NSW & ACT Daily Golf Results 24 August

ANTILL PARK: Women: Stableford: S Kennedy (9) 36 cb. Medley: Stableford Irish Team: White: B Elliott (22) B Potter (19) D Evans (17) B Millan (7) 124. Scr: N Wood K Mcguire P Bradley S Warren 90. Men: A: P Nicoll (8) 39 cb. B: T Broadhead (15) 37. C: M Tisdell (32) 40.   
ASQUITH: Men: Stroke: Ambrose: J Lumby C Kim S Hwang C Carver (7.575) 53.375. A Scr: L Malcolm N Cosgrove L Williams K Whittaker 57.   
AVALON: Women: Par: J Pike (28) 7 up. Trophy: J Pike (28) 6 up. Stroke: Singles KO f: C Gardner bt S Burden 4-3.   
AVONDALE: Men: Stableford White: A: R Nicholson (10) 42. B: D Khadka (16) 38. C: B Thomas (19) 36. A Scr: A Fitzsimmons 34. Women: Stableford: A: C Cochrane (10) 32. B: S Scrimshaw (17) 35. C: T Foulkes (28) 68. A Scr: S Thompson 29. Hole in one: White: S Selva at 15th.   
BALGOWLAH: Mxd: Stroke Canadian Foursome: White: D Bailey (19) D Hill (14) 63.625.   
BANKSTOWN: Medley: Stableford: A: P Salameh (9) 39. B: E Guthrie (16) 44. C: P Richardson (23) 41 cb. 2B: E Guthrie J North 51. 2B Scr: P Salameh M Sandilands 40.   
BARDWELL VALLEY: Stableford: 2B: T Riches (11) W Coulter (20) 44 cb. R Redden (27) 36 cb. Scr: I Elliott 68. Medley: Stableford White: W Coulter (20) 44 cb.   
BARNWELL PARK: Women: Stableford: T Roach (12) 43. Men: A: S Laws (3) 43. B: D Hong (15) 40. C: J Garcia (25) 44 cb. 2B Agg: A Toson (28) G Pettenon (24) 81.   
BAYVIEW: Men: Stableford Black: A: S Whitfield (11) 38. B: B Gilbert (16) 38. C: S Dowdall (34) 40. Stableford: K Fitzpatrick (29) 41. Medley: Scr: R Loewenthal (2) 29. Women: Div 1: S Poate (20) 34. Div 2: T Gillett (23) 40. Medley: 2B: M Lawther 74. S Dowdall 74.   
BERMAGUI: Women: Stableford: B Whiffen (24) 33. Men: Par: A: M Carr (14) 8 up. B: W McKenzie (18) 5 up. C: G Lingard (26) 4 up.   
BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: C Price (28) 23. A: A Rennie (8) 12 cb. B: K Wilson (20) 19. C: N Stergiou (22) 18. A Scr: S Coghlan -2.   
BEXLEY: Men: Stableford: 2B Agg: R Thomas (23) M O’Farrell (15) 83. A: G Heffernan (5) 40. B: P Poulos (19) 43. C: A Knittl (31) 41. A Scr: S Capuano (5) 35. Women: D Castle (34) 33.   
BLACKHEATH: Medley: Stableford: 4B: M Allen (10) R Allen (45) R Starkey (39) Y Murray (24) 51. Men: D Glasson (32) 38. Women: Y Murray (24) 38 cb.   
BONNIE DOON: Men: Stableford White: A: B Barnett (1) 37. B: T Maw (18) 36. C: D Woodbury (22) 38. A Scr: J Bell 36. Gold: D: D Duchen (36) 28.   
BOTANY: Men: Stableford: 2B Multi: G Snook (8) J Burke (24) 74 cb.    BOWRAL: Women: Stableford: C Levy (26) 36. Men: Stroke: Ambrose: T Downing (19) N Dudgeon (21) W Roberts (9) 58-5/6.   
BREAKERS: Women: Hole in one: N Henderson Medley: Stableford: 4B: C Baker (21) K Baker (15) P Searle (22) P Searle (45) 119. Men: P Loveridge (10) 39. Women: A McInnes (30) 39.   
CABRAMATTA: Men: Stableford: 2B: Div 1: W Alvarez (8) D Finocciaro (16) 43. Div 2: A Thomas (23) P Martin (15) 46. Div 1 Scr: O Woodley R Rodrigez 36. A: L Markovski (5) 38. B: S Collins (15) 36. C: J Morarescu (17) 32 cb. D: S Scott (21) 38.   
CAMDEN: Women: Stableford: A: J Matheson (16) 37. B: P Dilucchio (22) 36 cb. C: M Poulton (27) 35. Split Six: P Dilucchio (22) A Wilson (30) 65. Men: A: D Grzelak (11) 38 cb. A Scr: C Banks 31. B: N Rendell (19) 39. B Scr: F Michael 23 cb. C: I Piper (25) 42. C Scr: T McConkey 19. Split Six: D Grzelak (11) F Michael (15) 73.   
CAMMERAY: Women: Stroke: K Thompson (35) 75. Men: Stableford: 2B: M Owens (4) B Thompson (27) 45. M Owens (4) 38.   
CAMPBELLTOWN: Men: Stableford: A: L Walker (11) 38 cb. A Scr: C Matthews 31. B: S Oxford (18) 39. B Scr: G Winnall 23. C: K Sheppard (32) 38. C Scr: C Clissold 19. 2B Agg: R Berthon M Mannion 47. Hole in one: S Robson at 12th.   
CARNARVON: Men: Stableford: Split Six: P Muscat (10) J Ford (12) 77. A: A Males (9) 40. B: M K Kwon (14) 44. C: J Lee (22) 40 cb.   
CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: L Gratland (14) D Laws (14) 48. A: D Sayer (9) 41. B: M Voger mason (13) 37. C: I Wilkie (18) 38. 2B: K Lowrey (29) A Booth (30) 51. A: D Harvey (8) 40 cb. B: M Pupo (13) 40. C: A Booth (30) 41. 2B Scr: I Lowe C Yun 40.   
CASTLECOVE: Women: Stableford: J King (33) 38 cb. Men: Stableford Team: White: P McCarthy (26) R Wallace (12) N Pitt (19) B McKenna (28) 53.   
CHATSWOOD: Medley: Par: A: R Pearse (12) 3 up. B: W Gay (18) 2 up. C: R Li (25) 2 up. 2B: J Thomson 8 up. M Graham 8 up. Women: Stableford: H Toovey 33.   
CONCORD: Men: Stableford White: A: B Donohoe (9) 39. B: D Vas (14) 45. C: S Bates (21) 39 cb. 2B: D O’Brien (26) B Elliot (36) 48. Stableford: 2B Scr: R Tregeagle R Younan 35.   
CROMER: Medley: Stableford: 4B: A Perrin (11) J Edward (14) 48. A Scr: C Rae 37. A: D Fitzpatrick (8) 39. B: J Edward (14) 39. C: D Gilmour (22) 39 cb. Trophy: J Edward (14) 39 cb. Hole in one: B Seaborn at 9th.   
CRONULLA: Men: Par: A: M Gillard (10) 3 up cb. B: P Beardsley (19) 6 up. C: J Collier (26) 7 up. A Scr: S Brown (4) 2 down cb.   
CUMBERLAND: Men: Stableford: Team: G Gormley J Gormley Z Mercan D Gillan 128. Scr: R Shield M Smith F Daoud M Murphy 90. A: M Doig (11) 43. B: J Gormley (15) 42. C: R Cruise (24) 42.   
DUNHEVED: Men: Stableford: Trophy: K Harden (16) J Sullivan (12) 66. 2B Agg: Div 1: K Stindl (15) G Williams (15) 68. Div 1 Scr: R Kellam G Shute. Div 2: G Shirley (22) A Stenning (16) 73. Div 1: S Walker (12) 40. Div 2: B Holman (22) 41.   
EASTLAKE: Medley: Stableford: 2B: Div 1: D Wong (18) J Ong (7) 46. Div 2: M Zee (6) W Devecchis (21) 41. Div 1 Scr: H Holohan S Campbell 35. A: J Ong (7) 38. B: D Wong (18) 38. C: M Lacherdis (21) 34. Div 1 Scr: M Stephens (1) 35. Hole in one: B Parry at 17th. Stableford Black: S Wong (10) 42.   
ELANORA: Men: Stableford: 4B: R McDonald (21) N Ampherlaw (21) 46. Hcp: R Strang (23) 42.   
EVERGLADES: Medley: Stableford: 2B Agg: Div 1: M Duncum (21) J Farrugia (31) 75. A: J Bowran (7) 38 cb. B: G Tearall (13) 42. C: W Wickens (20) 40. D: R Papps (25) 39.  FORSTER: Men: Par White: A: B Brooker (7) 4 up. A Scr: B Germon (-1) 2 down. B: W Davey (18) 6 up cb. B Scr: K Scalmer (16) 9 down cb.   
FOX HILLS: Men: Stableford: 2B: P Marscham (21) M Timbs (15) 50. Scr: K Moodley M Rajca 36. A: M Lee (8) 37. B: M Timbs (15) 41. C: B Webb (Cumberland 33) 46.   
GEORGES RIVER: Stableford: Irish Team: Div 1: A Hobbs (15) J Singh (18) K Rodoreda (10) G Stanford (21) 94. A: A Johnston (7) 40. B: P Roberts (16) 41. C: P Cotterill (26) 42. Women: A Gollan (25) 38.   
GIBRALTAR: Medley: Stableford: 2B Agg: Div 1: C Campbell (17) T Carroll (20) 82. Div 1: G Hartnup (16) 40.   
GLENMORE: Stroke: Div 1: S Zingle (0) 72 cb. Div 1 Scr: B Michelmore 75. Div 2: J Searle (21) 67. Div 2 Scr: J Robb 88. 2B: K Edwards (17) D Smith (8) 62 cb.   
GORDON: Men: Stableford Black: A: G Socal (11) 40. B: M Stinson (14) 38. C: S Mitchell (26) 45. Stableford: 2B Multi: S Mitchell G Socal 100.   
GOSFORD: Men: Stableford: A: S Robinson (9) 37. B: H Woodhead (17) 40. C: C Moffatt (20) 38. D: P Lockwodd (25) 37.   
HARRINGTON WATERS: Men: Stableford Black: Div 1: A Brand (13) 40. Div 2: F Tener (27) 37. Women: Stableford: E Barnett (45) 39.   
HIGHLANDS: Men: Stroke Vardon: Black: A Scr: C Mitchell (-3) 75. A: T Eagleton (10) 73. B Scr: P Miller (16) 90. B: P Harding (20) 73. C Scr: K Kahn (26) 96. C: M MacMillan (28) 72. Medley: Stableford: S Shakeshaft (19) 35.   
HORIZONS: Men: Stableford: G Duffy (36) 38. Women: C Ramsey (19) 35.   
HURSTVILLE: Medley: Stableford: Irish Team: J Mooney (15) S Rooney (29) N Scerri (23) L Rolfe (21) 98. Men: A: M Veljanovski (9) 38 cb. B: M Quirk (18) 42. C: A Aziz (26) 43. Women: G Rowan (32) 39 cb.   
JAMBEROO: Men: Stableford White: A: S Rippon (4) 39. B: D White (15) 39. C: M Bartlett (25) 38. D: L Walton (35) 37.   
KILLARA: Men: Stableford: A: G Southwell (8) 41. B: D Bartlett (13) 45. C: R Sindel (17) 45. Div 1: P Choi (18) S Waller (15) 49 cb. Div 1 Scr: S Cooper G Southwell 41.   
KOGARAH: Men: Stableford 2B Multi: White: S Puskaric (3) G Harnwell (2) 73. A: G Harnwell (2) 36 cb. A Scr: B Hayden 34. B: P Boyle (13) 37. C: D Holtham (25) 40.    KOOINDAH WATERS: Mxd: Stableford White: A: G Brotherton (11) 37. B: P Oakes (16) 35. B Scr: R Colquhoun (26) 39. M Sheeky (16) 36.   
LAKESIDE: Men: Stroke: Ambrose: J Choma M Lacroix (2.25) 62.75. Scr: G Fish A Bridge 68. Women: Stroke: Ambrose: C Jones (8) L Matthews 67.   
LANE COVE: Men: Stableford: 2B: B Pearson (9) G Young (30) 21 cb. W Blair (29) 36.    LEONAY: Men: Stroke Canadian Foursome: White: G Dive P Blazek (13-7/8) 64-1/8. A Scr: D Grosse D Wrigley 74.   
LEURA: Medley: Stableford: D Barnes (15) 38. J Townend (30) 36. G Moxley (8) 35. 2B Multi: D Barnes (15) 77. G Moxley (8) 77.   
LIVERPOOL: Men: Stableford: A: G Lambert (7) 42. B: P McGregor (13) 41. C: H Rocuant (23) 42 cb. Medley: 2B Multi: J Ipschitz G Lambert 90.   
LONG REEF: Men: Par: A: A Elysee (10) 3 up. B: J Hobday (16) 3 up. C: C Payne (20) 4 up. A Scr: M Saad 1 down. G Davies G Evans 9 up. Women: N Driver (11) sq.   
LYNWOOD: Men: Stableford: Div 1 Scr: T Fortescue 36. Div 1: W Trefoni (13) 40. Div 2: T Thompson (20) 39. Medley: 2B: M Power (6) 46. S Rogers (36) 46. Stroke: Ambrose: D Wicks (8.25) 61.75. B Bugdalski (8.25) 61.75.   
MACARTHUR GRANGE: Men: Par Black: A: W Nealon (11) 3 up. B: I Lam-slade (17) 4 up. C: D Laws (20) 5 up cb.   
MACQUARIE LINKS: Medley: Stroke: Ambrose: M Brown (12) R Butler (22) 61.5. D Peters A Carter 68.   
MAGENTA SHORES: Men: Stableford: Hcp: A: L George (6) 36 cb. R Roberts (12) 36. B: J Eager (15) 40 cb. K Tweedie (17) 40. C: M Fantini (25) 35. B Harrison (24) 34. Women: Div 1: J Liddle (22) 37. Div 2: L Howell (27) 34 cb. Medley: 2B: J Liddle (22) L Strada (26) 44.   
MANGROVE MOUNTAIN: Men: Par 2B: White: T Carr (19) C Aldrick (24) 12 up cb. K Wright (16) 5 up cb.   
MANLY: Medley: Stableford: 2B: M McDougall (10) P Speer (9) 47. Men: A: A Bryon (6) 36. B: R Gobee (17) 38 cb. C: J Bell (27) 35. Women: G Rae (1) 26.   
MARRICKVILLE: Men: Stableford: 2B: D Fletcher (3) M Waller (10) 47 cb. 2B Scr: D Jones M Setter 37. B Grech (15) 42. Scr: J Carter 32.   
MASSEY PARK: Men: Stroke: Ambrose: Div 1: P Masterson (7) C Prowse 59. Div 2: B Woods (14) A Bowmer 62.   
MONA VALE: Men: Stableford: A: D Bombara (11) 40 cb. B: G Key (21) 42. C: J Lean (23) 43. Scr: P Rudd 35. 2B: P Hegarty (27) C Badger (20) 50.   
MONASH: Men: Par: A: K Robertson (9) 4 up. B: J Anstee (19) 4 up. C: R Scamarcia (27) 8 up. Par White: B Foster (27) 3 up. Par: 2B: Div 1: S Rosen (19) S Green (12) 11 up. Div 2: B Vegh (12) R Scamarcia (27) 12 up. 2B Scr: M Harry P Hickman 2 up. Trophy: K Robertson (9) 4 up cb.   
MOORE PARK: Mxd: Stableford: 4B: J O’Hare (9) D Mulhall (2) S Graham (5) M Tey (7) 88. Men: Stableford White: C Fellas (36) 45. Stableford: Scr: D Mulhall 34. Women: E Pathmanathan (11) 33.   
MOSS VALE: Men: Stableford: A: H Newell (Campbelltown 7) 41. B: D Cameron (the ridge) (19) 37. C: D Hoare(am) (21) 37 cb. Hole in one: D Hussey at 2nd. Women: Stableford: P Kull (17) 39.   
MT BROUGHTON: Medley: Stableford: H Bell 39.   
MUIRFIELD: Medley: Stableford: 2B: V Bamford (18) I Bamford (6) 49. A: A Molesworth (9) 41. A Scr: J Leggo 33. B: V Bamford (18) 44. B Scr: J Teelow 26. C: I Maidens (27) 42. C Scr: G Reid 20.   
NELSON BAY: Men: Stableford: A: R Wright (13) 39. B: P Elliott (20) 45. C: J Skues (30) 37. A: E Kidd (13) 40. B: A Fisher (20) 40. C: W Morley (25) 45.   
NEWCASTLE: Stableford: A: C Crossley 37. A Scr: C Crossley 34. B: I Davis 38. C: J Barlas 36.   
NORTH RYDE: Men: Stroke: Cup: R Cincotta (15) 59. Scr: M Hooper 68. A: C Maconnachie (12) 67 cb. B: J Yang (19) 65. C: C Kim (21) 63. D: D Gannon (34) 67 cb.   
NORTHBRIDGE: Men: Stableford Trophy: White: J McManis (15) 43. A: J Lobb (7) 39. B: J Terranova (20) 41. C: R Boulos (23) 40. A Scr: J Lobb 32. Women: Green: L Mills (36) 40. Medley: Stableford: 2B: B Thomas (22) A Rogan (27) 49 cb.   
NSW: Men: Stableford: Cup: N Gosper (12) 40. Scr: Z Mullins 35. Stableford White: P Loewy (26) 35. Gold: M Messis (30) 33. Women: Stableford: R Narayan (19) 36.   
OATLANDS: Men: Stableford White: A: M Stevens (8) 39 cb. B: J Wahbe (13) 37 cb. C: D Hwang (21) 41 cb. D: A Roberts (27) 39. A Scr: R Easterbrook (3) 34. Women: Yellow: K Lim (21) 36.   
PALM BEACH: Men: Stableford: 2B: D Williams (36) S Deane (25) 52 cb. Women: B Selikman (30) R Berczelly (34) 41. Men: D Williams (36) 44.   
PENNANT HILLS: Men: Stableford: 2B: J Williams (18) J Pittard (21) 46 cb. A: R Thompson (8) 41. A Scr: D Pondekas 34. B: G Peterson (13) 42. C: K Lester (22) 40 cb.   
PENRITH: Men: Stableford Trophy: White: A Skinner (29) 43. Scr: P Morris 37. A: K Aylward (8) 38. B: C Rodgers (15) 42. C: D Crowley (29) 41.   
PYMBLE: Men: Stableford: 2B: F Luiz (30) J Fletcher (24) 46 cb. 2B Scr: J Coles L Allen 38. A: J Coles (6) 39. B: J Cowan (16) 42. C: G Knott (29) 41. Women: R Jackson (9) 33.   
RANDWICK: Men: Stableford: 2B Agg: S Murray (14) T Ryan (14) 74. A: R Fernandes (4) 39. B: D Brightfield (16) 39. C: J Muirhead (23) 40. Scr: B Pardey 31.   
RICHMOND: Men: Stroke: Bowl: A: D Miller (3) 69. A Scr: R Davies 76. B: M Smith (19) 69 cb. B Scr: R Barlow 82. C: C Adams (36) 66. C Scr: R Powell 92 cb.   
ROSEVILLE: Medley: Stableford: 2B Multi: D Bromell (25) W Cliffe (22) 74. 2B Scr: C Foley (4) C Sharp (1) 38. Men: Stableford White: A: J Murray (8) 37. B: N Stevens (15) 37. C: R Taylor (23) 37. Green: V Khanna (21) 34 cb. Women: Stableford: K Dowling (25) 33.   
ROSNAY: Mxd: Stableford: 2B Agg: Div 1: D Piukala (12) A Piukala (8) 64. A: S Tuiono (24) 31 cb. Men: A: V Piukala (16) A Piukala (8) 84. A Scr: I Hoy R Kumar 61. Div 1: B Baumer (10) 45. Div 2: V Piukala (16) 43.   
ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: 4B: Centenary: G Castle (33) 50. M Topic (34) 50. Men: Championship: N Mount (14) J Wynyard (16) 44.   
RUM CORPS: Men: Stableford: A: K Lewis (16) 37 cb. B: G Bentley (18) 36.    RYDE-PARRAMATTA: Men: Stableford: Ambrose: A: G Miladinovic C Woo L Cuenca B Oakey 54.125. A Scr: D Lloyd D Wadsworth G Wenborn B Thurecht 64.   
SEFTON: Men: Stroke: Foursome: E Ramos (16) J Livingstone (16) 54. Foursome C’ship: D Maytom (8) K Ibbett (11) 111.   
SHELLY BEACH: Men: Stableford: A: Z Camilleri (4) 40. B: R Bates (18) 40. C: C Rigby (46) 46. Women: Div 1: S Hines (21) 40. Div 2: K White (26) 37.   
SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: Irish Team: L Herron B Herron B Herron M Clinch 98. A: P Richarcs (4) 38. B: P Badman (17) 42. C: M James (27) 36. A Scr: I Asbury (1) 32. Div 1: K Mudalair (14) 35.   
ST MICHAELS: Men: Par 2B: White: C Antonini (18) A Higgins (18) 10 up. 2B Scr: J Krzyszczak E Ward 4 up. 2B: Gold: A Carruthers (23) W Kilcran (24) 8 up. Hcp: White: G Shneier (3) 3 up. C Harsanyi (15) 3 up cb. K Arthur (24) 7 up. Gold: W Kilcran (24) 3 up. Scr: White: W Wang 1 up cb.   
STONECUTTERS RIDGE: Medley: Par 2B: White: A: B Gallard (7) 6 up. B: J Beedell (17) 2 up. C: A Stuart (21) 2 up cb. Div 1: P Hibben (15) B Gallard (7) 9 up. Div 2: S David (9) B Tancred (19) 8 up cb. Div 1 Scr: A Mackay (2) A Payne (4) 3 up cb.   
STRATHFIELD: Medley: Stableford: 2B Multi: M Stedman (13) V Pincham (13) 75. 2B Scr: J Fanning J Floridia 42. Div 1: R Zhao (17) 41. Div 2: J Ryan (22) 38.   
TALLWOODS: Men: Stableford White: A: L Thomas (8) 41. K Jessiman (16) 40 cb. B: R Gould (22) 43 cb. T McMahon (34) 43. Women: Stableford: J Gould (23) 38 cb. L Prout (27) 38.   
TERREY HILLS: Medley: Stableford: 2B: A Wong (13) R Wong (14) 45 cb. A: M Manassen (1) 38 cb. B: J Ford (17) 36. C: M Clift (21) 41.   
THE AUSTRALIAN: Men: Par: Trophy: T Shaw (9) 3 up. A: T Shaw (9) 3 up. B: J Barbour (16) 2 up. C: W Stevens (24) 2 up. A Scr: T Williams 2 down.   
THE COAST: Men: Stroke: Medal Sep: A: S Garlick (11) 63. A Scr: B Anasta 69. B: K Hindle (16) 66. B Scr: W Carr 81. C: R Fletcher (32) 65. C Scr: S Redpath 90. Div 1: P Hogg (5) 72. Div 2: K Gordon (25) 71. Women: K Parker (25) 73. Medal: N Heinrich (11) 79. A Porter (26) 91.   
THE LAKES: Stroke: N Ryba (10) 71. D Carageorge (15) 71. M Cripps (20) 70. L Hammond (18) 79 cb. Scr: A Katholos 72. Trophy: S Beck 308.   
THE RIDGE: Stableford: A: Z Angelkoski (Kogarah 12) 40. B: S Stansell (16) 48. C: D Thorne (34) 41.   
TOUKLEY: Men: Stableford: 4B: P Blair (22) W Whitney (29) 51. 4B Scr: K Phillips R Phillips 41. A: R Taylor (9) 39 cb. B: W Livingstone (Werris Ck 18) 38 cb. C: C Smith (28) 43. Women: R Primmer (16) 33 cb.   
TUNCURRY: Men: Stableford: A: G Drysdale (15) 40. A Scr: G Greenaway (6) 32. B: A Ingersole (17) 40. B Scr: P Dorahy (17) 23.   
TWIN CREEKS: Men: Stableford 2B: Gold: Div 1: J Van Leerdam 50 cb. N Dall 50 cb. Div 1 Scr: T Emtage 38. S Babic 38. A: J Van Leerdam (10) 40 cb. A Scr: C McMillan (0) 32 cb. B: S Huxley (14) 40. B Scr: E Moon (15) 24. C: J Julian (19) 40. C Scr: P Fittler (19) 19. Women: Green: D Borg (20) 31.   
WAKEHURST: Mxd: Stableford: 2B Agg: A: A Douglas (13) P Sate (20) 79. A Scr: N Taplin A Sutton 53. Men: A: J Murray (11) 38. A Scr: S Hartman 30. B: J Kim (16) 45. B Scr: J Kim 30. C: P Sate (20) 42. C Scr: P Knox 23. Women: L Shapiera (12) 36.   
WALLACIA: Men: Stableford: 2B: J Kanaley (28) G Anscombe (20) 49. 2B Scr: R Lee C Holmes 39. A: G Vigne (11) 39. B: M Holmes (17) 38. C: J Kanaley (28) 45. Mxd: 2B: H Grieve (27) J Vidigal (4) 45. Women: D Chant (30) 37 cb.   
WARRINGAH: Mxd: Stableford: A: M Payne (8) 38 cb. B: B Poole (17) 38. C: A Azara (19) 38 cb. D: R Bell (36) 45. 2B: B Everson (14) R Bell (36) 48. Scr: D Rennie (6) 32.  
WENTWORTH FALLS: Medley: Stableford: 2B: F Tregier (15) J Celeban (19) 35 cb. L Loftus (24) 40. R Golotta (23) 39 cb. A: D Bishop (3) 75.   
WINDSOR: Men: Par 4B: Black: C Johnston (20) A Banos (18) 10 up. 4B Scr: M Hanckel C Knobbs 2 up. Hcp: A: K Bruton (8) 1 up cb. B: J Gardiner (19) 7 up. C: P Fraser (25) 4 up.   
WOOLLAHRA: Men: Stableford: 2B Agg: P Reed (25) R Davies (32) 74 cb. Div 1: J Black (17) 42. Div 2: T Hamilton (19) 41. Div 3: R Davies (32) 39. Women: L Bayliss (21) 30.   
WOOLOOWARE: Men: Stableford: A: A Foden (5) 41. B: J Sanfilippo (19) 44. C: J Harrow (21) 41. Scr: A Heather 31.   
WYONG: Women: Stableford: T Lonergan (9) 36. Men: A: C Coorie (9) 40. B: L Williams (17) 40. C: C Tatum (24) 38 cb. A Scr: D Grogan (1) 37. Par: Team: K Inall (28) E Lynam (7) 69 up.    AAP ra

SHARE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Close Menu