September 18, 2021

Daily Club Golf 29 May 2021

|
|
|
|
|
|
Daily Club Golf 29 May 2021

Daily club golf results from across regional New South Wales, the Australian Capital Territory, metropolitan Sydney and Victoria for Saturday, 29 May 2021.

NSW SATURDAY

ANTILL PARK: Medley: Stroke Ambrose: White: L Gleeson (9.5) M Gleeson 59.5. T Burnus (3.75) J Dimarco 65.

ASQUITH: Men: Stroke: Foursome C’ship: A: M Black T Phan I Lim M Park. B: G Birt D Grove. C: J Goddard Z Johnson. Stableford: A: D Malcolm (9) 38 cb. A Scr: D Keith (3) 33. B: R Tremain (15) 37. C: J Bourke (24) 38. Team Agg: A Harvey M Hammond H Cilento J Leggott 106.

AVALON: Women: Stableford: C Gardner (32) 37.

AVONDALE: Men: Stableford Black: A: H Heskith (5) 38. B: M Grosbard (17) 35. C: S Riley (32) 39. White: J Sheather (20) 36. Scr: Black: W Moody (2) 34.

BALGOWLAH: Mxd: Stableford White: A: B Raynsford (12) 40. B: L Jordan (19) 35. C: G Brown (25) 40. 2B Agg: D Buckner (29) D Hill (12) 67.

BANKSTOWN: Medley: Stableford: 2B: G Helm G Nair 45. 2B Scr: A Seymour C McMahon 37. A: A Mole 36. B: G Helm 36. C: J Abdullah 38.

BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: 2B Multi: N Ross (15) R Hills (7) 84. P Everitt (47) 41. A Scr: N Katholos 34.

BARNWELL PARK: Women: Stableford: H THOMAS (17) 37. Men: A: J Hutton (11) 38. B: A Kuti (19) 41. C: B Jensen (24) 38.

BAYVIEW: Men: Stroke Medal Jun: Black: A: J Glasson (1) 72. B: D Pickles (14) 71. S Brooks (13) 71 to playoff. C: M Sekulich (23) 67. Scr: A: J Thomas 77. B: S Brooks 84. C: M Sekulich 90. Stableford: P Skene (27) 37. Women: Stroke: Medal Jun: Div 1: R Muller (18) 73. Div 2: A Toohey (26) 77. Div 3: A Mckinley (31) 74.

BEXLEY: Medley: Stableford: A: M Pham (8) 38. B: M O’Farrell (12) 37 cb. C: P Ng (17) 40. Scr: G Heffernan 31 cb. Team: L Moles (17) A Ng (27) L Beard (20) J Poulos (10) 54.

BLACKHEATH: Women: Stableford: S Draper (27) 34. Men: P Kailofer 38. 2B Multi: I Evans D Birrell 64.

BONDI: Men: Stableford: G Rice (12) 37. 2B Agg: T Compton (12) P Connor (20) 69.

BONNIE DOON: Medley: Stableford White: A: T Chapman (4) 37. A Scr: T Chapman 34. B: B Comley (16) 39. C: I Ozhekh (25) 34.

BOWRAL: Women: Stableford: P Barker (20) 40. Men: L Lehane (14) 42.

BRIGHTON LAKES: Stableford: A: D Sattout (10) 41. A Scr: J McFarlane 30. B: R Frankham (16) 38. B Scr: M Ironside 21. C: C Dawson (23) 40. C Scr: L Blake 14.

CABRAMATTA: Men: Stroke: C’ship: A: R Maric (0) 66. A Scr: B Murray 72. B: V Narayan (10) 70. B Scr: V Pham 84 cb. C: D Alvarez (20) 69. C Scr: P Baker 89. D: B Bissett (26) 69. D Scr: C Buanieo 95.

CAMDEN: Men: Stroke Cup: Black: L Arthur (Lakeside) 70. Stroke: Hcp: J Newcombe (10) 70 cb. Mxd: Stableford: 9-hole: D Boyce (29) 17. Women: Stroke: Cup: K Hunt 82. Hcp: D Findlayson (Highlands) (9) 76.

CAMPBELLTOWN: Medley: Stroke: Ambrose: R Aguirre (8) M Davies 61. A Weeks G Evans 64.

CARNARVON: Men: Stableford: 2B: J Kim (14) S Kim (21) 47. 2B Scr: B Donnellan S Sagdic 39. A: M Chung (10) 37. B: Y Yoon (18) 39. C: J Langley (20) 38.

CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: C Walker (20) M Halcrow (6) 44. A: B Newbury (6) 40. B: K Ogilvie (14) 38. C: H Hickson (21) 36. 2B: P BUTSON (15) R ALLEN (23) 48. A: I Head (11) 39. B: P Chapman (18) 39. C: R Allen (23) 40.

CHATSWOOD: Medley: Stableford: 2B: K Metzke (20) B Woodmansey (20) 47. A: B Jarvis (5) 38. B: J Petry (18) 37. C: M Thompson (21) 40.

CONCORD: Mxd: Stableford White: A: J Lim (11) 38. B: J Lee (16) 35. C: R Cooper (26) 40. 2B: R Cooper (26) P Grainger (17) 46. 2B Scr: I Crichton R Younan 36.

CROMER: Medley: Stableford: A: I Guy (12) 37 cb. B: B Pederson (17) 38 cb. C: D Allison (23) 38 cb. Scr: P Brimmer (1) 36. 2B Agg: I Guy (12) G Baciu (2) 73. Veteran: Stroke: Matchplay: M Horne bt B See Hoe 3-2.

CRONULLA: Medley: Stableford: A: M Abbott (9) 38. B: J Myers (14) 35. C: P Zaat (25) 38 cb. Scr: B Timmins 34.

CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B: N Pandya I Sampson 49. 2B Scr: M Andrew T Hill 37. Div 1: T Hill (3) 37. Div 2: P Pisani (18) 39 cb. Div 3: A Vidler (23) 39. D Scr: P Takla 33.

DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: Div 1: D Geric (15) K Cheam (14) 44. Div 1 Scr: C Fitzsimmons D Burazin 38. Div 2: G Burke (27) J Bishop (25) 46. Div 1: K Bruton (10) 38. Div 2: B Lynch (23) 40.

EASTLAKE: Medley: Stableford Black: A: S Boyle (6) 36 cb. B: E O’Brian (10) 37 cb. C: J Rodgers (29) 40. A Scr: C Hicks (+4) 34. 4B Agg: G Carey (2) G Yook (2) D Crawford (2) G Angelou (2) 134.

ELANORA: Men: Stableford: 2B: R Finley (36) 40. J Hamilton (26) 40. Hcp: R Finley (36) 40.

EVERGLADES: Men: Stableford: A: G Turner (3) 38 cb. B: A Cuddington (15) 38. C: D O’Brien (24) 36. D: A Griffiths (26) 30. 2B: G Turner (6) M Anthony (11) 45.

FOX HILLS: Men: Stableford: 2B Multi: G Stephens S Kenney 68. A: M Rajca (4) 36. B: G Stephens (13) 38. C: D Douwes (24) 36.

GEORGES RIVER: Medley: Stableford: Irish Team: G Stanford (19) D Roscarel (22) S Roscarel (14) S Chant (12) 117. A: G Lattouf (12) 38. B: A Green (13) 39. C: D Roscarel (22) 41.

GIBRALTAR: Medley: Stableford: Div 1: M Millyard (Wallacia 5) 35 cb. Div 2: M Turvey (Camden 19) 37. Div 1 Scr: W Knapp 35.

GLENMORE: Medley: Stableford: Div 1: C Horne (8) 37 cb. Div 2: J Kim (20) 38. Div 1 Scr: S Dowswell 32. Cup: K Kim (20) 72. Mxd: Stroke: Foursome C’ship: Div 1 Scr: A Robb J Robb 168. Div 1: S Zingle J Towns (13.5) 143.

GORDON: Men: Stableford: A: A Koeninger (12) 44. B: S Olver (18) 40. C: D Bahia (28) 44. Hole in one: J Fryer at 4th. Stableford: 2B: D Bahia (28) J Fenwick (18) 51.

GOSFORD: Men: Stableford Black: A Scr: Z Duffy (10) 33. A: Z Duffy (10) 43. B: S Wright (13) 38 cb. C: C Willis (28) 42. 2B: C Willis M Colbran 48.

HAWKS NEST: Men: Stableford: A: D Downie (16) 37. B: P Ibbetson (19) 35 cb. 2B: F Hay (8) B Kerr (12) 43.

HURSTVILLE: Medley: Stableford: Split Six: B Norris (16) I Beveridge (19) D Williams (18) L Joseph (42) 87. Men: Stableford White: A: J McFadyen (2) 37. B: N Loizou (13) 39. C: M Horne (16) 37. Women: Stableford: Div 1: L Joseph (42) 43. Hole in one: N Scerri at 2nd.

KAREELA: Men: Stableford: 4B Agg: C Penny Z Beck S Penny J Batt 136. A: W Knight (3) 36 cb. A Scr: A Harrop (5) 29 cb. B: C Climie (14) 39. B Scr: J Boyle (13) 23. C: J Ashe (28) 39. C Scr: S Climie (20) 16 cb. Hole in one: C Hubbard at 8th.

KIAMA: Medley Team : D Martin (18) P McInerney (13) M O’Dwyer (12) N Perry (18) 146. Ind: A: T Dowd (13) 37 cb. Scr: A Stojanovic (Links Shell Cove +2) 32. B: C Starr (14) 36. Scr: D O’Connell (14) 19. C: L Davis (26) 37. Scr: J Ditton (22) 13.

KILLARA: Men: Stableford White: A: I Curl (12) 35. B: B Henry (14) 39 cb. C: J Sanders (21) 35 cb. Cup: B Henry (14) 39 cb.

KOGARAH: Medley: Stableford Trophy: White: L Picone (17) D Picone (7) 44. A Scr: A Winwood G Hooper 32 cb. P Turner (7) 39. A Scr: D Gallagher 33.

KOOINDAH WATERS: Men: Stableford White: A: J Bousfield (1) 39. B: D Willis (18) 39. C: M Roche (36) 40. Women: Stableford: S Day (31) 35. S Day (31) 35.

LAKESIDE CAMDEN: Men’s Stableford A Roy Warby (9) 37 B Bradley Walker (13) 38 C Rohit Vinod (18) 37. Men’s 4BBB Scr R Montano (14) S Leicester (10) B Walker (13) P Thomson (5) 63. Men’s Team L Foley (10) W Thomson (17) L Welbourn (18) P Coles (18) 87. Women’s Monthly Medal Div 1: C. Jones (18) 69. Div 2: L Head (23) 73.

LANE COVE: Men: Stroke: Ambrose: J Back (14) M Spence (7) 58.25. C Taylor D Duncan 66.

LEONAY: Mxd: Stableford American Foursome: White: A: A Thompson (7.88) J Thompson (7.88) 62.12. A Scr: I Barnes (4.13) L Alexander (4.13) 67.

LEURA: Medley Stableford A: H Swan (4) 37 cb, A Hunt (13) 37, B: L Thomas (26) 39 cb, L Gittoes (21) 39, Scratch: H Swan (4) 33 gross, 2BBB: L Thomas (26) and E amm (18) 48.

LIVERPOOL: Men: Stableford: A: D Clogher (11) 42. B: G Macri (18) 36. C: D Holland (30) 42. 2B: T Hagan (11) D Clogher (11) 49 cb. 2B Scr: T Hagan D Clogher 38.

LONG REEF: Men: Stableford: A: S Twigg (7) 35. B: I Wilson (14) 36. C: D Moult (27) 33. Women: J Bowen (6) 33.

LYNWOOD: Medley: Stableford: 2B: A Scr: M Power (0) 36. A: B Carver (7) 38. B: T Nguyen (14) 36. C: J Park (23) 42. Div 1: M Selby (19) 35. Div 2: N Visione (38) 30. J Park (23) 49. P May (24) 49.

MACQUARIE LINKS: Men: Stableford: A: G Stubbs (5) 36. B: X Cheng (13) 35. C: M Ryan (22) 36. A Scr: M Kim 32. Women: A Cummins (18) 31. Medley: L Galluzzo (26) G Hindmarch (24) 43.

MANGROVE MOUNTAIN: Men: Stableford: Div 1: K Wright (15) 37. Div 2: P Flaherty (28) 35.

MANLY: Men: Stableford White: A: P Howard (4) 39. B: E Groom (15) 38. C: T Gillis (21) 36.

MARRICKVILLE: Men: Stableford: 2B Agg: T Lukins (13) J Lavery (14) 75 cb. 2B Agg Scr: K Watson T Shaw 58. Hcp: M Wilcox (18) 40 cb. Scr: D Cremin 32.

MASSEY PARK: Men: Stableford: A: S Watson (7) 39. B: V Goundar (17) 37. C: P Seaton (20) 37 cb. Scr: C Smith 33. 2B Agg: G Nicholls (21) P Seaton (20) 72. Women: Div 1: H Winning (17) 32. Div 2: R Woods (32) 36. Stroke: Chick o’ Walk: M Davies (19) L Morris (16) bt J Smith (14) M Holly (9) 2up.

MONA VALE: Men: Stableford: A: P Purnell (12) 38. B: T Drewett (18) 38. C: J Drewett (23) 39. Scr: O Hugill 34. 2B: J Drewett (23) T Drewett (18) 47.

MONASH: Men: Stableford: A: D Washington (9) 36. B: S Miller (19) 40. C: M Cohen (22) 36. Mxd: 2B: Div 1: M Krilich (7) S Miller (19) 45. Div 2: G Dear (23) S Mahoney (16) 46. 2B Scr: R McClelland S Patel 38. Stableford White: M Salamon (22) 36.

MOORE PARK: Men: Stableford White: A: M Tey (1) 36 cb. B: M Harris (18) 36 cb. C: S Woolf (20) 36. Stableford: Scr: J Boaz 37. Women: Y Kim (26) 37.

MOSS VALE: Men: Stableford: A: B Smith (6) 38. B: H Mcmillan (17) 38. C: M Bilderbeck (24) 37. Women: E Dovey (24) 38.

MUIRFIELD: Medley: Stableford: 2B: D Grattan (20) J Kim (29) 49. A: D Waugh (10) 37 cb. B: D Grattan (20) 40. C: C Gribbin (25) 35.

NEWCASTLE: Men: Stroke: A: R White 68. A Scr: D Terry. B: L Collier 68. C: P Arnall 73.

NORTH RYDE: Men: Stableford: A: M Hooper (+1) 37. B: T Smith (14) 40. C: T Bolton (26) 39. D: T Radovanic (29) 38. A Scr: M Hooper (+1) M Gordon (+2) 41. G De Waal (29) C Wybenga (17) 47.

NORTHBRIDGE: Men: Stableford: A: J Richards (11) 39. B: M Drennan (15) 39. C: F Loxton (29) 40. Medley: 2B: J Richards (11) M Drennan (15) 48. Women: L Murphy (27) 35.

NOWRA: Men: Stableford: A: F Bowman (11) 37. B: L Jones (13) 41. C: W Rigney (24) 41. Women: J Buttle (20) 40 cb.

NSW: Men: Stableford: 2B: P Headland (11) G Headland (8) 45. Irish Team: L Whalan (11) S Pierce (11) Z Mullins (-2) J Baker (-2) 84. Trophy: President 1013 bt Captain 985.

OATLANDS: Men: Stableford: Trophy: G Henry (32) 41. Medley: A: M Stannard (12) 35. B: A Peterson (18) 38 cb. C: D Brimicombe (24) 37. D: G Henry (32) 42. A Scr: W Reece 31.

PALM BEACH: Women: Stableford: M Gee (+26) 39. Men: A: P Collings (12) 45. B: B Vickerman (15) 40. C: I Middleton (32) 34.

PENNANT HILLS: Men: Stableford: Cup: B Jones (14) 40. A: B McKeown (11) 38 cb. A Scr: J Davies 37. B: B Jones (14) 40. C: P Schacht (19) 40. 2B: G Jones (13) M Harris (5) 47.

PYMBLE: Men: Hole in one: S Blood at 11th. Stableford: A: R Eaton (8) 36 cb. B: R Cameron (18) 37. C: P O’donnell (21) 37 cb. Mxd: 2B: P Donnelley (23) M O’donnell (18) 45. Women: M Henry (22) 32.

RANDWICK: Men: Stableford: 2B: A Fernandez (16) M Pastor (25) 45. A: G Snook (9) 36. B: A Daly (15) 35. M Pastor (25) 43. Scr: J Halls (nsw) 28.

RICHMOND: Medley: Stableford: A: V Baldry (5) 36. B: P Evans (13) 35 cb. C: I Russell (22) 35. 2B: Div 1: M Carruthers (16) M Gallahar (13) 44. Div 2: C Holland (32) M Cerone (15) 41.

ROSEVILLE: Men: Stroke Green: G Harrison (27) 58. Women: Stableford: D Kenny (22) 41. Men: Stroke: Medal Jun: A: K O’Connell (12) 65. B: D Pryor (15) 64. C: M Miller (23) 63. Scr: D O’Donovan (0) 68. Stableford White: P Phillips (31) 38.

ROSNAY: Men: Stableford: 2B: R Livingston (17) D Azzopardi (9) 44. A Scr: T Field M Sipari 34. Div 1: N Ryanhart (8) 38. Div 2: M Park (19) 39.

ROYAL SYDNEY: Women: Stroke: Championship: G Hudson (25) 70. Centenary: V Hegarty (27) 70. Stableford: 3B: J Maxwell (36) J Graham (24) J Nolan (30) 43 cb. Men: Stroke: Medal: Championship: A: W Flitcroft (1) 73. B: I James (21) 71. A Scr: W Flitcroft (1) 74. Stableford: C: J Wynyard (20) 36.

RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stableford: 2B: Div 1: L Cuenca (11) G Miladinovic (7) 46. Div 2: M O’Sullivan (20) C Dickson (9) 47. A: L Cuenca (11) 40. B: P Elliott (17) 38. C: T Smith (23) 39. D: D Pickering (25) 39. A Scr: T Popov 34.

SEFTON: Men: Stableford: 2B Agg: J Watts (6) J Livingstone (14) 61.

SHELLY BEACH: Men: Stableford: 2B: G Ragen (22) 44. C Carey (32) 44. Medley: G Taylor (29) 42. A Lamont (17) 42. Men: A: A Chew (7) 35. B: R Millers (18) 34. C: G Anastasiou (20) 39. Women: Div 1: A Jang (+1) 35. Div 2: I Collis (30) 35.

ST MICHAELS: Men: Stableford White: A: L Hickey (3) 38. B: J Keats (18) 35. C: T Harris (25) 34 cb. Scr: A Powter 30 cb. Gold: T Mayes (15) 30 cb. Women: Stableford: M Cerkesas (23) 26. Men: Stableford Irish Team: White: W McKern (8) S Gressier (11) L Antoniou (16) T Harbutt (6) 77.

STRATHFIELD: Men: Stroke: Singles KO f: M Collins bt A Cheung 6-5. Medley: Stableford: 2B Agg: C Shin (+1) P Kim (12) 71. Div 1: P Kim (12) 39. Div 2: E Haines (20) 37. Div 3: A Bradshaw (23) 39. Scr: Y Kim 36.

TALLWOODS: Women: Stroke: Foursome: S Ireland (34.5) F Lane 77.5. J Jessiman (27) M Miller 79. Men: M Farrow (5.5) L Thomas 75.5. N McCoy (19.5) S Williams 75.5.

TERREY HILLS: Stableford: A: C Harris (6) 38 cb. B: T Garrett (13) 37 cb. C: A Chung (20) 38. A Scr: C Harris 32.

THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: A: H Prevedoros (11) 37 cb. B: C Cheung (16) 36 cb. C: N Darnell (28) 38. A Scr: M Giles 31 cb.

THE COAST: Men: Stableford Hcp: White: A: W Smyth (7) 34. A Scr: M Danne 33. B: I Cullen (17) 33. B Scr: D Wesney 18. C: R Russell (39) 40. C Scr: G Grainer 17.

THE LAKES: Stableford: Trophy: D Williams 26. R Vandersluis 30. A Cunningham (24) 39 cb. Scr: M Nabarro 32. 9-hole: H Wells (27) 18.

THE RIDGE: Medley: Par: A: R Wilder (12) 3 up cb. B: P Boorer (18) 5 up. C: N Mullane (23) 1 up. 2B Agg: J Donnelly (4) P Boorer (18) 1 up.

TOUKLEY: Men: Stableford: Team: W Livingstone (14) J Sansom (15) S McMahon (20) J Cartaar (11) 88. A: P Dalton (12) 38. B: J Tudehope (18) 39. C: R Dane (31) 42. Women: C Walters (23) 35.

TWIN CREEKS: Men: Stroke Medal May: Black: A: S Joo (7) 72. A Scr: J Oh (-1) 74 cb. B: T Opie (17) 73. B Scr: C Park (13) 88. C: P Blunt (22) 66. C Scr: F Tigani (19) 93 cb. Women: Green: J Kang (13) 74 cb.

WAKEHURST: Men: Stableford: A: D Inglis (8) 37. A Scr: J Chung 31. B: D Leyshon (17) 43. B Scr: D Leyshon 27. C: T Dyer (21) 36. C Scr: T Dyer 17. Women: M Inverarity (30) 36. Mxd: Team: R McCarthy (19) D Inglis (8) G McElroy (10) R Ferraris (21) 88.

WALLACIA: Men: Stableford 2B Agg: White: S Chambers (5) S Steele (2) 74. 2B Agg Scr: J Pagett S Lear 59. A: N Hoppe (12) 38 cb. B: J Casis (14) 35. C: C De Krester (20) 41. Women: Yellow: J Thorpe (16) 31.

WARRINGAH: Men: Stableford: A: I Gallacher (11) 41. B: C Hill (17) 38 cb. C: B Adams (23) 39. D: B Huckle (36) 38. Scr: S Golding (4) 32. 2B: I Gallacher (11) N Hobbs (6) 47.

WINGHAM: Men’s Stroke Overall Shane Greenaway 77-7-70 A Grade Scott Polley 71-1-70 B Grade Dave Woollard 87-17-70 C Grade Corey Franklin 93-20-73.

WOOLLAHRA: Men: Stroke: Matchplay: P Bacci (13) S Coutts (17) bt A Rosenthal (32) D Joshua (28) 4-2. Par: Div 1: R Nahum (12) 3 up. Div 2: B Wolford (15) sq. Div 3: L Tosh (23) 1 down cb. Par 2B: White: G Moddel (9) R Nahum (12) 7 up.

WOOLOOWARE: Men: Par: 4B: P Davis (28) A Davenport (19) 10 up. Father/Son Trophy: M Rugless (3) B Rugless (10) 3 up. A: P Duke (7) 1 up. B: L Rollings (23) 4 up. Scr: G Soames 4 down.

WYONG: Men: Stableford: A: G Crocker (6) 38. B: P Marcellino (13) 40. C: W Jones (23) 38. A Scr: K Ferguson (2) 33. A: G Crocker (6) 38. B: P Marcellino (13) 40. C: W Jones (23) 38. A Scr: K Ferguson (2) 33. Mxd: 2B Agg: P Marcellino (13) N Scott (9) 70 cb.

VICTORIA SATURDAY

BARHAM: Women: Stableford: E Storm (20) 37.

COBRAM BAROOGA: Men: Stableford White: A: P Polkinghorne (17) 37. B: K Keating (21) 36 cb. Women: Stableford: A: J Mynard (17) 37.

COMMERCIAL ALBURY: Men: Stableford: L Drummond (10.8) 39. L Drummond (10.8) 39. M Lowe (18.9) 41. M Hartshorn (29.4) 42.

COROWA: Women: Stableford: S Barkley (9) 35. Men: A: S Beattie (3) 37. B: T Wood (16) 37. C: G Baines (29) 35.

FINLEY: Men: Stableford: 4B: P Pinnuck (7) L McNamara (16) 41. Women: S Simpson (21) H Daniel (19) 38 cb.

HOWLONG: Men: Stableford Black: A: C Brown (12) 39. B: S Mccormack (19) 40. C: J Muller (26) 37. Women: Yellow: H Embleton (30) 37.

RICH RIVER: Medley: Stableford West: White: A: S Mancer (6) 38. B: M Lynch (12) 36. C: R Skoglund (31) 39.

TOCUMWAL: Men: Par: Div 1: R Huy (16) 1 down cb. Div 2: B Dare (20) 1 down. Div 3: R Lavery (31) 6 up. Women: Div 1: J Penny (18) 1 up. Div 2: F Miller (27) 1 down. Medley: Par Gold: J Campbell (11) sq.

YARRAWONGA MULWALA: Women: Stableford: Murray: P Ferguson (34) 38. Men: Stableford White: C McMinn (2) 39.

SHARE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email