NSW & ACT Daily Club Golf Results – 16 November 2019

Daily Club Golf results for 16 November 2019 from across regional New South Wales, the ACT, and metropolitan Sydney

ANTILL PARK: Women: Stableford: S Kennedy (9) 38. Medley: Stableford 2B Agg: White: J Maney (36) R Mcalpine (22) 82. R Berger N Wood 58. Men: A: N Wood (6) 39. B: E Wyszynski (16) 40 cb. C: J Maney (36) 44.

ASQUITH: Men: Stableford: A: D Atkins (12) 41. B: T Misaka (18) 43. C: C Chae (22) 39 cb. Scr: M Harvey (2) 35. 3B Agg: B Folkard (1) R Kirk (14) T Greenwell (13) S Loccisano (19) 109 cb.

AVALON: Women: Stableford: S Malchin-Barford (32) 36.

BALGOWLAH: Mxd: Stroke: Ambrose: M Cook (17) B Colwell (24) S Macdonald (22) K Macdonald (41) 44.

BANKSTOWN: Men: Stroke C’ship: Black: A: L Killen 301. B: D Sampson 325. C: D Aurelius 356. D: S Facer 368. Medley: Stableford: A: H Gourlay (9) 40 cb. B: M Eyles (13) 37 cb. C: S Whyte (27) 40.

BARNWELL PARK: Men: Stableford: A: A McLucas (12) 38. B: M Rose (17) 42. C: P Barry (20) 47. 2B Agg: P Barry (20) B Peatey (7) 84.

BAYVIEW: Medley: Stableford: Team: D Rubin (16) L Rubin (25) B Fowler (36) J O’Mara (18) 94. Men: A: D Jeffrey (10) 40. B: J Dixon (19) 41. C: L Rubin (25) 42. Scr: D Jeffrey 31. Women: Div 1: S Calabretta (16) 38. Div 2: R Mason (43) 36.

BERMAGUI: Women: Stableford: Div 1: C Rudneski (20) 35. Men: A: H Loth (3) 39. B: A Stenhouse (21) 34 cb. C: R Holdsworth (34) 38.

BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: Team: A: A Sinclair (17) J Hourn (20) S O’Brien (14) P Lazaropoulos (21) 96. A: T Coleman (11) 41. B: B Port (17) 42. C: T Fedes (21) 44. A Scr: B Turner 31.

BEXLEY: Medley: Stableford: T Carr (40) 35. Men: 2B Agg: J Atanasovski (11) P Wu (13) 77. A: P Aroney (11) 38. B: L Zahra (14) 41 cb. C: M Buckley (21) 44. Scr: B Russell 34.

BLACKHEATH: Medley: Stroke: Ambrose: B Cameron A Lawson (4.8) 59.3.

BONDI: Men: Stableford: 2B: D Callen (18) J Unicomb (22) 50. D Callen (18) 40.

BONNIE DOON: Men: Stableford White: A Scr: Z Morcillo (2) 35. A: G Jowett (8) 39. B: A Gallelli (13) 42. C: P Fuzes (22) 40. D: D Duchen (34) 35.

BONVILLE: Medley: Stableford: 2B: Div 1: M Smith B Middleton 45 cb. A: R Fisher (11) 36 cb.

BREAKERS: Men: Stableford: K Bennett (32) 41. Women: S Fuller (37) 44.

CABRAMATTA: Men: Stableford: 2B: Div 1: V Pham (13) J Shek (8) 45. Div 2: B Bissett (24) P Martinuzzi (15) 48 cb. Div 1 Scr: W Park S Speller 41. A: G Stafford (8) 40. B: V Pham (13) 38 cb. C: T Haining (15) 37. D: M Greentree (25) 42.

CAMDEN: Women: Stableford: A: M Malcolm (16) 37. C: C Pettitt (29) 36 cb. 2B Agg: M Malcolm (18) A Brady (18) 70. Men: A: W Shaw (9) 42 cb. A Scr: M Arnold 37. B: A Chaperlin (18) 40 cb. B Scr: T Murphy 25 cb. C: I Brodie (33) 42. C Scr: R Lowe 21. 2B Agg: M Arnold (4) B Moyes (6) 82. 2B Agg Scr: M Arnold L Hudson 70.

CAMMERAY: Men: Stableford: A: M Erichsen (12) 41. B: N Hood (13) 41. C: B Pritchard (25) 39. Women: L Edwards (33) 36.

CAMPBELLTOWN: Men: Stableford: A: C Holden (11) 40. A Scr: S Vaugh n (4) 33. B: L Kable (18) 43. B Scr: W Nelson (13) 23. C: B O’Keefe (29) 43. C Scr: J Waltho (22) 18. 2B: K Sheppard (29) R Mancell (15) 49.

CARNARVON: Men: Stroke: Medal Nov: A: B Arnold (12) 68. A Scr: S Moylan 74. B: S Kari (13) 67. B Scr: A Salkeld 82. C: B Waterworth (23) 67. C Scr: M Sullivan 91.

CASTLECOVE: Women: Stableford: R Hamilton (22) 42. Men: Stableford White: R Whyte (13) 44. 2B Multi: G Daniels (16) R Whyte (13) 90.

CHATSWOOD: Medley: Stableford: A: G Seeto (11) 36. B: C Stauber (17) 40. C: M Hood (25) 44. 2B: M Hood (25) M Wheelahan (25) 78.

CONCORD: Men: Hole in one: J Maressca at 14th. Stableford White: A: J Protheroe (7) 41. B: D Wailes (14) 38 cb. C: J Biazzo (27) 41. 2B: J Kayrouz (26) G Gaitanos (9) 48. 2B Scr: M Thomas M Reardon 36.

CROMER: Jnr: Stableford: 9-hole: T Clear (36) 18. Medley: 4B: C Stone (21) J Ramsay (22) 47 cb. J MacQueen (28) 40. Men: Stroke C’ship: Black: N Phelps bt S Floyd 5-4. Stroke: A res: C Macgregor bt A Hamilton 3-2. B res: W Gough bt S Bretnall 19th. C res: J Arcus bt L Power 8-6. Women: C’ship: K Wang bt M McEnallay 6-5. Bronze: J Polglase bt M Kobayashi 4-2. Bronze 2: L Hewitt bt C Horne 2up. C res: J Bluett bt C Stanton 8-6.

CRONULLA: Men: Par: A: P Hilder (13) 4 up. A Scr: M Thompson (4) sq. B: L Reynolds (20) 6 up. C: M Gerard Beardsley (21) 5 up.

CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B: D: L Jordan M Mai 52 cb. D Scr: A Barakat J Madeleine 41. Div 1: G Gormly (12) 41. Div 2: P Spears (17) 44. Div 3: L Jordan (21) 48. D Scr: A Barakat 36.

DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: J Delaney (18) F Vincent (30) 45. Div 1: J Delaney (18) 39 cb. Div 2: P Niumata (24) 42. Stroke: Foursome C’ship: Div 1: K Harden (12) J Sullivan 145. Div 1 Scr: D Ayre C Fitzsimmons 151.

EASTLAKE: Medley: Stableford White: A: S Wong (9) 40. B: T Aravanis (13) 39 cb. C: L Sharland (30) 39 cb. A Scr: T Fisher (5) 32.

ELANORA: Men: Stableford: Hcp: A: M Renshaw (12) 33. B: J Downing (15) 41. C: W Duncan (33) 38. A Scr: K Donohoe (1) 77.

FOX HILLS: Men: Stableford: Team: D Parker G Clarke C Sutanto P Mainali 98. Scr: J Bishop C Boyce C Delaney W Martlew 77. A: G Maguire (5) 40. B: V Sikwila (17) 41. C: D Parker (24) 41.

GEORGES RIVER: Stableford: 2B: Div 1: K Mannix (8) R Kelly (26) 50. A: K Mannix (8) 41. B: J Webster (14) 43. C: P Cotterill (25) 43.

GIBRALTAR: Medley: Stableford: 2B Agg: A Bray (8) M Eschbank (19) 80. S Shute (11) 38.

GLENMORE: Stableford: Div 1: D Cox (8) 41 cb. Div 1 Scr: J Mills 33 cb. Div 2: A Borg (23) 42. Div 2 Scr: B Pearson 17. 2B: K McClung (20) G Davies (15) 50.

GORDON: Men: Stableford Black: A: S Basford (7) 39. B: W Robertson (17) 43 cb. C: M Noonan (22) 42. Stableford: 2B: M Noonan S Lisk 49.

GOSFORD: Men: Stroke: Trophy: A: R Whyte (5) 66 cb. B: J Bell (17) 69. C: D Hwang (20) 67. D: P Farley (26) 64.

HARRINGTON WATERS: Medley: Stableford: Div 1 : S Griffiths (21) 36. Div 2: B Nowland (29) 39 cb.

HAWKS NEST: Men: Stableford: A: D Allen (13) 37. B: A Grant (21) 42. C: L Muir (23) 41. Women: A: D Nummy (26) 36 cb. B: J Merryweather (32) 35.

HIGHLANDS: Men: Stroke C’ship: Black: A: D Payne 304. B: W Temporali 365. C: G Kell 375. Snr: G Lillie 333. Women: Stroke: C’ship: D Finlaison 255. Men: Stroke Black: A: D Payne (6) 67. B: P Cornwell (19) 68. C: N Cooper (22) 71. Women: Stroke: W Thomson (22) 71 cb. Medley: Stableford: G Rech (15) 45.

HORIZONS: Men: Stableford: W Bower (34) 41. Women: L Fowler (18) 37 cb.

HURSTVILLE: Medley: Stableford: 2B: M Sharman (25) J Lee (14) 50. Men: A: J Worthington (12) 38 cb. B: G McSweeney (18) 43. C: M Mills (29) 44. Women: L Samuelson (40) 39.

JAMBEROO: Women: Stableford: R Sheath (32) 31. Men: Stroke: D Roberts (28) 61. Medal Nov: A: P Paris (10) 67. B: L Dare (18) 61. C: J Ellsmore (25) 64. D: D Roberts (28) 61. Gold Medal: A: P Paris (10) 67. B: D Campbell (18) 63. C: G Carroll (18) 63. D: D Roberts (28) 61.

KAREELA: Jnr: Stroke: C Climie (30) 63. Men: A: J Gibson (8) 57. A Scr: B Hill (5) 64. B: M Price (14) 62 cb. B Scr: S Crane (13) 76. C: T OShea (21) 60. C Scr: D Lane (22) 85 cb.

KILLARA: Men: Stroke: 2B: A: A Stringfellow (12) A Newman (20) 62. A Scr: M Finfer B Finfer 66.

KOGARAH: Men: Stroke: Medal Nov: A: B Woods (10) 56 cb. A Scr: B Hayden 59 cb. B: J Cooper (18) 51. C: P Cester (20) 53.

LAKESIDE: Women: Stableford: Split Six: S McBlain (28) C Fehrenbach (32) 71. A Pitt (22) 38. Stroke: C’ship: Div 2: K Seery (23) 97. Men: Stableford: M Coffey (24) R Thomas (27) 46 cb.

LANE COVE: Men: Par: 2B: W Heim (21) K Mcgarry (20) 10 up cb. D Haugh (28) 6 up.

LEONAY: Medley: Stableford 2B: White: A: C Carruthers (5) 45. B: P Fowler (17) 39. C: T Muller (20) 41. D: P Macaraeg (25) 39. A: C Carruthers W Worthy 48 cb. A Scr: C Carruthers W Worthy 43.

LIVERPOOL: Men : Stableford: A: A Tran (11) 40. B: A John (14) 43. C: M Johnson (GenY) (24) 42. 2B: J Sutton (36) M Johnson (24) 50. 2B Scr: D Cirillo S Jung 39 cb.

LONG REEF: Men: Par: A Scr: L Edgell 3 up. A: M Dennis (10) 5 up. B: M Frith (15) 5 up. C: M Bowyer (19) 5 up. Women: M Rowland (27) 2 up.

LYNWOOD: Women: Stableford: Div 1: J Smith (12) 38. Div 2: T Eastaway (26) 35. Men: Stableford White: A Scr: B Ellam 37. A: M Powell (10) 42. B: T O’Connor (13) 43. C: A McCracken (20) 45. Medley: Stableford: 2B Agg: G McCracken (14) 79. A McCracken (20) 79.

MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford Black: A: A Arnold (9) 42. Stableford: B: L Maturana (18) 44. C: M Koski (22) 45.

MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B: I Robertson (36) R Weller (20) 45 cb. Men: Stableford Black: A: B Wunderlich (1) 38 cb. B: G Cosier (15) 33 cb. C: P Fradd (22) 40. Women: Stableford: A Cummings (18) 34.

MAGENTA SHORES: Medley: Stableford: 2B: H Buchanan (20) A Eager (31) 47. Men : A: S Burrell (+1) 40. B: M Martin (19) 39. C: G Hall (22) 36. Women: Div 1: R Murray (19) 38. Div 2: A Eager (31) 38.

MANLY: Men: Stableford: A: D Tallack (13) 41. B: N Sidery (18) 39. C: N Imhoff (29) 36. A Scr: P Howard (5) 32. Women: G Rae (1) 33. Men: Stableford White: C Golis (34) 37. Medley: Stableford: 2B: J Bergin (18) D Hughes (22) 48 cb.

MARRICKVILLE: Mxd: Stroke: Bowl: A: D Fletcher (1) 59. A Scr: D Jones 64. B: P Stafford (11) 55. B Scr: A Kinghorn 68. C: G Jenner (14) 56. C Scr: D Christie 75. Veteran Men: R Moffatt (12) 57. Scr: T Shaw 67. Stableford: B Dunn (28) 32.

MASSEY PARK: Men: Stableford: Father/Son Trophy: G Waide (27) J Waide (25) 49. 2B: P Robinson (13) T Walsh (16) 49. T Walsh (16) 43. Scr: D Smith 34. Women: Div 1: J Smith (13) 37. Div 2: B Reynolds (26) 38.

MONA VALE: Men: Stroke Medal Nov: Black: A Hawkins (+3) 74. Stableford Yellow: K Vines (31) 35. Stableford: A: S Cousins (12) 41. B: S Martin (17) 38. C: G Samuel (26) 41. A Scr: S Cousins (12) 29. 2B: G Kirkham (18) G Samuel (26) 52.

MONASH: Men: Stableford: A: G Howe (10) 42. B: G Shulman (13) 39. C: P Todd (20) 41. Stableford White: J Martin (23) 36. Stableford: Div 1: A Pritchard-Davies (13) G Howe (10) 51. Div 2: J Davis (19) R Marrett (22) 47. 2B Scr: G Rogers B Jardine 41.

MOORE PARK: Men: Stroke: C’ship: A Scr: S Johnson bt J Boediman 3-2. A: K Kim bt G Braid 4-3. B: H Boys bt R Fredericos 4-2. Stroke White: C: V Di Bella bt S Shin 1up. Women: Stroke: A: L Quilliam bt G Dooley 1up. B: K Armstrong bt L Kendall 20th. Men: Stableford White: A: M Mayer (9) 42. B: S Moon (15) 41. C: S Shaw (25) 42. Stableford: Scr: K Pattenden 33 cb. Women: S Mori (36) 37.

MOSS VALE: Men: Stroke: Ambrose: C Bauer (15) D Leaper (6) 59.75. Women: L King (15) S Shallis (17) 68. Medley: Stableford: T Irvne (32) 36.

MT BROUGHTON: Medley: Stableford: J Cassidy (13) 38 cb.

MUIRFIELD: Medley: Stableford: 2B: P Won (14) J Won (27) 52. A: J Turnbull (9) 39. B: D Song (14) 42. C: J Soussan (27) 44.

NELSON BAY: Men: Stroke: A: S Quinn (9) 69. B: R Moore (21) 65. C: G Arndell (27) 69. Stableford: A: T Rossi (14) 39. B: J Bannerman (22) 42. C: B Foley (31) 37. Women: H Georgiadis (28) 41.

NEWCASTLE: Stableford: A: L Brien 38. A Scr: J McCarthy 31 cb. B: T Allen 42. C: B Smith 39.

NORTH RYDE: Men: Stroke: Foursome C’ship: A: B Wilson L Cincotta 148. B: S Panetta D Mead 165. C: G Edwards R Lawson 187. D: P Town T Brick 209. Stableford: 2B: J Chaina (19) M Seo (32) 50. A: K Van Epen (12) 42. B: T Hackett (19) 43. C: A Yee (21) 41. D: R Taylor 38.

NORTHBRIDGE: Men: Stableford Trophy: White: Z France (26) 42 cb. A: S Thomas (12) 40. B: G Morel (15) 42. C: N Padoa (24) 42. A Scr: P Banbury 31. Women: Green: P Shearman (21) 37.

NSW: Men: Stableford: B Balzer (14) 40. Scr: A Rachid 35. Stableford White: G Phillips (25) 36. Gold: J Kelly (27) 39. Women: Stableford: L Salkinder (19) 34.

OATLANDS: Medley: Stableford 4B: White: S Thomson (30) M Hanmer (8) 51. Men: A: M Hanmer (8) 41. B: N White (16) 41 cb. C: D Brimicombe (34) 43. Trophy: S Thompson (30) 46. D Brimicombe (30) 20. Women: Yellow: K Lim (18) 35.

PALM BEACH: Men: Stroke: A: K Clough (6) 66. B: M Hill (14) 60. C: R Slee (25) 60. D: J Dieters (30) 72. A Scr: M Upton (5) 72. B Scr: K Neilsen (14) 77. C Scr: D Hill (21) 82. D: N Bubalo (28) 106. Women: Stableford: J Warner (37) 35.

PENNANT HILLS: Men: Stableford: A: T Roberts (11) 40. A Scr: D Maguire 34. B: A Martin (16) 38 cb. C: P Macmillian (19) 40 cb. Trophy: P Watts (5) 37.

PENRITH: Men: Stableford 2B: White: T Leitch (16) T Leitch (24) 52. 2B Scr: J Roberts B Jones 40. A: C Coulter (11) 41 cb. B: G Allsopp (16) 41. C: L Fogg (26) 45 cb.

PYMBLE: Mxd: Stableford: 4B: A Mcdermott (11) 50. B Mccully (25) 50. Men: P Winder (24) 43. Women: M Henry (17) 37. Men: Hole in one: A Orr at 3rd. Stable ford: B McCully (hay) (25) 44.

RANDWICK: Men: Stableford: Irish Team: F Squadrito (11) J Lamb (18) R Turner (20) 88. A: R Fernandes (5) 39. B: J Johnson (14) 38. C: T Helmrich (28) 42. Scr: S Todd 34.

RICHMOND: Medley: Stableford: 2B Multi: Div 1: D Gilbert J Rutter 45 cb. Div 2: J Howes C Heffernan 49. A: S Burdekin (11) 36. B: K Flanagan (14) 41. C: J Wallace (23) 40. A Scr: W Jones 28.

ROSEVILLE: Medley: Stableford: 2B: M Jensen (23) R Napier (32) 50. 2B Scr: D Fitzpatrick (6) C Foley (4) 38. Men: Stableford White: A: J Wilcher (8) 39. B: S Barbera (14) 41. C: M Jensen (23) 38. Green: M Cowley (21) 37. Women: Stableford: M Forrest (32) 36.

ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: Championship: S McLeland (24) 32 cb. Centenary: S Wadsworth (37) 42. Men: Stableford 4B: Championship: White: M Buckley (9) 42 cb. C Sayers (10) 42 cb. J Gilder (15) 47. C Bavin (22) 47.

RUM CORPS: Men: Stroke: Ambrose: G Bentley J Paz (7.25) 55.75.

RYDE-PARR AMATTA: Medley: Stableford: A: B Oakey (11) 37. A Scr: P Doig 34. B: J Skilbeck (14) 37. C: S Clifton (23) 40. D: N Wamback (32) 49. 2B: Div 1: J Morgan (11) R Stewart (17) 46. Div 2: N Wamback (32) T Smith (31) 55.

SEFTON: Men: Stableford: A: M Khoury (9) 38. B: R Gilzean (17) 40.

SHELL COVE: Stableford: 2B: J McGrath C Voss 47. 2B Scr: T Persson C Farnham 40. 2B: M Buchanan G Sutherland 48. 2B Scr: J Toomey R Andreeski 39. 2B: B Kime P Gates 49. 2B Scr: A Brunero T Weston 38.

SHELLY BEACH: Medley: Stableford: 2B Agg: J Linnet R Butler 79. Men: N Rigby C Rigby 83. A: S Cameron (3) 42. B: C Rigby (15) 43. C: G Barwick (28) 44. Women: Div 1: S Hines (18) 40 cb. Div 2: L Sliwinski (38) 40 cb.

SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: 2B Multi: R Goodwin (15) R Gunning (15) 110. A: P Connor (8) 39. B: R Hancock (16) 43. C: P Herrick (25) 41. Div 1: G Pottenger (14) 39.

ST MICHAELS: Men: Stableford 2B: White: G Cor (33) J Koppl (9) 51. 2B Scr: D Glynn C Johnson 37. Hcp: B Ginsberg (10) 37. T Hassan (15) 39. G Cor (33) 44. Scr: O Janscheck 34. Hcp: Gold: T Russo (31) 39. 2B: A Millauro (27) S Zappia (23) 44.

STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford 2B: White: A: C Gallen (5) 39. B: J Bell (13) 39 cb. C: T Stalgis-Bilinski (29) 40 cb. Div 1: T Burke (19) M Morrissey (9) 48. Div 2: W Bow (28) B Webb (13) 46. Div 1 Scr: S Baird C Gallen 37.

STRATHFIELD: Medley: Stableford: 2B: A Chai P Barlow 48. 2B Scr: Y Kim H Kim 38. Div 1: R Lee (9) 39 cb. Div 2: P Barlow (23) 41. Scr: Y Kim 38.

TALLWOODS: Men: Stroke: A: S Williams (14) 69. P Hanna (18) 70. B: T Kemp (23) 71. P Stephenson (23) 72. Women: K Gordon (24) 74 cb. P Livermore (27) 74.

TERREY HILLS: Medley: Stroke: A: M Manassen (1) 71. B: M Burgess (14) 70. C: R Smallwood (20) 65. A Scr: M Manassen 72.

THE COAST: Men: Stableford: A: T Harriott (12) 38. A Scr: R Macey 30. B: M Millican (13) 40. B Scr: R Ferris 28. C: M Cummins (26) 43. C Scr: R Fairfax 22. Women: 4B: V Teichman (39) E Fourie (34) D Craven (39) L Foley (31) 76.

THE LAKES: Stroke: Medal of Medallists: J Hawkes (4) 70. J Baker (18) 66. Scr: S Beck 68.

THE RIDGE: Mxd: Stableford: A: P Hema (8) 43. B: C Judge (19) 41. C: P Mott (35) 42.

TOUKLEY: Men: Stableford: 4B: S Stokes W Whitney 51. 4B Scr: E Kirkland R Purcell 37. A: W McGovern (10) 40 cb. B: C Killen (15) 41. C: S Taylor (27) 42. Women: K McKinnon (8) 31.

TWIN CREEKS: Men: Stroke Black: A: M Cheshire (6) 70. A Scr: C McMillan (+1) 74. B: J Lansley (7) 67. B Scr: J Lee (10) 79 cb. C: A PelleGrino (26) 69. C Scr: R Fung (21) 92. Women: Green: J Kang (18) 72.

WAKEHURST: Mxd: Stableford: 2B Agg: A: B Foote (24) H Auton (31) 77. A Scr: S Holland J Martin 64. Men: Stroke: Cup: A Scr: S Holland (4) 70. Stableford: J Reid (15) 44. B Scr: J Reid 30. C Scr: C Michael 19. Women: L Donnelly (19) 36.

WALLACIA: Men: Par 2B: White: C Stephenson (21) C Steph enson (19) 15 up. 2B Scr: C Holmes R Lee 4 up. A: P Tarbotton (11) 5 up cb. B: C Stephenson (19) 11 up. C: C Stephenson (21) 6 up.

WARRINGAH: Men: Hole in one: B Thomson at 12th. Stableford: A: I Tink (19) B Smith (23) 48 cb. A: S Rankin (10) 42. B: P Soiland (19) 43. C: M Genna (25) 39. D: J Tierney (32) 41. Medley: Scr: S Springall (3) 33.

WENTWORTH FALLS: Women: Stroke: L Loftus (23) 65. K Regan (23) 69.

WINDSOR: Men: Stableford: 4B: Div 1: H Matthews (35) M Goddard (8) 49. A: P Gillham (12) 40. B: D Galvin (17) 42. C: G Place (36) 37 cb.

WOOLLAHRA: Men: Stableford: 2B Agg: S Zets (25) J Rooz (27) 76. Div 1: R Nahum (14) 40. Div 2: T Hamilton (18) 40. Div 3: S Zets (25) 38 cb.

WOOLOOWARE: Men: Stableford: A: P Ikutegbe (11) 41. B: T Eastburn (16) 43. C: R Lombo (23) 44. Scr: C Jamieson 33. Hole in one: S Willis at 9th.

WYONG: Men: Stableford: A: T Hook (7) 39 cb. B: G Todd (18) 41 cb. C: J Williamson (28) 43. A Scr: C Wickham 34. 2B Agg: G Saunders (10) W Kernaghan (22) 78.

SHARE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Close Menu