NSW & ACT Daily Club Golf Results – 11 January 2020

ANTILL PARK: Men: Stableford: A: B Jarman (11) 40. B: M Hardy (16) 43 cb. C: C Jackson (25) 44. Medley: 2B: M Armstrong (22) D Croft (10) 51. Scr: N Wood B Arnold 38 cb. Women: K Teale (43) 47.

ASQUITH: Men: Stableford: 4B Agg: M Black (2) J Fisher (11) R Druce (10) M Daniels (5) 117. A: J Fisher (11) 43. B: M Gasper (13) 39. C: M Castles (19) 43. Scr: D Keith 36 cb.

AVONDALE: Men: Stroke: A: J Jeffress (1) 67 cb. A Scr: J Jeffress 68. B: C Shergill (13) 67. C: J Mildren (21) 68 cb.

BALGOWLAH: Mxd: Stableford: A: L Harrison (9) 41. B: K O’Neill (14) 42. C: B Perry (22) 41.

BANKSTOWN: Medley: Stableford: A: T McNeish (10) 46. B: K Axtell (15) 45 cb. C: R Roser (22) 45 cb. 2B Agg: K Axtell T Purcell 85. Scr: D Ballentine G Ballentine 73 cb.

BARDWELL VALLEY: Stableford: P Kencalo (13) 40. Scr: B Meyn 29 cb. Medley: 2B: B Mcdermott (17) K Ferguson (30) 45.

BARNWELL PARK: Men: Stableford: A: N Tonumaipea (10) 38. B: C Berenger (16) 39. C: B Pike – Caddy: M Bray (22) 45. Women: S Hormann (20) 43.

BAYVIEW: Men: Stableford: A: G Hartshorne (8) 44. B: D Beeston (18) 41. C: P Robertson (27) 42. Scr: R Jones 38. Women: Div 1: W Harrington (7) 37. Div 2: B Jenkinson (31) 35. Medley: 2B Agg: P Trew (27) P Robertson (27) 77.

BERMAGUI: Men: Stableford: A: A Hart (7) 39. B: R Lagana (18) 34. C: M Smith (26) 32 cb.

BEVERLEY PARK: Men: Stroke: Medal Jan: A: P Higgins (7) 66. A Scr: S Doran 74. B: K Edwards (18) 64. B Scr: G Pincham 84 cb. C: M Holt (28) 67. C Scr: P Geraghty 91. Women: S Oakes (23) 74. A Scr: P Wilson 89.

BEXLEY: Women: Par: A Ng (25) 1 down. Men: R Briancroft (20) R Robinson (29) 13 up. A: J Atanasovski (11) 3 up. B: J Chalker (18) 8 up. C: S Naudi (29) 6 up. Scr: W Matthews sq.

BONDI: Men: Par: M Ferry (19) 1 down cb.

BONNIE DOON: Men: Stroke Black: A Scr: G Bell 35 cb. A: J Hammer (10) 69 cb. B: S Penzo (14) 63. C: J Bailey (23) 65. D: T Sample (33) 43. Stableford White: E Diacopoulos (31) 39. Hole in one: Black: G Macris at 6th.

BONVILLE: Men: Stroke: Medal Jan: A: N Trezise (0) 71 cb. B: R Grieve (17) 68. C: R Wallis (26) 73. Women: Stableford: D Habgood (15) 33.

BOWRAL: Women: Stableford: W Burke (32) 32. Men: F McDonald (21) 42.

BRIGHTON LAKES: Medley: Stableford: A: V Azzopardi (10) 42. B: P Hassarani (16) 43. C: P Borich (20) 41.

CABRAMATTA: Men: Stableford 2B: White: Div 1: T Lupic (14) F Murugan (7) 44 cb. Div 2: J Byrne (14) K Barnard (16) 45. Div 1 Scr: M Nagy B Murray 40. A: G McIntosh (4) 40. B: T Lupic (14) 40. C: S Lou (16) 36 cb. D: L Roser (24) 37.

CAMDEN: Women: Stableford: A: M Ross (13) 37. B: M Brown (24) 36. C: C Versluis (37) 32. 2B: M Ross (13) M Brown (24) 46. Men: A: D Hillhouse (10) 40 cb. A Scr: M O’Toole 37. B: P Daly (17) 44. B Scr: J Harvey 27. C: T Moore (26) 41 cb. C Scr: K Billinghurst 19 cb. 2B: P Bush (36) D Hillhouse (10) 54. 2B Scr: M Bell B Bell 40.

CAMMERAY: Men: Stableford: A: B Burston (11) 38. B: J Wright (18) 39. C: J Jobson (20) 38. Women: K Thomson (31) 32.

CAMPBELLTOWN: Men: Stableford: A: D Shipp (4) 42. A Scr: C Lawson 35. B: C Fogarty (14) 43. B Scr: D Taylor 23 cb. C: R Roberts (27) 47. C Scr: C Mccrorey 22 cb. 2B Agg: A Smith R Roberts 75 cb.

CARNARVON: Men: Stableford: Split Six: L Coghlan (35) E Pike (13) 77. A: C Kwon (12) 41. B: R Fisicaro (19) 41. C: L Coghlan (35) 44 cb.

CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B Agg: J Camilleri (22) C Toro (4) 78. A: M Faulkner (9) 39. B: P Papaluca (12) 40 cb. C: J Camilleri (22) 39. 2B: R Bowen (4) R Stevens (17) 75. A: W Grant (6) 39. B: R Gatt (17) 38 cb. C: P Moynihan (25) 37 cb. 2B Agg Scr: C Gilver M Dawkins 57.

CASTLECOVE: Men: Stableford: N Rock (21) 39 cb. 2B: H Forsythe (15) T Ryan (14) 50. Hole in one: L Frankish at 2nd. Women: Stableford: E Brasch (28) 38.

CHATSWOOD: Medley: Stableford: A: T Meiklejohn (6) 39. B: J Allen (13) 40. C: G Hedley (22) 41. 2B: J Gabriel T Meikeljohn 49.

COBRAM BAROOGA: Men: Stableford: A: F Barton (7) 38 cb. B: M Adams (19) 38 cb. C: S Morey (26) 35 cb. Women: A: S Vogel (+2) 35 cb. B: L Baldwin (26) 33 cb.

COMMERCIAL ALBURY: Men: Stableford White: A: G Brady (11) 41. B: D Star (15) 43. C: M Snow (28) 43.

CONCORD: Men: Stableford: A: R Baldini (9) 43. B: J Torrisi (18) 42 cb. C: B Lorusso (36) 41 cb. 2B: B Lorusso (36) R Lilia (9) 51 cb. Scr: L Vonbibra C Gough 39.

CROMER: Medley: Stableford: 4B: K Booker (21) B Cowland (10) 49. A: B Cowland (10) 41 cb. B: S Bretnall (14) 40. C: G Wardle (23) 41. A Scr: A Lewis 34 cb.

CRONULLA: Men: Stableford 2B Agg: Black: A: P Swatosch (12) L Swatosch (11) 73. A Scr: B Thompson M Thompson 62. Trophy: B Thompson (3) M Thompson (3) 68. A: B Thompson (3) 39. B: S Rodgers (17) 39. C: R Waterford (26) 38.

CUMBERLAND: Men: Stableford: Div 1: H Pemble (10) 41. Div 2: S Park (16) 41. Div 3: A Lappeman (23) 39 cb. D Scr: J Freeman 42. 2B: Div 1: J Freeman (-2) M Guinney (6) 50. Div 1 Scr: J Freeman L Welsh 46.

DENILIQUIN: Medley: Stableford: A: M Thomas (2) 41. B: B Leech (15) 43. C: J Schulze (21) 45. D: J Irwin (24) 41.

DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: Div 1: J Cabarus (7) D Flood (24) 49. Div 1 Scr: S Mclean S Mclean 39. Div 2: B Casey (32) B Paluch (23) 45. Div 1: G Nagel (6) 40. Div 2: B Casey (32) 40.

EASTLAKE: Medley: Stableford: 2B: D Walsh (22) S Boyle (13) 48 cb. A: P Forrester (12) 41. B: T Jugas (14) 42. C: D Miller (27) 37. A Scr: C Hicks 35. Hole in one: J Brand at 13th.

ELANORA: Men: Stableford: 4B: M Shepherd (29) 52. C Cuschieri (22) . Hcp: M Shepherd (29) 41.

EVERGLADES: Men: Stableford: A Scr: K Anthony 36. A: M Morris (10) 44. B: G Evans (17) 43. C: T Cheetham (19) 41. D: G Godfrey (26) 40. Women: L Mcmurray (12) 36. Medley: 2B: D Beard (24) P Eding (13) 52.

FINLEY: Medley: Stableford: Div 1: R Klemke (18) 36. Div 2: R Harris (24) 37 cb.

FORSTER: Men: Stableford: A: C Reynolds (11) 41. A Scr: G Cush 31. B: G Taylor (18) 41 cb. B Scr: M Richardson 25.

FOX HILLS: Men: Stableford: 2B: J Carpenter (12) S Moana (6) 48. Scr: K Moodley M Rajca 37. A: J Carpenter (12) 44. B: G Fomiatti (19) 40. C: P Mainali (23) 40.

GEORGES RIVER: Stableford: 2B Multi: Div 1: D Wilkinson (17) G Barlow (17) 107. A: D Tolley (5) 39. B: D Wilkinson (17) 43. C: G Rix (20) 40.

GIBRALTAR: Medley: Stableford: R Miller (13) 43. 2B: W Godbolt (15) M Firth (25) 47.

GLENMORE: Stroke: Cup: J McMillan (Twin Creeks) 70. P Ritchie (Windsor) 70. S Zingle 71. N Kim (Overseas) 72.

GORDON: Men: Stableford: A: V Signorelli (11) 38. B: L Witts (17) 42. C: M Ryan (31) 37. 4B: H Witts L Witts S Kennan T Kennan 98.

GOSFORD: Men: Stableford: A: L Barnier (12) 41. B: J Bell (13) 41. C: O Ranken (20) 39. D: G Smith (26) 41. Trophy: S Fitzgerald O Ranken C Matterson G Kingsmill 125.

HARRINGTON WATERS: Men: Stableford: A: C Fleming (13) 38 cb. B: J Swan (Leonay 30) 43. Women: F Cavanagh (39) 39.

HAWKS NEST: Women: Stableford: A: M Newton (25) 35. B: S Muna (32) 31. Men: Stroke: Medal: A: I Leggatt (10) 69. B: T Moffat (18) 65. C: G Rees (26) 63. A Scr: J Rutter 77.

HIGHLANDS: Men: Stroke Black: A: R McKell (8) 67. B: M Parsons (15) 66. C: R Chase (31) 64. A Scr: D Payne 73. B Scr: P McCrohon 86. C Scr: C Armstrong 95. Medley: Stableford: D Croker (23) 38.

HORIZONS: Men: Stableford: J Armitage (28) 42. Women: E Thurlow (11) 40.

HOWLONG: Stroke: Medal: A: G Lilley (11) 68. B: R Nicholson (16) 72 cb. C: I Bain (21) 67. Women: A: D Tyrell-Miller (16) 71. B: L Nothrop (33) 72.

HURSTVILLE: Men: Stableford: A: R Sinclair (12) 43. B: M Kumjew (14) 43. C: B Chesterton (25) 45. Women: J Lisle (14) 36.

JAMBEROO: Men: Stableford: J Robb (28) 40. Veteran Medley: M Cook (25) 34.

KAREELA: Men: Stableford: A: P Cowan 39. A Scr: P Rigoni 34. B: M Dwyer 39. B Scr: A Barker 22. C: J Casey 43. C Scr: P Lennon 20.

KILLARA: Men: Stableford: A: D Kennedy (8) 38. B: J Egan (18) 38. C: G Corrigan (29) 38. A Scr: J Wooster 34.

KOGARAH: Medley: Stableford: 2B: Z Naumovski (16) L Naumovski (6) 43 cb. A: A Patience (9) 38. A Scr: B Hayden 32 cb. B: Z Naumovski (16) 39. C: S Barker (21) 39.

KOOINDAH WATERS: Men: Stableford: A: D Wotherspoon (2) 41. B: M Baker (18) 41. C: D Cook (25) 45. Women: J Radcliffe (31) 34. Mxd: 2B: K Bradstock (23) D Sullivan (12) 49.

LANE COVE: Men: Stableford: P Dennis (25) 43. 2B Agg: P Dennis (25) P Doherty (8) 83.

LEONAY: Medley: Stableford: A: A Brennen (4) 41. B: B Kirkland (14) 40. C: J Thompson (19) 40. D: B Rodziewicz (26) 41. 2B Agg: A: B Mason (19) A Brennen (4) 74. A Scr: D Moore D Worthy 64.

LEURA: Medley: Stableford: C Youll (23) 40. 2B: C Youll (23) S Jago (19) 47.

LIVERPOOL: Men: Stableford: A: T Murray (0) 40 cb. B: Y Na (17) 39. C: G Fletcher (30) 42. 2B: G Day (24) M Brandt (4) 49. Scr: T Murray R Bruker 43. Hole in one: M Choi at 14th.

LONG REEF: Men: Stroke: A: M Pook (3) 69. B: P Korbel (13) 71. C: G Shiels (22) 70. A Scr: M Saad 70. Women: J Hagan (22) 73.

LYNWOOD: Men: Stroke: A: J Suggett (11) 69. A Scr: T Fortescue 74. B: M Lacey (17) 72. B Scr: B Mackintosh 86. C: B Bailey (23) 63. C Scr: G Luck 86. . Women: A Rider (22) 78.

MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford: Gentsome: Div 1: M Williams (12) 40 cb. Div 2: K McClarence (14) 44. Div 3: J Oliver (24) 40 cb.

MANGROVE MOUNTAIN: Medley: Stableford: Div 1: M Morsanuto (13) 39. Div 2: G Everett (21) 40.

MANLY: Men: Par: 2B: A Hunter (13) A Tunny (7) 11 up. A: M Dunn (10) 3 up. B: D Newell (15) 3 up. C: S Rix (23) 7 up. Women: G Rae (1) 2 down.

MARRICKVILLE: Men: Par: D Fink (22) 7 up. Scr: H Salmon sq. 2B Agg: B Johnson (11) E Lakiss (15) 14 up. Scr: J Mumford D Wonnocott 4 down.

MASSEY PARK: Men: Stableford: A: R Duckworth (11) 41 cb. B: R Slowgrove (17) 41. C: T Bayas (26) 39 cb. Scr: J Rogers 32. 2B Agg: C Prowse (9) B Woods (23) 76 cb. Women: D: B Cooper (40) 37.

MONA VALE: Men: Par: L Pedersen (30) 5 up cb. 2B: B Turner (24) G MacDougall (8) 12 up. Scr: J Karren G Williams 3 up cb. Par Yellow: B Evans (29) 4 up. 2B: B Evans (29) K Vines (31) 7 up. Hole in one: Black: J Karren at 16th.

MOORE PARK: Men: Stableford: A: S Graham (6) 39. B: D Smith (18) 37. C: R Slingsby (31) 42. Scr: A 33 cb. Women: T Hioki (18) 30 cb.

MOSS VALE: Men: Stableford: A: R Shakeshaft (10) 37. B: R Thompson (16) 36 cb. C: K Elder (22) 36. Women: R John (17) 36.

MUIRFIELD: Medley: Stableford: A: M Jones (9) 39 cb. B: A McKnoulty (15) 40 cb. C: M Thirgood (20) 45. 2B Agg: M Jones (7) C Giles (11) 77 cb.

NELSON BAY: Men: Stableford: Div 1: J Rowland (15) 40. Div 2: C Tognon (19) 41 cb. Div 3: P Hamshaw (25) 41. A: T Rossi (12) 41. B: M Ingle (23) 42. C: L Arathoon (24) 41.

NORTH RYDE: Men: Stableford: 2B: M Bowles (30) W Benecke (30) 51. A: B Cummerford (6) 41 cb. B: G Dennis (17) 42. C: D Palaster (22) 42. D: A Beeks (30) 40.

NORTHBRIDGE: Men: Stableford: Trophy: S Cicak (15) 43. A: D Stickland (10) 42 cb. B: A Wong (20) 41. C: L McHugh (22) 42. A Scr: D Lewis 36. Medley: 2B: D Quartly (20) P Cook (24) 51. Women: L Ferreira (17) 37.

NSW: Men: Stroke: A Taylor (6) 69 cb. Scr: Z Mullins 75 cb. Stableford White: M Horton (22) 38. Gold: D Furlong (26) 28. Women: Stableford: A Bennett (18) 28.

OATLANDS: Women: Stableford: K Lim (20) 71. Mxd: Stableford Green: J Bolster (22) 71. Men: Stroke Black: A: G Lomas (2) 67. B: N White (15) 66. C: A Peterson (20) 69. D: R Nice (31) 68. A Scr: R Easterbrook 72. Stableford Cup: N White (15) 66.

PALM BEACH: Women: Stableford: 9-hole: E Holcombe (42) 25. Men: Par: A: S Rigney (6) 2 up cb. B: J McFarlane (15) 3 up. C: S Farr (21) 3 up. D: M Light (30) 4 up.

PENNANT HILLS: Men: Stableford: A: L Meade (11) 42. A Scr: D Maguire 35. B: P MacMillan (17) 41. C: T Waterson (23) 40. Hole in one: L Meade at 9th.

PENRITH: Men: Stroke: Ambrose: J Sharkey (15) C Rodgers (13) M Pilarowski (15) J Hind (12) 51.12. Scr: M Finnimore G Mccall M Munce T Saunders 56.

PYMBLE: Men: Stableford: R Nelmes (22) 41. 2B: G Winchester (17) M Macquillan (10) 48. Invit Team: R Nelmes (22) G Burdis( (Pennant Hills 21) 46. Women: L Dickinson (7) 37.

RANDWICK: Men: Stableford: 2B: A Fernendez (15) R Marshall (25) 41. A: C Piper (11) 35. B: J James (14) 32. C: L Floyd (19) 34. Scr: P Verrender 27.

RICHMOND: Medley: Stableford: A: W Palmer (6) 38. B: D Dray (17) 40 cb. C: G Wright (28) 44. Scr: M Whitmore 33 cb. Split Six: Div 1: D Swirski (15) M Whitmore (3) 68. Div 1 Scr: G Thomas R Kennedy 37. Div 2: R Matthews (15) D Gibbs (15) 78. Div 2 Scr: T Dimech L O’Carrigan 36.

RICH RIVER: Women: Par: East: V Kulbars (29) 5 up. Men: Par White: A: G Rogers (4) 6 up. B: C Simon (18) 5 up cb. C: P Craig (21) 5 up.

ROSEVILLE: Men: Stableford: A: D Gordon (7) 39. B: I Delaney (16) 41. C: K Clarke (27) 39. Medley: 2B: K Clarke (27) I Delaney (16) 47. Women: D Holden (27) 34. Veteran: A Russell (21) 40.

ROSNAY: Mxd: Stableford: 4B Agg: A: P McIlvenny (13) M McIlvenny (39) 65. Div 1: J Lepool (31) 33. Men: A: N Smith (15) K Graham (13) 79. A Scr: T Field C Hagarty 54. Div 1: R Kumar (5) 42. Div 2: S Sekulic (30) 45.

ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: 4B: Championship: P Christian (28) C Christian (36) 46. Centenary: C Williams (27) 36.

RUM CORPS: Men: Par: A: R Taylor (13) 5 up. B: A Mackenzie (23) 2 up.

SEFTON: Men: Stableford: A: P Bacon (12) 37 cb. B: G Kelleher (23) 43.

SHELLY BEACH: Medley: Stableford: 2B Agg: J Spears (10) B Moore (29) 70. Men: G Johnson (16) P Saunders (16) 72. A: S Woolford (3) 37. B: G Johnson (16) 38. C: R Bosden (24) 37 cb. Women: Div 1: J Harrold (23) 37. Div 2: J Cummins (37) 36.

SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: A: S Stalgis (11) 39. B: J Mathers (14) 41. C: A Arnott (24) 39. A Scr: I Asbury 36. . Woman: K Hansen (29) 40. 2B: N Flavell (16) S Young (16) 51.

SPRINGWOOD: Men: Stableford: A: E Brown (12) 40. B: P Tennant (19) 42. C: P Brown (20) 46. 2B Agg: P Tennant (19) G Meek (8) 80.

ST. MICHAEL’S: Men: Stableford: A: P Vella (10) 40. B: J Lee (16) 38. C: D Flaherty (28) 36. Scr: M Nocera 34. 2B: G Bell (12) A Bowen (31) 49. Scr: S Gibson J Scruse 38. Stableford 2B: Gold: G Russell (27) B Eames (27) 42. Women: Stableford: A Bowen (31) 42.

STRATHFIELD: Medley: Stableford: Cup: J Oh (19) 42. Div 1: J Georgiou (10) 38 cb. Div 2: D Wilson (16) 38. Div 3: J Punch (26) 36. Scr: J Fanning 34. Veteran Men: J Georgiou 38.

TALLWOODS: Men: Stableford: A: M Panada (10) 48. B: J Murphie (15) 43. C: S Stephens (27) 44. Women: Div 1: M Richards (24) 39. Div 2: J Panada (26) 39.

TERREY HILLS: Medley: Hole in one: R McKinley at 12th. Stableford: 2B Agg: S Baek (22) V Chandran (21) 48. A: V Ong (10) 39. B: E Pahjina (15) 40. C: N Germaine (31) 42.

THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: A: J Banfield (9) 39. B: B Harrison (14) 38 cb. C: W Reilly (22) 38. A Scr: R Lucas 31. Hole in one: P Goffin (NSWGC) at 4th.

THE COAST: Men: Stableford: B: J Hopkins (16) 42. A Scr: P Bonomy 32. C: . 2B: S McDermott (19) P Connop (20) 47. Women: Div 1: L Foran (19) 36. Div 2: J Skippen (36) 38.

THE LAKES: Stableford: D Deverich (8) 38. B Petersen (15) 37 cb. J Kavanagh (23) 37. Scr: A Ryals 32.

THE RIDGE: Mxd: Stableford: A: C Willis (3) 44. B: R Reyes (13) 43 cb. C: P Mott (32) 45. Men: Hole in one: S Pearce at 15th.

TOUKLEY: Men: Stableford: 4B: A Henderson (12) W Benstead (32) 46 cb. 4B Scr: R Oliver B Willett 40. A: D O’Toole (10) 39. B: A Hepburn (18) 39. C: D Tormay (27) 39. Women: K McKinnon (10) 30.

TUNCURRY: Men: Stableford: A: M Ware (12) 39 cb. A Scr: B Germon (0) 36. B: G French (13) 38. B Scr: M Spooner (15) 21. C: J Faint (21) 46. C Scr: M Brogan (19) 20.

TWIN CREEKS: Men: Par Gold: A: A Pondekas (9) 4 up. A Scr: M Pearce 38 up. B: E Kim (19) 4 up. B Scr: C Park 22 up. C: P Fittler (20) 3 up. C Scr: G Warry 19 up. Women: Green: S Riotto (28) 1 down cb.

WAKEHURST: Men: Stableford: A: B Mason (0) 41. A Scr: B Mason 41. B: S Uto (16) 41. B Scr: S Uto 25. C: S Lee (24) 40. C Scr: P Morris 17. Women: H Garvey (12) 35. Mxd: Irish Team: M Calder (32) N Bull (31) P Stobo (22) R Schmidmaier (14) 94.

WALLACIA: Men: Stableford: 2B: N Vial (29) D Komarek (14) 47. Scr: C Holmes M Holmes 41. A: M Bateup (5) 41. B: S Francis (14) 39 cb. C: E Scicluna (18) 36 cb. Women: S Owen (19) 36.

WARRINGAH: Mxd: Stableford: 2B: J Thompson (33) J Nairn (13) 50. A Scr: M Anderson 34. A: J Nairn (13) 42. B: J Klein (15) 40. C: D Meakins (24) 40. D: A Andresen (30) 38 cb.

WENTWORTH FALLS: Mxd: Stableford: 2B: T McQuillan (18) L McCracken (24) 48. Men: T McQuillan (18) 44. A Scr: B Djura (0) 68. Women: K Harrison (36) 38.

WINDSOR: Men: Stableford: Div 1: S Garrick (14) C Conway (17) 51. Div 1 Scr: D Farrugia C Nelson 36 cb. A: K Samy (13) 39 cb. B: J Bailey (20) 40. C: C Summers (27) 41.

WOOLLAHRA: Men: Stroke: Shield: N Lagesse (11) 133. N Gill (13) 134. A: N Lagessse (11) 68 cb. B: E Greenwood (20) 63. C: F Kleiner (26) 66.

WOOLOOWARE: Men: Stableford: A: A Heather (5) 39. B: A Nasralla (14) 40. C: F Heather (25) 35. A Scr: M Rugless (4) 31.

WYONG: Men: Stableford: A: B McNay (8) 42. B: K Murray (15) 44. C: R Smith (26) 42. A Scr: D Grogan 36 cb. 2B: M Fisher (9) M Awadallah (7) 48.

YARRAWONGA MULWALA: Stroke: Medal: Lake: B/Medal: K Shalders (25) 66. A: P Oldfield (15) 68. Murray: B/Medal: W Rogasch (26) 68. A: S McRae (13) 69. Women: Stableford: Div 1: C Pukallus (16) 36. Div 2: I Cocks (24) 37. Div 3: K Bridgeman (33) 38.

SHARE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Close Menu