Daily Club Golf Results 18 July 2020

Follow Us

Daily club golf results from across regional New South Wales, the Australian Capital Territory and metropolitan Sydney for 18 July 2020.

ANTILL PARK: Mxd: Stroke: Foursome C’ship: K Shepherd S Kennedy 80. N Mallam N Mallam 70. Men: Stableford White: A: T Burnus (5) 41. B: R Moolhuyzen (14) 45. C: R Dalibozek (19) 39.

ASQUITH: Men: Stableford: 4B Agg: N Goodwin (29) S Graham (29) L Hearne (11) L Williams (7) 111. A: M Singh (10) 38 cb. B: S Pennington (14) 38. C: N Goodwin (29) 42. Scr: A Williams 33.

BALGOWLAH: Mxd: Stableford White: A: R McLean (6) 37. B: P Cooper-Southam (17) 33. C: J Brown (22) 44.

BANKSTOWN: Medley: Par: 2B: M Mitchell D Schiavello 11 up. 2B Scr: A Seymour S Underwood 8 up. A: S Hon (4) 4 up. B: M Mitchell (13) 6 up. C: J Chon (37) 7 up.

BARDWELL VALLEY: Men: Stableford: 2B: B Young (16) T Stubbings (24) 44. M Bougoukas (14) 39. Stroke: K Beck (8) 69. Hole in one: J Pehm at 3rd.

BARNWELL PARK: Men: Stableford: A: B Thomson (12) 42. B: B Kenzie (14) 45. C: J O’Leary (29) 45. Scr: A: K Brown (4) 35. B: B Kenzie (14) 31. C: J O’Le ary (29) 18. Women: T Roach (11) 37.

BAYVIEW: Medley: Stableford: 2B Agg: J Layton (28) K Szeremeta (36) 87. Men: Stableford Black: A: R Loewenthal (3) 42 cb. B: C Dorrington (17) 44. C: J Scott (23) 45. Scr: R Loewenthal 39. Women: Stableford: Div 1: S Poate (17) 38. Div 2: G Wood (28) 45.

BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: 2B: D Mitchell (14) B Johnson (5) 45. Scr: S Warncken F Minati 34 cb. A: B Johnson (5) 39. B: S Golik (15) 37. C: J O’Connor (22) 34.

BEXLEY: Medley: Stableford: 2B: A West (13) A Ng (27) 47. Women: L Moles (19) 33. Men: A: J Martin (8) 38. B: B O’Halloran (16) 36. C: D Cunneen (20) 35. Scr: W Matthews 31.

BLACKHEATH: Medley: Stableford: Team Agg: J Simpson B Simpson D Gawthorpe B Daly 131. K Munchow (11) 38.

BONNIE DOON: Medley: Stableford White: A: K Lee (11) 40. B: A Vantol (12) 45. C: G Puren (22) 42 cb. Scr: S Twaddell 41.

BOWRAL: Stroke: Men: J Hopkins (22) 68 cb. Women:  J Scott (20) 78.

BRIGHTON LAKES: Medley: Stableford White: A: A Craddock (9) 41. B: R Eather (15) 40. C: D Lee (26) 39.

CAMDEN: Mxd: Stroke: Foursome: A: R Zelesco M Ross (12.5) 71.5. B: S Humphreys M Wackett (25.5) 73.5. A Scr: S Chapman M Arnold 78. B Scr: S Humphreys M Wackett 99. Men: Stableford: Irish Team: D Bexon (20) P Bush (30) M Bexon (31) S Ash (26) 144. Scr: J Bradbury M O’Toole B Moyes S Bate 112.

CAMMERAY: Men: Stableford: Captain’s Trophy: D O’Kane (3) 38. Women: M Koeninger (31) 34.

CAMPBELLTOWN: Men: Stroke Foursome C’ship: Black: A Scr: P Higgins C Lawson 152 P King R Bruce to play off 152.A: A Kable D Wagus 140. B Scr: C Garrad P Rashleigh 173. B: C Garrad P Rashleigh 141. C Scr: J Hawthorne J Wilkie 188. C: J Hawthorne J Wilkie 146. 

CARNARVON: Men: Stableford: 2B Agg: R Calvert (8) D Tucker (11) 79. A: R Calvert (8) 40 cb. B: H Kim (19) 42. C: M Gibson (22) 40 cb.

CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: P Weber (23) T Beck (16) 47. 2B Scr: D Ferguson T Wheelar 38. A: S Mccahery (6) 38. B: A Kim (16) 41 cb. C: P Weber (23) 41.

CASTLECOVE: Men: Stableford: 2B Agg: T Betts (20) S Collett (32) 80. A: J Hodgkinson (12) 37 cb. B: S Collett (32) 41 cb. Women: M Lulic (35) 36.

CHATSWOOD: Medley: Stableford: A: D DaCosta (11) 38 cb. B: T Rolland (16) 45. C: P Shea (19) 38.

COBRAM BAROOGA: Men: Stroke: Medal Jul: A: W Power (9) 72 cb. B: J Hrdina (15) 69 cb. C: R Diramacca (26) 68. Women: A: J Mynard (26) 72.

CONCORD: Mxd: Stableford: 2B: S Hutton (24) D Vanblerk (14) 44. 2B Scr: J Armstrong G Wilson 41. A: A Kristallis (13) 38 cb. B: T Kwan (16) 41. C: S Hutton (24) 44. 

CROMER: Medley: Stableford: 2B: S Cooper (20)  M Nieuwoudt (10) 48. Trophy: J Rankin (27) 43. A: P Anderssen (4) 42 cb. B: D Meyer (23) 40. C: J Rankin (27) 43. Scr: P Anderssen (4) 38. 

CRONULLA: Men: Stableford: 2B Multi: R Rose I Perry 74. A: S Livaja Jnr (8) 40.  B: W Hale (19) 37 cb. C: B Anderson (29) 38. Scr: M Frith (0) 36.

CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B: P Shaw D Harvey 50. 2B Scr: A Barakat M Leach 40. Div 1: S Matthew (10) 40 cb. Div 2: S Park (15) 44 cb. Div 3 Scr: P Kwyun (22) 42. Scr: A Barakat 38.

DUNHEVED: Men: Stableford: 2B Agg: Div 1: G Koh (16) M Hotchkiss (9) 75. Div 2: R Burgess (23) C Pritchard (26) 76. Scr: C Fitzsimmons D Neill 64 cb. Div 1: C Fitzsimmons (3) 40 cb. Div 2: C Pritcha rd (26) 42. Hole in one: D D’Arcy at 8th.

EVERGLADES: Medley: Stableford: Irish Team: J Fleming (15) P Toohey (25) M Gaven (27) J Mcgrath (21) 92. A: S Binder (3) 40. B: T Shaw (14) 41. C: G Hillard (21) 40. D: P Toohey (25) 45.Scr: S Binder (3) 37.

FINLEY: Men: Stableford: Div 1: L McNamara (16) 33. Div 2: A Hand (20) 34. Women: C Shaw (23) 35.

FORSTER: Men: Stableford White: A: M Merton (12) 37. A Scr: M Jackson (1) 33. B: D Dundas (18) 41 cb. B Scr: S Barclay (21) 22.

FOX HILLS: Men: Stableford: 2B: B Middleton (17) M Riley (23) 48. 2B Scr: M Rajca S Moana 38. A: S Mock (12) 39 cb. B: J Lee (19) 41. C: K Moon (28) 38 cb.

GEORGES RIVER: Stableford: Team: P Paoli (27) B McCartney (9) C Maso (21) P Reinke (18) 87. A: B Milton (3) 39. B: P Roberts (16) 36. C: J Mason (22) 41.

GIBRALTAR: Medley: Stroke: Medal: A: S Shute (11) 67. A Scr: W Knapp 70. B: M Hreszczuk (14) 65. B Scr: R Miller 86 cb. C: P Overduin (24) 70 cb. C Scr: P Naylor 91.

GLENMORE: Medley: Stroke: 2B: P Turner (28) D Smith (7) 58. Par: Div 1: G Oxford (11) 4 dow n. Div 2: P Turner (28) 7 down. Scr: S Dowswell 2 up.

GORDON: Medley: 2B: I Annetts (15) C Hort (9) 47. Men: Stableford: A: A Dowsing (11) 34. B: V Care (15) 37. C: P Dilley (25) 37. 

GOSFORD: Men: Stableford Black: A: M Crookes (10) 39. B: K Potter (17) 40. C: E Brasting (22) 42.

HARRINGTON WATERS: Open Team Agg 2nd Round Diamantina Challenge: 1st – R.Lockhart (14) & A. Hudson (31) 71; Overall Diamantina Challenge Winning Team: 1st – D.Pasfield (23) & R. Longfield (19) 141.

HAWKS NEST: Women: Par: A: D Andrews (19) 2 up. B: S Muna (31) 1 up.

HIGHLANDS: Men: Stroke White: A: B Jedryhowski (15) 64. B: S O’Brien (25) 62. Scr: A: M Lindsay 72. B: M Vigneron 89. Women: Yellow: J Thom (20) 72.

HORIZONS: Men: Stableford: J Hill (17) 45. Women: C O’brien (17) 37.

HOWLONG: Medley: Stableford: A: J Akermanis (4) 37. B: R Fary (26) 39.

HURSTVILLE: Men: Stableford: A: J Lee (`10) 41. B: A Van Wanrooy (14) 43. C: M Abel (19) 41 cb. Women: P Keogh (8) 36 cb.

JAMBEROO: Men: Stableford White: L Asquith (7) 41. Women: K Dorahy (18) 39.

KAREELA: Men: Stroke: Foursome: A: A O’Connor M Harrington 73. B: A Bryant W Walkerden 63. C: S Climie C Climie 63. Scr : G Stone J Gibson 73.

KILLARA: Men: Par: A: R Montague (8) 3 up cb.  B: C Hodgson (14) 4 up cb. C: R Colla (22) 3 up cb. P Davies (12) 2 down. A Scr: A Lamble 1 down.

KOGARAH: Medley: Stableford: J Duignan (10) 40. Scr: G Hooper 29. Stroke: Foursome: C Ross (5) C Seller (8) 52.5. Scr: M Musgrave G Harnwell 55. Men: Foursome C’ship: Div 1: J Heron B Hayden 118. Div 2: C Ferrier C Lawrence 136 M Hung G Folcarelli to play off 136. Div 3: A Auciello D Auciello 152 W Christie S Barker to play off 152.

LANE COVE:  Men: Stableford 2B Multi: White: C Taylor (9) J Back (15) 61. B Hyde (23) 37 cb. Hole in one: I Butters at 15th.

LEONAY: Medley: Stableford 2B: White: P Haines (29) I Gribble (16) 50. Scr: J De villecourt J Cupples 38. A: J Cupples (6) 41. B: C Iaria (16) 44. C: M Crock (18) 40. D: P Tucker (23) 41.

LIVERPOOL: Men: Stableford: 2B Agg: T Papua (14) S Ju (28) 77. 2B Agg Scr: G Nardo B Davies 73. A: T Davies (11) 42. B: H Song (16) 41. C: S Ju (28) 38.

LONG REEF: Men: Stableford: A: T Cruickshank (4) 38.  B: F Skiffington (15) 37 cb. C: T Cohen (19) 37. Scr: T Cruickshank 34 cb. Women: J Brown 36. Men: Stroke: Foursome C’ship: A: D Campbell J Knox bt C Hughes D Baldachino M Saad M Gillespie bt T Holley R Bockman . A res: S Twigg D Mitrovic bt A Kim C Yates T Hill L Browne bt T Cunniffe C Mott . Foursome C’ship: B: C Stoneman S Shepphard bt P Korbel T Smithyman R Mclaughlin D Farrell bt P Harrison G Bourke . C: S Plate C Loh bt P Lindwall P Hooper G McManus P Andrews bt G Bush M Bowyer .

MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford: A: A Arnold (8) 38. B: D Caple (15) 40. C: T Moore (27) 42. Women: K Riley (22) 35.

MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B: R Connors (4) J Murphy (23) 75. Men: Black: A: R Connors (4) 38. B: I Nash (13) 36. C: S Bullow (27) 38. A Scr: D Fradd 35. Women: A Cummings (20) 35.

MAGENTA SHORES: Medley: Stableford Hcp: White: M Ross (27) 39 cb. I McLachlan (28) 39. Z Norris (8) 38 cb. J Tesoriero (2 0) 38. Mxd: Stroke: Foursome C’ship: G Kershaw (8) D Kershaw (54) 66.5 cb. B White (0) K Burke (3) 69.

MANGROVE MOUNTAIN: Medley: Stableford 2B: White: N Hamilton (7) S Gibbs-O’Neill (3) 44 cb. A Cox (13) 42.

MANLY: Men: Stableford: A: I Graham (13) 39 cb. B: R Blower (15) 38 cb. C: P Thompson (35) 40 cb. Scr: B Herring 35. Trophy: P Thompson (35) 40 cb. Women: J Williams (18) 35.

MARRICKVILLE: Men: Stableford: 2B Agg: J McPhee (12) D Moran (15) 79. 2B Agg Scr: J Gudmundsson D Jones 63. M Plant (20) 45. Scr: J Starr 36 cb.

MASSEY PARK: Medley: Stableford: 2B: M Manston (22) T Spencer (26) 44. Div 1: A Rosillo (13) 38. Div 2: P Masterson (18) 39. Div 3: M Liubinskas (20) 35. Scr: F Tierney 33. Mxd: Stroke: Foursome:  S Fitzpatrick (-1) E McMaster (21) 65. Scr: S Fitzpatrick E McMaster 75.

MONASH: Men: Stableford: 4B: Div 1: P Morley (8) G Breusch (16) 50. Div 2: A Farrar (23) T Kamsler (14) 46. A: G Breusch (8) 42. B: S Rosen (14) 42. C: T Romeo (32) 41. Stableford White: J Martin (24) 36.

MOORE PARK: Men: Stableford White: A: H Boys (9) 42. B: V Di Bella (16) 43. C: C Lazzari (18) 41.  Scr: D Mulhall 40. Women:  Green: G Finke (17) 36. Mxd:  9-hole: A Skelley (22) 16.

MOSS VALE: Men: Par: A: P Nelson (9) sq. B: R Carless (16) 2 up. C: B Freer (36) 3 up. Veteran: J Elder (29) 2 down.

MUIRFIELD: Medley: Par: 2B: R Park (9) 8 up cb. E Baek (15) . R Park (9) 5 up. Men: Stableford: Foursome: A: N Miller (4) B Rollo (4) 66. B: G Holden (15) I Russell (16) 69.5. C: A McPherson (17) D McCabe (24) 66.5. 

NEWCASTLE: Men: Stableford: A: C Manders 39.  B: M Mahony 38 cb. C: R Osmotherly 37. Scr: L Ferrier 36.Women: E Fisher 35.

NORTH RYDE: Men: Stableford: A: G Smith (12) 38. S Panetta (14) 39. B: H Van Diggele (25) 40. B Fraser (33) 39. Matchplay: L Goddard bt R Donaldson 2-1. Hole in one: A Yee at 10th.

NORTH TURRAMURRA: Mxd: Stableford: 2B: M Wheeler (17) P Just (16) 45. Men: M Wheeler (17) 37 c b. Women: K Ren (21) 31.

NORTHBRIDGE: Medley: Stableford: 2B: B Benson (2) A Fressl (9) 48 cb. Men: White: A: B Josika (11) 37. B: P Hamlyn-Harris (15) 41. C: S Guest (20) 37 cb. Scr: B Benson 34.  Trophy: A Fressl (9) 41 cb. Women: Green: S Hawker (15) 35.

NSW: Men: Stroke: 2B: D Stoloff (5) G Shlom (34) 59. 2B Scr: P Frankland A Grzetic 63. Medley: 2B: White: M Pennell (26) B White (16) 49. Men: Stroke: C’ship: S Sara H Doig 133. Trophy: M Matehaere (17) J Denford (21) 123.

OATLANDS: Medley: Stableford: A: I Tanner (12) 41. B: M Toal (15) 43. C: A Kim (26) 42. D: H Brisbane (28) 39. Scr: S Tarrant 36. Men: Cup: M Toal (15) 43.

PALM BEACH: Men: Stableford: 2B Multi: D Pearce (26) S Gillespie (26) 71 cb. A Yendle (23) 37 cb. Women: J Paul (36) 39.

PENNANT HILLS: Men: Stableford White: A: P Handel (11) 43. B: A Bragg (15) 42. C: P Stanton (21) 43.

PENRITH: Men: Stableford Split Six: White: D Grayson (12) K La nge (16) D Lange (12) L Campbell (33) 89. G Plevey (11) K Plevey (29) W Smith (16) G Churton (25) 88. A: D Lewis (1) 41. B: J Carbone (15) 39. C: R Mitchell (23) 41.

PYMBLE: Men: Stableford: 2B: T Carroll (12) D Lamming (18) 47 cb. Scr: J Conran J Coles 42. A: J Studdert (6) 42. B: S Lovegrove (14) 41. C: T Yates (19) 40. Women: L Dickinson (14) 34.

RANDWICK: Men: Stableford: 2B: P Thornborough (19) L Toms (10) 46. A: G Snook (9) 39. B: P Smith (13) 39. C: D Crawley (18) 38. Scr: M Todd 31.

RICHMOND: Medley: Stableford 2B Multi: Black: Div 1: J Moss (1) D Miller (0) 75. Div 1 Scr: C Dengate (0) D Ayre (1) 40. Div 2: P Puha (33) M Sponberg (24) 74. Div 2 Scr: R Dillworth (36) P Gounder (9) 24. A: V Baldry (4) 39. B: B Coutts (18) 38. C: M Sponberg (24) 39. Scr: D Miller (0) 37.

RICH RIVER: Men: Stableford West: White: A: J Smith (9) 37 cb. B: C Parsons (13) 34 cb. C: A Baldwin (23) 34.

ROSEVILLE: Men: 2B: White: J McKeller  A Tsembis 48 cb. Men: White: A: P Carey (9) 39. B: A Hamilton (18) 38. C: D Porter (24) 40. Women:  C Angus (15) 39. Snr Gre en: A Sanghvi (19) 38. 

ROSNAY: Men: St roke: Foursome: A: J Russell  I Hoy (7.5) 65/12. B: N Smith K Graham (16/12) 64/12. C: E Hines P Major (22/12) 72.5. Women: K Rouse H Sloan (32.9) 71.

ROYAL SYDNEY: Men: Stroke Foursome: Championship: Black: P Connelley (22) 70.5. J Ballhausen (27) 70.5. Women: Stroke: C Jago (22) J Beith (20) 77. Stableford: Centenary: A Lloyd (34) 36.

RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stableford: 2B Agg: J Park (22) S Park (1) 78. A: J Clarke (2) 41. B: F Collins (18) 38. C: J Park (22) 40. D: H Dippenaar (30) 40. Scr: B Haynes 37.

SEFTON: Men: Stableford: 2B Agg: T Glynn (17) S Melham (11) 135. B Gilzean (11) R Gilzean (14) 66.

SHELLY BEACH: Medley: Stableford: 2B: J Duffy (32) D Duffy (21) 47. Men: I Handley (23) M Edwards (26) 49. A: B Jones (10) 39. B: B Howe (18) 42. C: M Edwards (26) 41. Women: Div 1: M Armstrong (20) 38. Div 2: J Duffy (32) 42.

SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: 2B: B Lawson (23) G Miles (19) 48. A: G Hickie (11) 39. B: G Cracknell (16) 39. C: S Mc Cathy (31) 41. A Scr: I Asbury (+1) 35.

SPRINGWOOD: Men: Stableford: A: D Richards (10) 38 cb. B: M Perry (14) 38. C: M Gawthorne (27) 41.

ST. MICHAEL’S: Men: Stableford 2B: White: C Hughes (21) D Loumanis (Scr) 45 cb. 2B Scr: W Wang H Crowe 40. A: P Bolster (7) 40. B: J Feros (18) 39 cb. C: T Brandtman (27) 39 cb. Scr: H Crowe 39. 2B: Gold: J Keane (26) B O’Regan (24) 43. B O’Regan (24) 36. Women: Stableford: A Pullen (26) 30.

STONECUTTERS RIDGE: Medley: Par: G Scott (5) . P Cue (13) 11 up cb. A Scr: P Martin . R Attwood 6 up. A: P Martin (7) 7 up. B: G Catto (14) 5 up. C: I Waterson (18) 4 up.

STRATHFIELD: Men: Stroke: Foursome C’ship: S Wrigley T Green 150. Foursome: R Kim J Magsakay 67.5. Scr: A Scr: R Kim J Magsakay 75. A Scr: M Collier A Lind 79. B Scr: D Bourke J McLoughlin 92. C Scr: S Laurence R Lundgren 93. Medley: Par: Div 1: A Hwang (13) 5 up. Div 2: J Lee (32) 4 up cb.

TALLWOODS: Medley: Stroke: Ambrose: A Cow an J Sullivan P Gardner (Taree) J Halloran 55.625. N Patchett R Coulter R Anderson R Anderson 55.875.

TERREY HILLS: Medley: Stableford: A: V Choi (4) 41. B: M Clendenny (16) 41. C: L Leong (20) 38 cb. Scr: V Choi 37.

THE AUSTRALIAN: Men: Stroke: Silver Medal: A: A Johnson (12) 68. B: P Oneile (13) 71. C: D Lomax (21) 71. A Scr: M Giles 71.

THE COAST: Men: Stroke Ambrose: White: A: K Isch G Hetherington (5.5) 59.5. A Scr: A Ogane G Engeler 64. Div 1: R Mungovan (34) 38. Stableford A: L Fletcher (20) 40. A Scr: T Jay 34. Women: Stableford: J Rose (24) 35 cb.

THE LAKES: Stroke Medal Jul: Black: A: D Deverich (5) 68. Stroke: B: H Xu (12) 67. Stroke White: C: H Day (19) 70. Stroke: M Fleming (12) 75. Scr: M Leo 75.

THE RIDGE: Medley: Stableford: 2B Agg: W Passlow (26) C Russell (8) 75. A: W Kain (5) 37 cb. B: R McRea (13) 40 cb. C: W Passlow (26) 41.

TOUKLEY: Men: Stableford: 4B: M Bemet (17) P Warwick (18) 42 cb. 4B Scr: J Rennie R Purcell 32. A: B Parker (10) 39. B: J Bennett (16) 40. C: S Baker (21) 39.

TWIN CREEKS: Men: Stroke Gold: A: P Cheshire (5) 65. A Scr: M Pearce 69. B: D Williamson (18) 69. B Scr: M Chow 86. C: S Visanich (36) 66. C Scr: E Kim 90. Cup: P Cheshire (5) 65. Women: J Berry (13) 73.

WAKEHURST: Mxd: Stableford: Irish Team: D Tapper (2) W Dennison (28) M Kelly (18) S Ludowici (15) 116. Men: 2B Scr: G Harkness (16) A Sutton (-1) 40. A: A Sutton (-1) 38. A Scr: A Sutton 40. B: M Kelly (18) 38. B Scr: C Wayling 24. C: J Brooker (27) 33. C Scr: G Bligh 15. Women: C Wright (15) 33. Stroke: Foursome: L Donnelly (20) M Ahern (20) 75.

WALLACIA: Men: Par 2B: White: W Hutt (9) A Bell (10) 8 up cb. 2B Scr: C Douglas J Vidigal 1 up. A: S Steele (6) 4 up. B: J Austin (16) 1 up cb. C: T Validakas (22) 1 up cb. Women: Stableford Yellow: N Bemrose (34) 33 cb.

WARRINGAH: Men: Stableford: 2B: G Britton (10) G O’Rourke (19) 47. A: M Farrell (13) 38 cb. B: R Peard (18) 40. C: C Brighton (21) 38. D: K Stanley (31) 40. Scr: C Alf ord (4) 34. Trophy: B: R Peard (18) 40 cb.

WENTWORTH FALLS: Mxd: Stableford: 2B Multi: C Romanowski (16) B Djura (2) 76. Men: A: P Cullen (11) 40. B: F Olsen (19) 37. C: M Woolan (28) 38. A Scr: B Djura (2) 69. Women: N Hussain (36) 34. Men: Hole in one: T Daniels at 5th.

WINDSOR: Medley: Stableford: 4B: Div 1: B Martin (31) C O’Reilly (20) 52. Div 1 Scr: J Whitmore A Wright 37. A: D Bartlett (9) 41. B: S Brown (18) 39. C: J Eastman (32) 40.

WOOLLAHRA: Men: Stroke: A: D Deverich (7) 66. B: G Lane (19) 64. C: K Joyce (22) 65.

WOOLOOWARE: Men: Stableford: Irish Team: J Cassimatiss (14) G Wragg (25) P Samios (19) A Mercurio (18) 88 cb. P Nowak (10) 39.  Scr: S Parkinson (0) 35.

WYONG: Men: Stableford: 2B Agg: C Biddolph (19) W Walcott (18) 74. A: T Pfeffer (6) 40. B: P Eves (18) 39. C: G Kavanagh (27) 39. A Scr: T Pfeffer (6) 34.

YARRAWONGA MULWALA: Women: Stableford: Lake: Div 1: C Perus (20) 41. Div 2: M Hockley (30) 39. Div 3: C Tytler (33) 37 cb. Men: Stableford White: A: J Payne (14) 38 cb. B: A Taggart (21) 36. Murray: A: J Wilson (7) 40. B: M Bozzola (23) 39.

SHARE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email