August 18, 2022

Daily Club Golf Results 28 November 2020

Henbury Sport & Recreation Club

Daily club golf results from across regional New South Wales, the Australian Capital Territory and metropolitan Sydney for Saturday, 28 November 2020.

ANTILL PARK: Men: Stroke: K Mcguire (7) 66 cb. J Chittendon (11) 66 cb. Cup: J Richards 70. B Willingham 72 cb. Women: J Higgins (18) 70.

ASQUITH: Men: Stableford: 4B Agg: M Castles (14) A Cox (19) J Goodall (29) E Temmerman (17) 117. A: M Boland (10) 40. B: M Lanciano (14) 43. C: J Goodall (29) 48. Scr: M Harvey 36.

AVALON: Women: Par: S Malchin-Barford (24) sq.

AVONDALE: Men: Stableford White: A: S Orchard (12) 42. B: J Johnson (18) 41. C: S Bowen (20) 42. Scr: A Robson (0) 36.

BALGOWLAH: Mxd: Par: A: M Tomchin (11) 3 up cb. B: A Stubbs (19) 4 up. C: T McCarthy (25) 5 up.

BANKSTOWN: Medley: Stableford: 2B Agg: G Eves D Fitzgerald 76. 2B Scr: A Seymour B Daly 40. A: G Eves 40. B: A Munro 39 cb. C: M Faglioni 41 cb.

BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: 2B Agg: R Redden (30) R Hayes (19) 72. J Katsoulis (16) 40. Stroke: S Sheldon (7) 67.

BARNWELL PARK: Women: Stableford: R Berenger (28) 38. Men: A: N Hong (4) 42. B: R Regueiro (16) 41. C: E Ciciriello (20) 44. Irish Team: G Degiorgo (22) 96. J Hall (17) 96. K Mitchell (16) 96. R Lazar (18) 96.

BAYVIEW: Medley: Stableford: 2B Agg: N Chase Berry (25) T Burn (24) 75 cb. Men: Stableford Black: A: O Poate (9) 40 cb. B: S Atwa (14) 40 cb. C: T Betts (23) 43. Scr: A Scr: R Loewenthal 32. Women: Stableford: Div 1: S Storer (17) 33. Div 2: S Lewis (36) 35.

BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: 2B: A: M Pollock (20 Port Macquarie) N Conditsis (16 Port Macquarie) 48. A Scr: L Carey R Moses 37 cb. A: C Rayner (7) 42 cb. B: N Stergiou (17) 41. C: B Christie (30) 43.

BEXLEY: Men: Stroke: Ambrose: A Scr: W Matthew A Ding 53. B Scr: N Hassapis R Kelly 62 cb. C Scr: P Ng S Hogg 60. D Scr: P Bambridge P Wood 68. G Heffernan M Henley (0.25) 53.75. Women: A Scr: L Moles S McKay 68. M Mitchell S Peel (15.5) 61.5.

BLACKHEATH: Medley: Stableford: 4B: I Fitzgerald B Daly R Kenny D Hall 103. Men: B Daly (26) 45. Women: R Lonergan (25) 37 cb.

BONDI: Men: Stableford: 2B Agg: E Martin (20) J Sullivan (19) 73. E Martin (20) 38.

BONNIE DOON: Medley: Stableford White: A Scr: D Hanafi (1) 41. A: G Jowett (7) 42 cb. B: N McGrath (15) 43 cb. C: N Kery (20) 44.

BOWRAL: Women: Stableford: E Neale (19) 38. Men: Team Agg: H Farrell (21) T Farrell (11) V Vella (24) B Farrell (25) 144.

BREAKERS: Medley: Stableford: 2B Multi: R Smith (17) D Smith (25) 84. Men: S Farr (22) 42. Women: D Smith (25) 39.

BRIGHTON LAKES: Medley: Par White: A: P Wilkinson (12) 4 up. A Scr: J Lloyd 1 up. B: P Hassarani (16) 9 up. B Scr: G Rogers 5 down. C: J Nelson (21) 4 up. C Scr: J Nelson 9 down. 2B: A Cubbage G Rogers 11 up.

CAMDEN: Women: Stableford: A: S Marsh (19) 42. B: L Bullock (33) 36. Medley: A: S Daniels (9) 42. A Scr: D Cummins 37. B: M Baker (18) 42 cb. B Scr: J Masters 26. C: A Roberts (21) 44. C Scr: D Kidd 23. Men: 2B: S Taylor (7) D Kidd (20) 50. 2B Scr: D Cummins M Ferreira 40.

CAMPBELLTOWN: Men: Stableford: 2B: N Raymond P Jancek 49 cb. 2B Scr: P King R Bruce 40. Men: A: C Francis (9) 38 cb. B: N Raymond (18) 41. C: M Wiggins (23) 40.

CARNARVON: Stroke: Matchplay: A: P Ellison. B: P Muscat. C: K Park. D: S Lee. Men: Stableford Split Six: White: G Morley (19) M Chaudhary (21) 68 cb. A: P Richards (10) 42. B: M Watkins (17) 40. C: M Chaudhary (21) 40 cb.

CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: A Gratland (6) L Gratland (20) 47. A: A Mcintosh (2) 39. B: R Nasso (16) 38. C: A Colman (24) 40. 2B: B Emanual (17) M Reilly (17) 50. A: D Ford (9) 36. B: M Reilly (17) 46. C: B Emanual (21) 39. 2B Scr: C Gilvear A Mcintosh 41.

CASTLECOVE: Men: Stableford 2B Agg: White: R Wentworth Ping (24) D Gee (14) 76. A: G Hartley (12) 43. B: R Wentworth Ping (24) 40. Women: Stableford: J King (34) 34.

CHATSWOOD: Medley: Stableford: Team: M O’Donnell (23) D O’Donnell (20) S Smith (32) C Smith (11) 90. A: B Jarvis (9) 41. B: G Lawrence (16) 37. C: C Jack (22) 40.

COBRAM BAROOGA: Men: Stableford: A: C Howlett (18) 40 cb. B: N Stephens (24) 42.

COMMERCIAL ALBURY: Men: Stableford: A: E Mitchell (9) 41. B: D Star (13) 40. C: A Kennedy (30) 40.

COROWA: Medley: Par: P Bradford (34) 5 up. 2nd G Zabenko (24) 4, 3rd D Ward (12) 4, 4th K Bouchaud (21) 3.

CROMER: Stableford: 2B: M Hall M Kelly 77. A: A Kirkman (7) 41. B: M Kelly (16) 41. C: A Pile (35) 40.

CRONULLA: Men: Stableford: A: A Parker (7) 40. B: G Johansen (19) 39. C: J Garlick (21) 39. A Scr: A Parker 33.

CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B Agg: M Holliday D McKeown 80. 2B Agg Scr: D Barton I Pemble 71. Div 1: I McNeill (8) 40 cb. Div 2: P Kennedy (13) 37. Div 3: N Holliday (31) 42. D Scr: I Pemble 38.

DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: Div 1: T Bews (10) P Hodges (10) 51. Div 1 Scr: R Kellam G Shute 38. Div 2: A Carraway (24) P Niumata (20) 52. Div 1: J Craig (11) 44. Div 2: A Caraway (24) 48. Stroke: Matchplay: A Scr: D Ayre bt C Williams 5-4. B Scr: A Mezildic bt J Sullivan 8-7. C Scr: S Jones bt B Dargin 1up. D Scr: B Pathius bt R Franzke 5-3. Jnr: B Hodges bt C Hamilton 5-4. Men: Hole in one: D Cochran at 17th.

EASTLAKE: Medley: Stableford White: A Scr: H Holohan (2) 35. A: P Serov (12) 41. B: T Arivanis (13) 43. C: J Patracis (27) 43.

EVERGLADES: Men: Stableford: A: J Martin (12) 40 cb. B: G Rapmund (17) 41 cb. C: P Batty (19) 40. D: J Gilbert (26) 38.

FORSTER: Men: Stableford: A: G Bianco (8) 42. A Scr: T Jay (3) 33. B: K Cambridge (19) 42. B Scr: B Lidbury (16) 21.

FOX HILLS: Men: Stableford: 2B: J Edwards (24) J Mcchlery (34) 52. 2B Scr: C Sutanto M Williams 35. A: C Sutanto (6) 38. B: R Chand (17) 40. C: D Douwes (26) 44. Hole in one: L Smith at 3rd.

GEORGES RIVER: Medley: Stableford: Split Six: R Hochkins (4) J Shields (19) 81. A: R Hochkins (4) 44. B: D Wilkinson (15) 43. C: P Fellows (21) 44.

GIBRALTAR: Medley: Stableford: Div 1: G Morgan (9) 39. Div 2: A Blandis (17) 36 cb. Div 1 Scr: W Knapp 36.

GLENMORE: Medley: Stableford: 2B Agg: J Layney (22) L McCall (35) 91. Div 1: M Sinclair (10) 43. Div 2: L McCall (35) 51. Div 1 Scr: S McLean (Dunheved) 34.

GOSFORD: Men: Stableford Black: A Scr: D Brown (3) 31. A: D Dalley (9) 39 cb. B: J Oakey (18) 41. C: M Lane (33) 45. 2B: J Keiselis (30) C McClymont (17) 50.

GOULBURN: Women: Stableford Green: M Antony (37) 37.

HAWKS NEST: Women: Stableford: A: M Mitchell (20) 39. B: S Raine (30) 37. Men: A: M Lawrence (11) 40. B: J Howell (21) 38 cb. 2B: P Hudson B Gately 47.

HIGHLANDS: Medley: Stableford: A: M Parsons (15) 42. B: P Harding (20) 41. Split Six: B Young (32) K Henson (18) 81.

HOWLONG: Men: Stableford Black: A: D Van Der Merwe (4) 43. B: J Wilson (15) 37. C: M Sarau (22) 38 cb. Women: Yellow: V Wright (49) 42.

HURSTVILLE: Medley: Stableford: 2B: J Lee (10) I Beveridge (23) 51. Men: A: G Hitti (9) 43. B: M Quirk (14) 40. C: I Beveridge (23) 43. Women: B Evans (19) 43. Men: Hole in one: C Agnew.

JAMBEROO: Men: Stableford White: B Sylvester (15) 39. Women: K Brennan (18) 39.

KAREELA: Men: Stroke: C’ship: A: W Knight (4) 69. A Scr: K Mudadana (1) 70 cb. B: T Davis (14) 76. B Scr: S Penny (15) 78. C: Z Beck (23) 83 cb. C Scr: T O’Shea (21) 83.

KIAMA: Men’s Stableford : A: L Green (11) 42 cb. Scr: C Kenning 35. B: G Murtagh (16) 44. Scr: J Stewart 23 cb. C: M Boles (21) 41 cb. Scr: T O’Loughlin 18.

KOGARAH: Medley: Stableford 2B: White: J Cooper (17) N Cody (28) 47. A: J Duignan (5) 39. A Scr: B Nagi 38. B: A Winwood (15) 40 cb. C: K Verner (25) 40 cb.

KOOINDAH WATERS: Men: Stableford White: A: L Thompson (9) 41. B: B Thomas (15) 39. C: S Yuen (23) 39. Women: Stableford: C Riddle (16) 33.

LAKESIDE: Medley: Stableford: 2B Agg: N Papallo (18) T Siciliano (13) 75. Men: 2B Multi: J Choma (2) L Christopher (5) 64. A: H Leicester (8) 41. B: F Aliendi (13) 42. C: S Gwynne (21) 36.

LANE COVE: Men: Stableford: Team: W Belgre (9) P Doherty (6) C Taylor (6) J Back (14) 34.5. H Shaw (16) 42.

LEONAY: Mxd: Stableford Irish Team: White: A: D King R King W Fawcett J Wilkinson 84. A Scr: R Glass J Ornelas S Davis J Woodward 60. A: I Barnes (5) 39. B: W Gillard (14) 38. C: S Comer (22) 39. D: W Fawcett (33) 40.

LEURA: Medley: Stableford White: A: P Noble (17) 38 pts cb, T McCarville (Bondi GC) (11) 38 pts, B: C McKell (Bondi GC) (26) 38 pts, D Cook (22) 37 pts, Scratch: F Vrachas (The Lakes GC) (4) 33 pts, 2B Aggregate: G Walker (36) and C McKell (Bondi GC) (26) 73 pts..

LONG REEF: Men: Stableford: A: T Hodgson (9) 42. A Scr: R Bockman 37. B: S Mulvena (13) 43. C: S Plate (21) 40 cb. Women: J Brown (13) 38 cb. Men: 2B: T Hodgson S Parsons 50.

MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford 2B: Black: J Austin (14) D Fradd (3) 48 cb. Stableford: A: M Kim (3) 38 cb. B: J Austin (14) 45. C: S Zafosnik (26) 40. M Hobson (23) 35.

MANGROVE MOUNTAIN: Men: Stableford 2B: White: A Hughes (19) B Hughes (15) 50. A Hughes (19) 44.

MARRICKVILLE: Men: Stableford: 2B: R Albert (15) M Fyfe (19) 48. 2B Scr: J Dunn G Jarvie 37. S Antoniou (19) 42. Scr: D Jones 34.

MASSEY PARK: Medley: Stableford: Div 1: I White (11) 41. Div 2: G Sly (15) 36. Div 3: G Stubbs (30) 40. Scr: C Smith 32. 2B Agg: S Watson (9) J Thomas (13) 70 cb.

MONA VALE: Men: Stableford: 2B: A Radford (1) M Tuinman (9) 47. 2B Scr: A Radford M Tuinman 41. M Mashman (17) 41.

MOORE PARK: Men: Stableford White: A: D Mulhall (0) 37 cb. B: R Hardy (16) 42. C: G Cross (25) 37 cb. Stableford: Scr: S Johnson 36.

MOSS VALE: Medley: Stableford: M O,connell I Henderson 77. Men: A: C Norman (9) 37 cb. B: R Carless (15) 40 cb. C: G Holt (33) 37. Women: P Kull (21) 38.

MUIRFIELD: Medley: Stableford: 2B: C Chapman (10) D Chapman (8) 48. A: J Howe (7) 42. B: D Chi (14) 40. C: M Gu (25) 41.

MURRAY DOWNS: Men: Stableford: Div 1 Scr: J Leschke (5) 40. Div 2: P Raudino (19) 38. Div 3: R Daniels (28) 37.

NELSON BAY: Men: Stroke: Gymea Lily: A: J O’Conner (6) 68. R Barker (5) 70. B: M Galloway (16) 71. D Sadler (16) 73. C: L Lawson (19) 68. D Hancock (19) 72.

NEWCASTLE: Men: Stableford: A: P Haberecht 42. A Scr: J McCarthy 34 cb. B: H Worth 41 cb. C: P Webber 43. Women: J Bellamy 40.

NORTH RYDE: Men: Stableford: Irish Team: M Gordon (1) T Bradley (8) P Bradley (8) D McKay (18) 90. A: J Lin (1) 40. B: K Loughlin (14) 39. C: C McArthur (26) 38. D: J Law (35) 35.

NORTHBRIDGE: Medley: Stableford: Team Multi: R Riley (22) R Ambrogio (4) B O’Brien (21) D Bruce-Smith (31) 130. Men: A: I Hannam (7) 43. B: J O’Neill (19) 40. C: A Lewis (23) 42. Women: S Bernasconi (18) 43. Men: Trophy: D Bruce-Smith (31) 45.

NOWRA: Men: Stroke: Ambrose: T Johnston J Jay (7) 57.

NSW: Stroke: 36-hole: J Reay H Bolton 144. Stableford: D Stoloff (6) 41 cb. Stableford White: A Muratore (23) 33 cb. Stableford: M McCarthy (19) 37.

OATLANDS: Men: Stroke: Medal of Medallists: M Wahbe (22) 70. Medley: A: N Wareham (1) 67. B: I Kim (17) 65. C: Y Shin (25) 64. D: M Cuming (33) 68. A Scr: R Easterbrook 73.

PALM BEACH: Men: Stableford: A: W Hutchinson (10) 43. B: S Farr (19) 39. C: J Otto (21) 39.

PENNANT HILLS: Mxd: Stroke: VW Scramble: R Crookshank J Neale L Vile M Vile (6.375) 54.625. Men: Ambrose: D Ferdinands B Jones M Brown S Squire (6.875) 57.125.

PENRITH: Men: Stableford 2B: White: A L’Olive (25) B Garrett (22) 50. 2B Scr: D Lewis R Swift 42. Hcp: A: B Sproh (8) 42. B: S Freemantle (13) 40. C: D Peachey (23) 45.

PYMBLE: Men: Stableford: A: M Robertson (6) 36 cb. B: I Edwards (14) 39 cb. C: P Wainwright (28) 40 cb. Mxd: 4B: R Schoeffer (9) 50 cb. P Vieth (36) 50 cb. A Scr: J Conran 41. R Brown 41. Women: F Mcdermott (19) 41.

RANDWICK: Men: Stroke: Medal Dec: A: T Park (11) 53. A Scr: M Williams 58. B: G Hartley (14) 56. B Scr: G Hartley 70. C: G Dixon (18) 56. C Scr: G Dixon 74. Jnr: K Todd (20) 60. Men: Medal Nov: C: C O’niell (18) 60.

RICHMOND: Medley: Stableford Black: R Mathews (16) 39. Men: Stroke Cup: S Spink (2) S Simms (3) 71 to playoff.

RICH RIVER: Men: Stableford 4B: West: White: G Hodgson 46. M Ozdilek 46.

ROSEVILLE: Snr Stableford Green: L Pincott (25) 39. Women: Stableford: N Tyler (24) 39. Men: Stableford White: A: S Campbell (10) 37. B: W Hui (16) 46. C: J Morton (22) 39. 2B: Green: A Russell L Pincott 49 cb.

ROSNAY: Men: Stableford: 2B Agg: A: I Hoy (4) R Kumar (2) 70. Div 1: R Kumar (2) 40. Div 2: J Dickins (21) 36.

ROYAL SYDNEY: Men: Stableford Championship: White: A: C Sayers (8) 37. B: J Playfair (15) 43. C: R Cater (26) 40 cb. A Scr: T Goh (Scr) 31. Women: Stableford: S Marwood (22) 36. Centenary: M Noonan (25) 25 cb.

RUM CORPS: Men: Par: A: J Mason (11) 2 up. B: F Deegan (18) 4 down.

RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stableford: 2B: Div 1: M Smyth (18) L Moylan (10) 46. Div 2: M Angel (19) F Coulson (17) 38. A: S Helmich (12) 41. A Scr: P Montague 31. B: F Coulson (17) 40. C: J Kim (22) 38. D: G Wenborn (24) 37. Men: Stroke: Cup: A Scr: N Barbieri 66. A: W Reece (6) 70.

SEFTON: Men: Stroke: Ambrose: M Khoury (6) D Maytom (7) 46.75 cb.

SHELLY BEACH: Men: Stableford: A: D Murphy (11) 40 cb. B: J Raveneau (15) 40. C: J Farquhar (37) 51. 2B Agg: J Stephen (+2) J Farquhar (37) 85. Medley: S Harrold (24) A Lamont (16) 74. Women: Div 1: S Harrold (24) 38 cb. Div 2: J Mayfield (32) 34.

SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: A: A Tonacia (11) 40. B: T Harris (14) 41. C: T Moylan (40). A Scr: A Jacobs (3) 38.

ST. MICHAEL’S: Men: Stroke: Foursome C’ship: H Crowe J Garner 74. Stableford White: A: S Aitken (9) B: J Keats (17) 40 cb. C: A Christelis (26) 42. Gold: T Russo (30) 36. Women: Stableford: M Cerkesas (19) 31. Men: Stableford Scr: White: M Hammond 35. 2B Agg: Gold: T Russo (30) B Patton (34) 73. White: M Light (21) S Browne (7) 76. 2B Agg Scr: M Hammond A Micallef 68.

STONECUTTERS RIDGE: Medley: Par 2B: White: M Prokurat (9) D Williamson (18) 12 up. A Scr: A Ison S Hartman 3 up cb. A: S Hartman (6) 5 up cb. B: N Renwick (15) 6 up. C: A Middlemass (28) 4 up cb.

STRATHFIELD: Stableford 2B Agg: White: J Lee (46) J Lee (34) 78. J Fanning (0) J Floridia (5) 63. Stableford: A: Y Kim (-1) 38. B: K Nam (17) 40. C: J Lee (46) 45. Scr: Y Kim (-1) 39.

TALLWOODS: Men: Stableford White: A: W Aldham (7) 38. G Cronin (Concord 13) 37 cb. B: N McCoy (26) 39. A Chapman (24) 37 cb. Women: Stableford: J Stephens (23) 41. M Wright (26) 37.

TERREY HILLS: Medley: Stableford: A: C Gallie (7) 40. B: P Friend (13) 41. C: D Rigg (21) 37. Scr: C Gallie 33.

THE AUSTRALIAN: Mxd: Par: 2B: T James (26) N James (13) 8 up. A Scr: R Balcomb C Dunn 1 up. Men: Australian bt Royal Sydney.

THE COAST: Men: Stableford White: A: G Engeler (9) 43. A Scr: G Engeler 35. B: T Harriott (14) 44. B Scr: T Harriott 31. C: J Buckingham (25) 46. C Scr: S Townsend 22. Captain’s Trophy: J Buckingham (25) 46. Women: Stableford: K Parker (22) 34.

THE LAKES: Stroke: Medal of Medallists: N Ryba (11) 65. G Friede (7) 68 cb. Scr: S Beck 72.

THE RIDGE: Medley: Stableford: 2B: J Lou (28) S Soulie (12) 51. A: S Soulie (12) 41. B: G Cheater (20) 41. C: C Stansell (28) 44.

TOCUMWAL: Men: Par: A: D Wilson (11) 3 up. B: L Du Chateau (17) 3 up. C: G Hanns (22) 1 up. Women: A: L Maxwell (28) 1 up.

TOUKLEY: Medley: Stableford: Team: C Vigors (24) C Rivelli (21) R Duffy (14) J Barton (20) 92 cb. Men: A: T Jones (9) 40. B: N Shepherd (17) 39. C: F Muller (24) 41. Women: K McKinnon (9) 35.

TWIN CREEKS: Men: Stableford Gold: A: M Youm (9) 38 cb. A Scr: C McMillan (0) 37. B: H Pondekas (18) 38 cb. B Scr: J Liddell (13) 23. C: K Matsuura (24) 37. C Scr: R Rivett (20) 18. Mxd: 2B: K Gregory (19) L Gregory (6) 46. Women: Green: S Yoo (20) 37.

WAKEHURST: Men: Stableford: A: S Jung (10) 43. A Scr: S Jung 33. B: A Calcraft (13) 41. B Scr: A Calcraft 28. C: M Calder (25) 38. C Scr: A Whiteside 19. Mxd: 2B: A Calcraft (13) D Halliday (12) 49. 2B Scr: K Prestwidge (9) K Holtzhausen (14) 36. Women: J Reddrop (21) 39.

WALLACIA: Men: Stroke: 2B Scr: A Scr: C Holmes R Lee 64. B Scr: S Small T Zammit 78. C Scr: T Buckler L Calvert 88. 2B: A: J Swan (5) L Symons (5) 62. B: J Kanaley (25) J Austin (17) 64. C: M Pattison (24) R Chant (27) 71. D Shearer (14) 72.

WARRINGAH: Men: Stableford: A: S Springall (1) 37 cb. B: C Moore (17) 39 cb. C: I Bentham (23) 39. D: R Teofilo (27) 41. Scr: S Springall (1) 36. Irish: R Teofilo (27) B Porter (23) C Oatley (24) M O’Hagan (30) 98.

WENTWORTH FALLS: Mxd: Stroke: Foursome C’ship: A Scr: C Ritchie (3) K Regan (21) 84. L Loftus (20) A Loftus (16) 72. Men: Stableford: G Bush (14) 40 cb. A Scr: B Djura (0) 36. Women: B Vickers (28) 37.

WINDSOR: Medley: Stableford: 4B: S Kim (20) D Kim (22) 50. A Scr: W Oldfield L Oldfield 38. A: W Micallef (7) 37 cb. B: S Crawford (17) 43. C: O Fretwell (28) 39 cb.

WOOLLAHRA: Men: Stableford White: Div 1: I MacDonald (6) 39. Div 2: P Vedder (15) 40. Div 3: R Robinson (25) 42. 2B Agg: R Robinson (25) B Raymond (17) 84.

WOOLOOWARE: Men: Stableford Black: A Scr: S Parkinson (0) 38. A: J Pappas (13) 41 cb. B: J Douglas (15) 39 cb. C: G Wragg (21) 40.

YARRAWONGA MULWALA: Women: Stableford: Lake: J Milner (26) 39. Men: Stableford White: A: T Chetcuti (9) 40. B: D Hewson (31) 41. Murray: D Corben (20) 40.