September 25, 2021

Daily Club Golf 3 April 2021

|
|
|
|
|
|
Daily Club Golf 3 April 2021

Daily club golf results from across regional New South Wales, the Australian Capital Territory and metropolitan Sydney Saturday, 3 April 2021.

ANTILL PARK: Men: Stroke: Medal Apr: A Scr: T Burnus (3) 75 cb. B Scr: G Richards (13) 70 cb. C Scr: J Catterson (20) 70. A: B Reilly (9) 68 cb. B: A Sullivan (13) 68. C: J Clark (20) 69. Women: D Yee (31) 65. Jnr: H Davies (10) 73.

ASQUITH: Men: Stableford: 4B Agg: G Burt (21) M Jirgensons (18) A Williams (11) D Sharam (15) 111. A: A Williams (11) 43. B: R Cox (18) 41 cb. C: R Campbell (24) 41. Scr: C Allen 35.

AVALON: Women: Stroke: Medal Apr: Medal: C McDonald (29) 68. Scr: L Zalitis (16) 85.

AVONDALE: Men: Stableford White: A: W Hennessy (9) 42. B: D Cronin (18) 41. C: B Meers (23) 37. Scr: W Moody (+1) 35.

BALGOWLAH: Mxd: Stroke: Medal Apr: A: I Rigby (8) 67. B: C Clark (19) 63. C: D Carroll (24) 64.

BANKSTOWN: Medley: Stroke: Medal: A: D Marler 65. B: H Probert 66. C: B Eichorn 67. 2B: G Searle G Carroll 56. Stableford: 2B Scr: M Sandilands G THOMAS 39.

BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: Irish Team: S Mcgann (38) K Ferguson (34) S Rozario (53) J O’hearn (36) 84. G Lee (6) 40. A Scr: I Elliot 35.

BARHAM: Men: Stableford: Div 1: W Lolicato (9) 36. Div 2: M Jones (16) 37. Div 3: W Murphy (19) 38. Women: O Rossi-Mel (25) 35.

BARNWELL PARK: Women: Stroke: A/Medal: R Shah (22) 70. B: C Fozzard (30) 67. Men: A: P Heaphy (11) 58. B: A Blancato (14) 61 cb. C: D Smith (33) 61. A Scr: D Higham (0) 62. B Scr: A Blancato (14) 75. C Scr: G Degiorgio (22) 84.

BAYVIEW: Men: Stableford Black: A: J Glasson (2) 41. B: J Murdock (17) 41. C: D Thomas (25) 40. Scr: A Scr: T Atley 31. Women: Stableford: Div 1: C Jacobs (16) 37. Div 2: A Toohey (30) 41. Medley: 2B: S Catterick (8) P Whipp (13) 47.

BERMAGUI: Women: Stableford: Hcp: A: M Hayes (8) 30. B: B Whiffen (25) 29.

BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: J Marriott (15) 41 cb. A: J Domazetovski (11) 41 cb. B: A Affouf (16) 39 cb. C: L Byrne (21) 39. A Scr: L Carey (2) 36.

BEXLEY: Medley: Stableford: 4B Agg: M O’Neill (16) C Saras (10) A Scali (17) K Baker (16) 85. Women: D Patel (11) 35. Medley: A: J Leworthy (5) 40. B: J Frew (14) 38. C: S McKay (17) 39. Scr: B Russell 38.

BLACKHEATH: Medley: Stroke: Split Six: M Allen (25) R Allen 52. Stableford: P Kenny (17) 39. Hole in one: Black: P Paull at 7th.

BONDI: Men: Stroke: Medal Apr: N RAWSON (22) 52.

BONNIE DOON: Stableford: A: M Cairns (11) 41. B: A Evans (15) 35. C: G Puren (19) 40. A Scr: G Bell 34.

BONVILLE: Medley: Stableford: C Kemp (30) 41. D Johnson (14) 40 cb. T O’Rourke (3) 40. G Bowles (13) 37 cb. P Owen (0) 37.

BOWRAL: Women: Stableford: S Harrison (24) 36. Men: A Burridge (23) 40 cb.

BRIGHTON LAKES: Stroke MM: Black: A: R Sithirajvongsa (10) 64. A Scr: G Langby 74. B: A Cunningham (16) 65. B Scr: Z Dino 82. C: N Coughtrey (20) 67. C Scr: I Macnaught 94.

CABRAMATTA: Men: Stroke Ambrose: White: Div 1: P Stojanovski I Bicanic K Cummings J Cummings (3) 53 cb. Div 1 Scr: M Dowd A Marsh D Marsh Z Marsh 55.

CAMDEN: Men: Stroke: Ambrose: AM: D Tomkins K Murray W Passfield S Cahill 61 cb. J Winsor R Stomber P Cascarino D Cascarino (8.675) 53.375. Mxd: F Newcombe S Lincoln L Newcombe A Wilson (10.375) 57.625. Women: S Marsh M Brown M Ross S Miller (9.875) 63.125. Men: PM: J Fereirra M Ferreira D Cummins R Cummins 61. R Midei B Moyes T Ballantyne L Hudson (2.75) 55.25.

CAMPBELLTOWN: Medley: Stableford: A: B Armstrong (11) 43. B: C Clissold (15) 43. C: D Gattenhof (26) 44. 2B: D Gattenhof (26) B Smith (13) 49. 2B Scr: J Semrany (6) G Mitford (3) 38. Invit Team: C Rowley (15) B Armstrong (11) 48.

CARNARVON: Men: Stableford: 2B Agg: M Watkins (13) D Gardam (15) 73. A: P Hajjar (9) 38. B: M Watkina (13) 41. C: A Rattos (33) 35.

CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: J Hugo (23) J Mathieson (20) 47. A: M Chizzoniti (2) 42. B: P Bonaccrdo (19) 39. C: S Gallaway (27) 44. 2B: D Hornby (12) T Ip (24) 49. A: D Harvey (10) 40. B: G Woods (15) 40. C: T Ip (24) 44. 2B Scr: M Chizzoniti P Idquival 44.

CASTLECOVE: Men: Stroke: Medal Apr: A: D Gibson (3) 66. A Scr: D Gibson (3) 69. B: S Ewing (21) 67. Women: E Brasch (31) 73.

CHATSWOOD: Men: Stroke Medal Apr: Black: A: T Rolland (11) 65 cb. A Scr: T Meiklejohn (4) 71 cb. B: J Thomson (13) 63. B Scr: J Thomson (13) 76. C: J Hibbett (19) 66 cb. C Scr: J Hibbett (19) 85 cb. Stableford: G Jamgotchian (21) 36.

COROWA: Men: Stableford: A: T Vonarx (3) 43. B: A Coburn (16) 39 cb. C: K Allsopp (32) 42. Women: G Richards (22) 43.

CROMER: Medley: Stableford: A: D Simpson (3) 39 cb. B: J Wallace (22) 40. C: G Clark (28) 40. Scr: S Gee (0) 37. Split Six: C Michael (22) J Ramsay (22) 67.

CRONULLA: Men: Stroke Black: A: T Wood (9) 62. B: D Russell (19) 63. C: G Hogbin (26) 65. A Scr: M Osborne 68. B Scr: B Richardson 79. C Scr: L Tapfield 88.

CUMBERLAND: Men: Stroke: Medal Apr: Div 1: G Reid (14) 65. Div 1 Scr: A Welsh (4) 72. Div 2: P Spears (17) 66. Div 2 Scr: S Kennarney (15) 85. Div 3: L Jordan (21) 67. Div 3 Scr: T Lee (22) 89.

DENILIQUIN: Medley: Stableford: A: P Joice (3) 38. B: N Purtill (15) 35. C: J Dedman (16) 37. D: D Drinnan (27) 39.

DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: Div 1: J Carroll (11) J Jeffries (22) 49 cb. Div 1 Scr: O Coletto J Fearnley 41. Div 2: B Hanuki (25) L Hamono (13) 48. Div 1: J Carroll (11) 44 cb. Div 2: J Furey (30) 42.

EASTLAKE: Medley: Stableford Black: A: D Makk (3) 68. B: L Olsson (11) 65. C: G Faint (16) 68. A Scr: M Reynolds (-4) 40.

ELANORA: Men: Stableford: Hcp: M Dawson (22) 43. 2B: B Rees (13) 49. S Frazer (14) 49.

EVERGLADES: Medley: Stableford: A Scr: T Tully (6) 32. A: K Pilson (9) 38 cb. B: J Dearing (18) 41. C: N Mead (24) 40. D: C Allen (26) 37. 4B: A: J Dearing N Mead 48.

FINLEY: Men: Stableford: 4B: T McCaw (5) . N Pyle (11) 50. Women: T Shalders (21) . J Delmenico (29) 39.

FORSTER: Medley: Stableford White: A: T Davis (13) 38. B: T Ervin (16) 40. C: G Pickard (33) 42.

FOX HILLS: Men: Stableford: Medal: A: C Sutanto (5) 68. A Scr: A Lombardo 75. B: K Barton (13) 67. B Scr: R James 82. C: G Partali (20) 66. C Scr: G Tardiani 88. D: C Challita (30) 35.

GEORGES RIVER: Men: Stroke Medal Apr: Black: A: A Johnson (8) 67. A Scr: N Jadhav 72. B: N Hart (18) 64. B Scr: M Navarrete 82 cb. C: R Wynne (28) 68. C Scr: R Thompson 92. Women: Stroke: Div 1: A Gollan (24) 76. Div 1 Scr: G Joe 90. Medley: Stableford: M Abood (19) 37.

GIBRALTAR: Medley: Stableford: Div 1: W Godbolt (13) 36. Div 2: P Naylor (24) 38 cb. Div 1 Scr: G Alcock 30.

GLENMORE: Medley: Stroke: Medal Apr: A: P Godber (8) 73 cb. B: G Davies (15) 69. C: R Brandom (20) 64. Stableford: T Casey (13) 41.

GOSFORD: Men: Stroke Ambrose: Black: B Brown (20) L Cavendar (21) P Tree (6) A Searle (16) 53.125.

HARRINGTON WATERS: Men: Stableford: A: Z Lowe (13) 39. B: C O’Toole (18) 39 cb. Women: T Lowe (20) 39.

HAWKS NEST: Women: Stableford: A: S Raine (29) 37 cb. B: K Matheson (38) 37. Men: Stableford White: A: D Allen (11) 38. Stableford: B: B Connor (21) 42. C: T Webb (24) 43.

HURSTVILLE: Men: Stroke: Medal Apr: A: J McFadyen (3) 68. A Scr: J McFadyen (3) 71. B: G McSweeney (12) 68 cb. B Scr: G McSweeney (12) 80. C: M Cowell (18) 71. C Scr: M Cowell (18) 89. Women: Div 1: F Daly (26) 71. Div 1 Scr: J Mooney (10) 85.

KAREELA: Men: Stableford: 2B: S Crane A Dookie 51. A: A Momsen (9) 41. A Scr: W Knight (3) 36. B: R Di Bartolomeo (15) 41. B Scr: T Davis (14) 25. C: K Wood (27) 38. C Scr: J Pearse (20) 17.

KILLARA: Men: Stableford White: A: C Manuell (6) 41. B: R Chippendale (14) 39. C: S Schumacher (18) 38. 2B: R Chippendale (14) R Johns (17) 49. 2B Scr: A Lamble J Wooster 43.

KOGARAH: Medley: Stableford 2B Multi: White: G Hooper (8) B Tumata (8) 76 cb. A: Z Angelkoski (10) 39. A Scr: G Harnwell 38. B: H Fox (13) 36. C: I Rowley (23) 41.

KOOINDAH WATERS: Mxd: Stroke Black: A: P Chapman (13) 68. B: R Hamilton (18) 72. C: M Rodwell (32) 68. K Adams (24) 75.

LAKESIDE CAMDEN: Men’s 2BBB G Kerr (9) G Collins (9) 47. Men’s 2BBB Scr R Minns (0) M Greene (5) 37cb. : Men’s Stableford A: G Kerr (9) 42 B: B Brown (11) 37cb C: D Hanagan (15) 42. Women’s Ambrose T Wood (5) D O’Brian (22) M.Irvine (26) C Smidt (17) (Team hcp 8.75) 56.25.

LANE COVE: Mxd: Par: P McLeod (29) 1 up cb. Men: 2B: R Paterson (15) C Tan (25) 6 up. Cup: A Hall (18) R Antico-Hall (35) 7 up.

LEONAY: Mxd: Stroke White: A: B Davies (9) 64. B: J Nematalla (17) 64. C: P Riley (19) 63. D: S Shields (23) 64. A Scr: D Moore 71. B Scr: S Stewart 80 cb. C Scr: P Riley 82. D Scr: S Shields 87.

LEURA: Medley: Stableford 2B: White: A: M Swan (7) 39. B: P Du Moulin (26) 39.

LONG REEF: Women: Stableford: C Wiggett (29) 40. Mxd: 4B: B Young (22) 46. G Davies (17) 46. Men: A Scr: C Wu (+2) 36. A: A Cooper (3) 39. B: S Mulvena (14) 37. C: C Loh (19) 37.

MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford 2B Agg: Black: A: G Glenday (6) 40. B: R Gerace (15) 38. C: C Sampson (21) 42 cb. Stableford: L Kremmer (7) 35. Stableford Black: M Domingo (6) R Jeong (24) 76.

MANLY: Men: Stroke Black: A: I McLean (13) 65. B: S Madsen (14) 70. C: D Alexander (25) 74. Women: Stroke: J Williams (16) 80.

MARRICKVILLE: Medley: Stableford: 2B: S Oesterreich (20) G Jenner (14) 47. 2B Scr: P Stafford D Cremin 40. Hcp: T Daley (26) 40. Scr: D Fletcher 37.

MASSEY PARK: Men: Stroke: A: S Watson (7) 66 cb. A Scr: M Williamson 70. B: R Meaney (19) 65. B Scr: K Hogg 81. C: L Mcsweeny (24) 59. C Scr: L Mcsweeny 83. Medal Mar: A: H Watt bt S Page. C: D Moss bt G Gelenter. Medal Apr: A: S Watson J Hardgrove R Craig S Newman to playoff. B: R Meaney. C: L Mcsweeny. Women: Div 1: M Holly (9) 66. Div 2: D Jennings (23) 68. Div 1 Scr: M Holly 75. Div 2 Scr: D Jennings 91 cb.

MONA VALE: Men: Stableford: 2B Agg: N McGregor G Lewis 80. A Scr: A Radford M Radford 65. P Purnell (14) 44.

MONASH: Men: Stableford: A: S Clarke (6) 44. B: I Joffe (15) 43. C: E Peirce (26) 41. 2B: Div 1: I Woollett (17) R Layden (8) 46. Div 2: E Pierce (26) P Myers (15) 48.

MOORE PARK: Men: Stableford White: A: S Graham (3) 38 cb. B: S Marshall (14) 38. C: T Govender (34) 41. Stableford: Scr: J P.Curran 37. Women: L Quilliam (2) 35 cb.

MOSS VALE: Medley: Stableford: A: J Ford (8) 40. B: W Sharpe (13) 38. C: A Patterson (39) 42.

MUIRFIELD: Medley: Stableford: 2B: J Williams (12) M Culican (12) 46. A: J Williams (12) 46. B: D Maidens (19) 43. C: G Bowcock (24) 40.

MURRAY DOWNS: Men: Stableford: Div 1: J Hudson (8) 38. Div 2: J Tripodi (16) 42. Div 3: G Wilkes (29) 41. Women: Div 1: L Dewhurst (36) 40.

NELSON BAY: Women: Stableford: J McClymont (24) 37. B Frost (20) 32. Men: Stroke: A: B Gibson (10) 69 cb. C Mackenzie (7) 69. B: D Barnett (16) 70. P Hamshaw (20) 72. C: I Sandy (25) 68. J Warton (26) 73 cb. Stableford: A: P Carter (14) 45. K Bryars (15) 43. B: S Woods (21) 44. F Hill (17) 39. C: G McCann (27) 40. N George (28) 37.

NEWCASTLE: Men: Stableford: 9-hole: A: G Tyler 22. A Scr: G Tyler 20. B: W Mudford 18 cb. C: E Duc 19 cb.

NORTH RYDE: Men: Stableford: 2B: A Scr: D Fazzolari (2) B Cummerford (5) 42. B Herbert (22) P Town (33) 48. A: J McKie (6) 42. B: B Weir (17) 39. C: C Robinson (25) 37. D: B Wiseman (36) 39.

NORTHBRIDGE: Men: Stroke: Medal Apr: A: P Skurrie (9) 63 cb. A Scr: B Benson 67. B: S Guest (14) 65 cb. B Scr: S Guest 79. C: A Wong (21) 64. C Scr: A Wong 85. Women: L Brenock (15) 67. Medley: Stableford: P Livingston (34) 36.

NOWRA: Medley: Stroke: MM: A: S Rice (5) 68 cb. A Scr: S Rice 73. B: S Berry (17) 62. B Scr: S Berry 79. C: T Pottenger (21) 69. C Scr: T Pottenger 90.

NSW: Medley: Stableford: 2B: P Palmer (18) G Levien (9) 50. Visitor: J Ryan (17) J Manning (Carnarvon) (14) 47. Men: 2B Scr: S Costa P Frankland 39 cb.

OATLANDS: Medley: Stableford: A: V Barovs (9) 42. B: R Lynch (16) 42. C: P Hessell (20) 41. D: R Nice (33) 37 cb. A Scr: L Robertson 37.

PALM BEACH: Women: Stroke: Div 1: N Kempson (27) 67. Div 1 Scr: K Gregg 97. Men: Stroke Medal Apr: Black: A: J Essenstam (12) 63. B: G Farrell (15) 63. C: S Brown (28) 62. A Scr: C Seymour (2) 69. B Scr: G Hunt (15) 82. C Scr: B Sekulich (22) 89.

PENNANT HILLS: Men: Stableford: 2B: R Winestock (22) T Golsby-Smith (11) 48. A: M Thompson (7) 42. A Scr: D Maguire 38. B: G Harris (16) 37 cb. C: R Winestock (22) 39.

PYMBLE: Mxd: Stableford: 2B: S Mackintosh (14) S Hopkins (20) 48 cb. Men: A: R Warren (12) 41 cb. B: G Miller (14) 40. C: S Hopkins (20) 39. Women: R Jackson (13) 35. Mxd: 2B Scr: S Gibson S Cowan 40.

RANDWICK: Men: Stroke: Medal Apr: A: T Brinckley (7) 53. A Scr: S Todd 59. B: A Fernandez (15) C Luck (15) 57 to playoff. B Scr: A Fernandez 72. C: N Todd (29) E D’souza (26) A Langtry (24) 58 to playoff. C Scr: M Lintott 79. Jnr: N Todd (29) 58.

ROSEVILLE: Women: Stableford: M Thoumelou (36) 34. Men: Stroke Green: J Stack (23) 69. Stroke: Div 1: C Foley (7) 63. Div 2: A Chapman (18) 60. Div 3: M Antico (26) 61. Stableford: J Hepner (20) 34.

ROSNAY: Men: Stroke: Medal Apr: A: J Kennedy (8) 64. A Scr: M Woohhouse 70. B: M Hoban (11) 65 cb. B Scr: K Graham 75. C: H Hornery (23) 68. C Scr: S Wilson 91 cb. Women: E Morabe (19) 78.

RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stableford: 2B Multi: Div 1: B Stcherbina (14) J Adler 87. Div 2: P McGivern (16) S Hartley (22) 84. A: A Green (12) 42. A Scr: M Dane 34. B: S Lawrence (18) 41. C: P Symons (20) 46. D: K Achurch (27) 41.

SEFTON: Men: Stroke: Medal Apr: A: T Glynn (10) 52 cb. B: K Brake (11) 56.

SHELLY BEACH: Women: Hole in one: K Garrett Stableford: Div 1: T Howard (24) 40. Men: A: S Lamont (5) 39 cb. B: D Marks (17) 41. C: D Duffy (24) 44. Medley: 2B: T Howard (24) A Hopkins (Howlong 32) 49. Men: D Marks (17) J Marks (11) 47.

SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stroke: Medal: A: S King (3) 67. B: B Herron (17) 67. C: G Miller (34) 68. A Scr: I Asbury (+1) 69.

ST. MICHAEL’S: Men: Stroke: Medal Mar: A: P Seidel. Stroke Medal Apr: White: B: R O’Shea (15) 70. C: M Griffiths (24) 65. Stableford: D Ezekiel (12) 39. Gold: T Brandtman (24) 34. Women: Stableford: A Pullen (17) 32. Men: Stroke: Scr: J Pullen 72.

STRATHFIELD: Men: Stableford: Div 1: E Burgess (3) 38. Div 2: H Morgan (15) 42. Div 3: P Sleap (21) 39. Medley: 2B: H Morgan (15) J Green (12) 47.

TALLWOODS: Men: Stroke: A: S Williams (11) 70. D Frith (11) 72 cb. B: T Gillogly (14) 70. A Smith (17) 74 cb. C: C Arellano (33) 74. T Goodwin (24) 75. Women: D New (21) 76. J Puxty (17) 78.

TERREY HILLS: Medley: Stroke Medal Apr: Black: A: G Howard (7) 73. B: G Yoon (20) K Skinner (20) 71. Stroke: C: G Clarke (25) R Burn (27) 72. Stroke Scr: Black: M Gibson 30.

THE AUSTRALIAN: Men: Stroke: Trophy: M Whalley (31) 67. A: B Gale (2) 69. B: B Guth (19) 70. C: M Whalley (31) 67. A Scr: B Gale 71.

THE COAST: Men: Hole in one: White: J Wachman at 9th. Stableford Hcp: A: M Buckingham (0) 39. A Scr: M Buckingham 39. B: M Dillon (15) 37. B Scr: B McGregor 23. C: J Garlick (36) 36. C Scr: S McDermott 19. Div 1: B Toland (12) B McGregor (13) 76. Women: Stableford: S Pickering (25) 39.

THE LAKES: Stableford: A: N Groome (11) 43. B: A Martin (14) 42. C: I Alexander (35) 38 cb. T Ellems (1) 30. 9-hole: J Davis (22) 15.

THE RIDGE: Medley: Stroke: A: T Schulz (3) 68 cb. B: S Pearce (13) 70 cb. C: J Holland (28) 72. Stableford: G Karagiannis (37) 48.

TOUKLEY: Men: Stableford: 2B: B Lewis (16) P Clover (12) 46 cb. 2B Scr: B Cook (5) S McDonagh (1) 39. A: G Ensor (6) 39. B: D Hughes (17) 42. C: G Volkiene (21) 37 cb. Women: P Muller (20) 35.

TWIN CREEKS: Medley: Stableford 2B: Gold: M Budden (21) E Kim 48. 2B Scr: R Hayward (2) L Arthur 41. Men: A: M Bill (8) 41. A Scr: M Pearce (-2) 40. B: E Kim (15) 39. B Scr: B Livanisiga (17) 21. C: A Stutchbury (19) 46. C Scr: L Tsen (22) 19. Women: M Youm (17) 35.

WALLACIA: Mxd: Stableford: 2B: R Owen (18) S Owen (20) 43. Women: J Berg (12) 36. Men: 2B: B Hegarty (18) G Koteff (23) 45. A: J Mansfield (10) 38. B: R Owen (18) 36. C: S Fava (21) 35. 2B Scr: C Holmes A Neville 40.

WARRINGAH: Men: Stableford: A: J Titherley (7) 38 cb. B: C Jervis (16) 40. C: M Alexander (18) 37 cb. D: E Sands (25) 40. Trophy: C Jervis (16) 40 cb. Scr: S Springall (0) 35. 2B Agg: J Titherley (7) H Delaney (18) 75.

WENTWORTH FALLS: Medley: Stableford: G Watts (23) 41. B Djura (0) 28.

WINGHAM: Medley Stableford Winner T Proctor 40. A Grade: S Polley 39. B Grade: T Martin 39. C Grade: K Bridges 34cb.

WOOLLAHRA: Men: Stableford 2B: White: B Brock (30) J Lederer (11) 47. Div 1: K Nathan (7) 41. Div 2: G Pepper (13) 36. Div 3: B Brock (30) 40.

WOOLOOWARE: Men: Stroke Black: A: D Tinworth (8) 75. B: T Whittingham (17) 85. C: P Hayes (27) 95. A Scr: W Oates (0) 68. B Scr: J Dimas (14) 85 cb. C Scr: H Kolovos (21) 90.

WYONG: Men: Stableford: 2B: J Wordsworth (31) W Chaffey (45) 51. A: J Seggie (9) 41. B: B Willott (15) 39. C: M Williams (19) 43. A Scr: H Ireland 38. Women: K Connolly-Jackson (15) 36.

YARRAWONGA MULWALA: Women: Stableford: Lake: A: K Overington (15) 36. B: K Clarke (26) 35 cb. Men: Stroke: Murray: A/Medal: S Williamson (15) 70. B: P Latham (26) 73 cb. Lake: B/Medal: L Collins (20) 67. A: C Jones (13) 68.

SHARE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email