. B Scr: M Pogson 21. C Scr: V Mudaly 18.

CAMPBELLTOWN: Stableford Veteran Men: White: P Titherington (21) 37. J Johnston (29) 35. Stableford: S Schofield (41) 34. F Keane (15) 30 cb.

CARNARVON: Medley: Stableford 2B: White: S Honeybrook (32) A Mace (28) 46. Men: A Murdoch (20) 40. Women: A Mace (28) 40.

CASTLE HILL: Women: Stableford: 2B Multi: J Kim (43) G White (31) 56 cb. 2B Scr: K Jansen C Shin 21. A: S Kim rah (11) 35. B: L Jenkins (28) 34. C: J Song (38) 35.

CASTLECOVE: Women: Stableford: 9-hole: B Clark (45) 16.

CHATSWOOD: Women: Stableford: A Austin (25) 37.

CROMER: Women: Par: Div 1: S Hickey (26) 2 up. Div 2: M Smallhorn (34) sq cb. Div 3: B Thompson (38) sq. Grandmothers Trophy: S Hickey (26) 2 up. Medley: Stableford: K Latham (11) 38.

CRONULLA: Men: Stableford: A: B Otway (13) 41 cb. B: G Johansen (17) 40. C: W Piper (23) 41 cb. Scr: R Simpson 35.

CUMBERLAND: Medley: Stableford: P Takla (2) 38.

EASTLAKE: Medley: Stableford: Div 1: R Okesene (9) 38. Div 2: L Kyriazis (15) 39. Div 3: B Maree (22) 37. H Holohan (2) 32.

ELANORA: Men: Stableford: J Chambers (17) 39.

FOX HILLS: Men: Stableford: 2B: G Diener (22) F Emery (36) 47. A: M Harry (11) 40. B: S Gavin (18) 41. C: G Diener (22) 41.

GEORGES RIVER: Women: Stableford: Team Multi: A: S Armstrong C Anderson 65. B: M Campion C Reeves 61. C: S Armstrong C Kirby 59 cb. D: C Anderson C Kirby 59.

GLENMORE: Medley: Stableford: R McKay (Penrith 4) 39 cb. Women: Stroke: T Gulli (32) 70.

GORDON: Medley: Stableford: 2B: J Daly (29) G Daly (19) 45 cb. Men: A: P Brown (10) 36. B: G Daly (19) 42. C: R Haynes (27) 39. Women: A Garnett (18) 37.

GOSFORD: Women: Stableford: A: F James (22) 37. B: J Walker (27) 38.

HURSTVILLE: Medley: Stableford White: Div 1: G Boulton (12) 39. Div 2: T Lester (17) 40.

KOGARAH: Women: Stroke: Medal Jun: Div 1: B Lewis (26) 69. Div 2: T Swaffer (28) 70. Grandmothers Trophy: P Black (34) 76.

KOOINDAH WATERS: Mxd: Stableford: 2B Multi: M Avendano J Avendano 87. Men: A: R Riddle (11) 39. B: M Avendano (17) 43. C: B Russell (26) 39 cb. Women: S Rapmund (18) 35.

LANE COVE: Women: Stroke: C’ship: J Saddler (37) 71. Div 1 Scr: J Weine 82. Div 2 Scr: J Saddler 108.

LEONAY: Mxd: Stableford 2B: White: A: A Davis (13) E Greentree (11) 46. 2B Scr: A Brennan (2) L Cupples (2) 37. A: L Cupples (2) 36. B: G Denny (17) 41. C: J Lane (30) 37.

LIVERPOOL: Men: Stableford: 2B: S Bounds (20) L Davies (25) 47. A: G Lawrence (9) 34. B: A Mesiti (16) 39. C: B Wacher (30) 37.

LONG REEF: Women: Stroke: Medal: Div 1 Scr: T Moore (4) 79. Div 2 Scr: S Gillies (24) 100. Div 3 Scr: N Crump (35) 109. Div 1: A Gattas (19) 68. Div 2: S Gillies (24) 76. Div 3: N Crump (35) 74.

MANLY: Men: Stableford White: R Manson (12) 35. Women: D Paul (17) 34. 9-hole: Gold: H Barker (22) 18.

MARRICKVILLE: Veteran: Stableford: Team: C Rodgers (29) S McClure (19) T Liddicoat (25) R Bragg (21) 99.

MASSEY PARK: Medley: Stableford: 2B Agg: C Wotton (15) D Pather (15) 73 cb. A: M Bolton (9) 43. B: J Webb (19) 40. C: J Hewetson (22) 37. Scr: S Fitzpatrick 36.

MONA VALE: Women: Stroke: Foursome C’ship: A: H Stead (20) J Tebbutt (22) 74. B: N Cregan (32) J Joyes (30) 74. C: B Richardson (33) A Laracy (36) 79.5. Scr: A: E Dunn R Black 90. Scr B: T Ebeling J Curtin 102. Scr C: K Kenny B Boroughs 113.

MONASH: Mxd: Stableford: J Singh (12) 40.

MOORE PARK: Women: Stroke: G Finke (16) 68. Veteran: Stroke Gold: L Rapeport (26) 70. Men: White: B Hewitt (8.4) 67.

MUIRFIELD: Women: Stableford: Div 2: M Kim (14) 32 cb. J Jones (28) 35. Div 3: J Lee (32) 35. Medley: W Bridgwood (17) 35 cb.

NELSON BAY: Women: Stableford: Div 1: P Regan (27) 38. Div 2: S Kertesz (38) 35. Men: S Brown (10) 34. P Campbell (15) 31. Veteran: J Stuhmcke 21.

NEWCASTLE: Women: Stableford: Div 1: T Johansen 35 cb. Div 2: G Winchester 36. Div 3: D Robson 34 cb.

NORTH RYDE: Women: Stableford: M Kim (35) 47.

NORTH TURRAMURRA: Women: Stableford: A De Fraine (37) 33.

NORTHBRIDGE: Stableford: P Skurrie (7) 42. A: E Brentnall (6) 39. B: D Starte (15) 41. C: J Whelan (23) 35. Women: P Shearman 36. D Starte P Shearman 47 to playoff. Stableford Black: J King (20) 35.

NOWRA: Women: Stableford: 4B: S Balzer (48) J Levi (21) 44.

NSW: Women: Stableford: A: C Langford (21) 30 cb. B: J Kennedy (25) 30. C: A Burns (38) 30. Gold: G Squire (17) 35. Medley: Stableford: J Smith (21) 37 cb.

OATLANDS: Women: Stableford Yellow: A: C Jun (12) 37. B: R Jones (32) 39. C: J Petherbridge (41) 34. Stableford: Cup: A: M Hannaford. B: R Mcgrath.

PALM BEACH: Men: Stableford: 2B Agg: T Hasemer (23) R Osborne (36) 74. N Samodol (23) 42. Women: H Simmonds (34) 32. 9-hole: K Warren (33) 19.

PENRITH: Women: Stableford Green: Div 1: T Warne (14) 36. Div 2: D Edwards (27) 36 cb. Div 3: C Kenny (30) 34.

PYMBLE: Women: Stableford: Div 1: A Fordyce (21) 38. Div 2: C Gay (30) 33 cb. Div 3: G Sutton (31) 36. Challenge: K Fisher (20) 40.

RANDWICK: Veteran: Stableford: Div 1: D Gooch (8) 41. Div 2: D Cornwell (34) 38.

RICHMOND: Women: Stroke: Foursome: A Scr: D Stuart C Carter 98. A: J Finn (21) G Ashton (36) 75.5 cb. B Scr: C Davidson M Barclay 111. B: P Freeman (40) J Larcombe (42) 81.

ROSEVILLE: Medley: Stableford: 2B: T Clifford (24) S Frith (32) 47. Veteran: Green: D Hollott (25) 39. Men: White: A: C Archibald (8) 39. B: C Compton (14) 39. C: P Mckillop (21) 38.

ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: Centenary: B Yasukawa (42) 39. Championship: A Fulwood (19) 39.

SHELLY BEACH: Men: Stableford: MM: A: K Gardiner (10) 37. B: M Harley (14) 40. C: P Diffin (21) 42. D: C Mortimer (25) 38.

SPRINGWOOD: Medley: Stableford: 2B Agg: A Thompson (9) J McKinlay (11) 76. A: J McKinlay (11) 38 cb. B: I Sullivan (19) 39. C: R Kemp (30) 40. Scr: M Smith 36.

ST MICHAELS: Mxd: Stableford 2B: White: D Shneier (6) 46. J Pullen (+1) cb. A: J Giardina (9) 40. B: J Pollock (18) 36 cb. C: G Middleton (22) 40. Scr: A Powter 38. Div 1: J Hurwitz (Moore Park 22) 34. Men: A Scr: A Powter S Aitken 39. Stableford: Gold: T Brandtman (22) 39. 2B: T Brandtman (22) A De Manincor (21) 39.

STONECUTTERS RIDGE: Medley: Par 2B: White: D Munro (21) A Hayes (6) 11 up. 2B Scr: P McGuiffie (3) B Young (2) 3 up. A: G Soriano (8) 6 up cb. B: P Shillcock (17) 5 up. C: E Alcantara (33) 7 up. 

STRATHFIELD: Women: Stroke: Foursome: S Son (37) H Han (43) 69. Medley: Stableford: D Stacey (15) 41.

TALLWOODS: Women: Stroke: Canadian Foursome: L Norris (27) J Panada 86. J Maunder C Crombie (21.75) 86.25.

TERREY HILLS: Stableford: I Thatcher (9) 36.

THE COAST: Women: Stableford: M Crichton (20) 34.

THE RIDGE: Medley: Stableford: 2B Multi: R Upton (25) B Dragisic (8) 75. Men: A: N Bowles (9) 39. B: D Beech (18) 38. C: J Ritchie (25) 39. Women: J Cheah (28) 35. Medley: Scr: M Franklin 35.

TUNCURRY: Medley: Par: A: W Campbell (13) 5 up. B: P Duckworth (25) 5 up.

WAKEHURST: Women: Stableford: A: L Mather (27) 38. B: J Fuller (40) 36 cb.

WALLACIA: Men: Stableford 2B Agg: White: R Luckman (20) D Calrow (1) 75. 2B Agg Scr: G Vine G Donald 43 cb. A: P Cromer (12) 37. B: P Eades (18) 38 cb. C: R Grimaldi (22) 34 cb. Veteran: J Fatai (17) 42. Super Veteran: R Luckman (20) 39. 

WARRINGAH: Medley: Stableford: C Hughes (25) 40. 9-hole: J Hughes (31) 19.

WENTWORTH FALLS: Medley: Stableford 2B: White: S West (5) S West (26) 41. J Byrne (29) 35. M Zikan (16) 34.

WOOLLAHRA: Women: Stableford: A: K Lobb (28) 31. B: K Gargan (36) 36.

WORRIGEE VETERANS: Stableford: 2B: B Malvern (18) G Dwyer (19) 47. P Smith (20) A Liebert (17) 46. P Wallace (9) C Brigstock (7) 45. A: B Malvern (18) 40. P Smith (20) 37 cb. R Zionzee (7) 37.

WYONG: Men: Stableford: M Brady (17) 39. Women: C Parker (24) 39 cb.

VICTORIA THURSDAY

ALTONA LAKES: Snr Stableford: 9-hole: R Hibben (9) 15.

BAIRNSDALE: Men: Stableford: A: J Hathaway (7) 37. B: G Boyle (20) 39. C: J Haylock (25) 33.

BARHAM: Men: Stableford White: Div 1: G McCashney (7) 36. Div 2: A Dean (18) 34. Div 3: G Hehir (33) 43.

BAY VIEWS: Men: Stroke Medal Jun: White: Doyle Medal: R Hutton (6) 69. Scr: R Hutton 75.

BOX HILL: Medley: Stroke: Div 1: G May (6) 68. Div 2: J Allpress (16) 66. Div 3: F Chen (18) 68. Div 4: G Andrews (23) 71 cb.

BRIGHTON: Men: Stableford White: G Cross (19) 39. M Slatter (10) 35. Women: Gold: A: M McGowan (20) 37. B: H Tuddenham (38) 34. 9-hole: M Mooney (20) 21.

CAMBERWELL: Men: Stableford: A: T Tong (20) 38. B: O Diaz (24) 35 cb.

CARDINIA BEACONHILLS: Mxd: Par: Medal: A/Medal: J Doria (11) 5 up. B: D Hita (17) 4 up.

CARRINGTON PARK at Eagle Ridge: Men: Stableford White: A: G Mcquillan (14) 35. B: B Dial (38) 16. C: G Euhus (37) 26.

CASTLEMAINE: Medley: Par: B Christmas (16) 1 up.

CHELTENHAM: Men: Par: J Sanger (9) 2 up cb.

CHURCHILL WAVERLEY: Mxd: Stableford: Endeavour Hills: R Karan (16) 38 cb.

CLIFTON SPRINGS: Medley: Stableford: A: N Bown (16) 42. C Bassett (5) 39. D Egan (16) 38.

COBRAM BAROOGA: Men: Stableford White: A: T Hardy (15) 36. B: G Kerr (20) 33. Women: C Huggins (32) 35.

COMMONWEALTH: Men: Stableford: A: D Scaletti (9) 38. B: P Whitty (14) 41. C: R Walker (25) 41.

CRANBOURNE: Mxd: Stableford White: R Singh (8) 40. Women: A: S Cameron (10) 37. B: K Oechsle (21) 35. C: T Duncan (35) 35.

CURLEWIS: Stableford Green: A: J Flintoff (6) 34. B: A Jefferies (15) 35. C: H Hill (28) 33.

DEEP CREEK: Women: Stableford: A: Y Smith (21) 31. B: A Donovan (35) 29.

DEVILBEND: Mxd: Stableford: R Collins (21) 34 cb.

EASTWOOD: Men: Stableford White: A: X Farrell (8) 41. B: D Gibson (17) 34 cb. C: R Nicholas (21) 39. Women: D Nagel (16) 31.

FLINDERS: Women: Stableford: G Rawling (26) 33.

GARFIELD: Men: Stableford White: A: D Stanton (12) 36. B: P Johnson (19) 36. C: P Lazarus (31) 40.

GISBORNE: Men: Stableford: A: B Trotman (13) 40. B: T Green (16) 39 cb.

GLEN WAVERLEY: Men: Par: A: A Ludekens (14) 2 up cb. B: G Coster (21) 5 up.

GREEN ACRES: Women: Stableford: A: A Minter (13) 37 cb. B: C Matthews (27) 39 cb. C: E Balaam (33) 34 cb. Medley: P Robinson (10) 36. Women: 9-hole: P Devlin (19) 18.

HEIDELBERG: Mxd: Stableford White: L Maffei (4) 39.

HILLTOP TATURA: Men: Stroke White: J Ibbotson (14) 73.

HORSHAM: Women: Stroke: 4B Agg: J Pretlove L Richardson 302.

HUNTINGDALE: Men: Stableford: Y Yang (21) 38 cb. Women: Medal: A Shin (36) 44. Hole in one: A Shin at 15th.

IVANHOE: Women: Stroke Medal Jun: Black: L Hendry (35) 76.

KERANG: Stableford: D Meehan (5) 38.

KEW: Women: Stableford: C Warton (26) 38. Men: White: B Fuge (15) 37.

KEYSBOROUGH: Stableford: J Fitzgerald (26) 37 cb.

KINGSTON HEATH: Women: Stroke: Medal: S Jackson (26) 71. A: C Sayer (12) 73. C: G Morgan (30) 74.

KOORINGAL: Medley: Par: A: I Turnbull (8) 3 up. B: S Kaushal (12) 3 up. C: C Mola (17) 3 up. D: L Haywood (23) 1 down cb.

LATROBE: Stableford: A Grouse (9) 40.

LONSDALE LINKS: Mxd: Stableford: C Pidcock (16) 38. Women: 9-hole: A: R Farrell (26) 22. B: S Anderson (37) 20.

MAFFRA: Women: Stroke: A: R Walker (6) 75. B: S Burnett (30) 80. C’ship: A: R Walker (6) 240-222. B Scr: D Mulcahy (20) 303. B: M Wrigglesworth (22) 241. C: L Dunsmuir (30) 330-240.

MALVERNDALE: Women: Stableford: A: H Grenfell (28) 31. B: J Olney (29) 33. C: A King (37) 30. 9-hole: H Hayes (29) 18.

MANSFIELD: Men: Stableford: Div 1: M Walsh (9) 34.

MEDWAY: Men: Stableford: Hcp: A: K Fletcher (11) 38. B: J Helliwell (13) 39. C: T Hodges (28) 37.

MERBEIN: Par: K Matulick (9) 1 down. G Marshall (15) 3 down.

METROPOLITAN: Par: Canadian Foursome: P Bray (5) P Ansell (4) 3 up.

MIRBOO NORTH: Men: Stableford: S Beitz (20) 35.

MOONAH LINKS: Men: Stroke: Medal Jun: Open: A: D Argoon (12) 66. B: J Hunter (26) 68. Women: E Wyatt (31) 73 cb.

MT DERRIMUT: Mxd: Stableford: A: M Gregory (13) 38. B: R Sayers (29) 35.

NEWRY: Veteran: Stableford: B Morgan (17) 36.

NORTHERN: Women: Stableford Yellow: A: S Munro (15) 33 cb. B: P Mitchell (26) 32. 9-hole: E Keating (23) 16.

OAKLEIGH: Veteran: Stroke: 9-hole Medal: A: P Miller (9) 25. M Patterson (8) 27. B: T Rankin (13) 29. E Smith (10) 31. W D’Couto 31 cb. D Buckley 31 cb. D Stow 31 cb.

OLD BOYS SOCIAL: Stableford: G Hollins (17) 33. R Joy (22) 24.

PATTERSON RIVER: Men: Stableford: G Jones (14) 39. Women: A: Y Kim (8) 38. B: M Damschke (45) 35.

PENINSULA KINGSWOOD: Men: Stableford Peninsula North: White: A: B Bachman (16) 40. B: C McGrath (22) 42. Women: A: J Kemp (12) 35 cb. B: M Egan (29) 34. C: J Kemp (33) 35 cb. Grandmothers Trophy: S Cugley (19) 79. Snr L Abbott (27) 69. Men: Stableford Peninsula South: White: A: C Berechree (17) 38 cb. B: J Ivanovic (34) 39. Women: A: D McCartney (16) 33. B: S Evans (45) 40.

PORTARLINGTON: Men: Stableford: A: B Barrell (10) 37 cb. B: B King (15) 37. C: D Lappin (18) 40. D: S Bond (27) 36. Women: S Dall (30) 30.

PORTLAND: Men: Stableford: A: B Richards (7) 36 cb. B: M Hollis (13) 38. C: B Stephens (18) 42.

RACV HEALESVILLE: Mxd: Stableford: A: S Cubela (11) 35. G Hopkins (14) 35. G Urquhart (13) 34. B: I Callen (23) 34. R Harris (26) 33. P Henry (23) 33.

RICH RIVER: Men: Stableford West: White: A: B Docking (-3) 37. B: J Clohosey (12) 40. C: B Altmann (22) 37.

RIVERSDALE: Men: Par White: A: H Tan (10) 1 up cb. B: C Gwynne (17) 4 up. C: S Cholaj (26) 4 up.

ROSANNA: Men: Stableford: A: P Bertrand (11) 38. B: A Wilson (16) 41. C: M Bullock (17) 40. D: K McCabe (23) 40.

ROSEBUD COUNTRY: Women: Stableford: North: A: M Kharsas (29) 40. B: F Carruthers (36) 36.

ROYAL MELBOURNE: Men: Stableford East: White: P Burns (10) 38. West: J Kerr (14) 41.

SANDHURST: Men: Stableford: North: A: S Alford (7) 41. B: G Ashton (16) 38. C: T Keogh (24) 39. Medley: Par: Champions: A: G Oechsle (9) sq. B: H Davison (27) 4 up. Women: Stableford: 9-hole: G Carrick (35) 22.

SCOTCHMANS CREEK: Men: Stableford White: J Lindner (24) 33.

SETTLERS RUN: Women: Stableford Green: L Vague (22) 33. Men: Gold: A: R Bryden (11) 37. B: A Daniel (13) 38. C: M Nicholas (34) 42.

SHEPPARTON: Men: Par: A: S Michel (8) 3 up. B: J Myles (27) 5 up.

SOUTH PINES: Women: Stableford: Doris Chambers Foursome: C Neate V Kilmartin (30) 33.

SOUTHERN: Mxd: Stableford: A: M Thomas (+1) 39. B: M Lim (20) 43. C: B Leeming (29) 42.

SPRING PARK: Men: Stableford: M Bishop (16) 32.

SPRING VALLEY: Women: Stableford: A: H Noble (5) 37. B: A Williams (30) 36.

STRATHALLAN: Women: Stableford: W Guild (19) 32. Snr 9-hole: J Smith (36) 15.

THE DUNES: Women: Stroke: The Dunes: T Higginbottom (18) 72. The Cups: J Wilson (26) 71. 9-hole: N Chapman (28) 31.

THE NATIONAL: Mxd: Par: Long Island: T Le (14) 6 up.

THE SANDS TORQUAY: Women: Stableford: H Guyatt (29) 32.

VICTORIA: Men: Par: 2B: M Sholly (17) J Bramwell (24) 12 up. M Sholly (17) 4 up.

WARRAGUL: Mxd: Stableford: A: L Morrison (15) 36. B: M Pazek (27) 37.

WATSONIA RSL: Stroke: Medal: F Favaro (21) 73.

WONTHAGGI: Men: Stableford White: P McCrimmon (13) 37. 9-hole: N Burne (15) 20.

WOODLANDS: Men: Stableford White: A: S Menner (3) 41. B: S Robinson (19) 43. C: E Kemp (27) 43. Women: A Scammell (24) 36.

YARRA YARRA: Men: Stableford White: M Vadiveloo (11) 40.

YARRAWONGA MULWALA: Men: Stableford: Lake: D Carroll (18) 38. Murray: A: J Conway (14) 35 cb. B: E Kerr (21) 35.

YARRAWONGA MULWALA VETERANS: Veteran: Par: 9-hole: Blue: R Sisson (11) 4 up. Red: J Groves (12) sq.

YERING MEADOWS: Mxd: Stableford: Valley: C Dunkinson (29) 35.

SHARE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email